Skąd Biedronka ma marketingowców ? Na pewno nie są matematykami. Mnie tam nie wychodzi taniej o 1,22zl przy zakupie 3...
Prawdopodobnie marketingowcy sami już nie nadążają za inflacją. Policzyli 41 gr taniej na sztuce czyli 2,35 zł za litr wg ceny standardowej, a wpisali 2,56 zł jako cenę regularną. (Edytowano)
Zmienili zawartość oraz opakowanie i zamiast "pełni smaku", jest rozwodniony "łyk radości"...
Geniusze marketingu z tej portugalskiej sieci dyskontów znów się nie popisali - powinni raczej ochrzcić ten wyrób sokopodobny jako "łyk inflacji"... minęło pół roku i hyc, stjuningowana wersja "pełni smaku" na promocji jest o ponad 50% droższa (1,25 vs. 1,95). Ile to mamy tej inflacji aktualnie? 18%? Panie Premierze / Panie szefie NBP / Panie Prezesie - jak żyć!?! (Edytowano)
Czemu zawsze na zdjęciu sok jabłkowy wygląda jak pomarańczowy? Czy mamy w Polsce jabłka pomarańczowe, czy to podprogowe oszustwo?
Przy tych cenach to faktycznie jak se kupisz taki sok od święta to będzie łyk radości. Na co dzień będzie kranówka.
Kranówka będzie zdrowsza, więc raczej łyk rozpaczy.
Dość dobra opcja, bo sok IMO bardzo dobry, to tłoczony jabłkowy marki Solevita z Lidla... Ale wart zakupu przy 2+1 (promka raz na jakieś 2 tygodnie). Bo z 3,99 zł robi się 2,63 zł za butelkę.
10.11.2022 (Edytowano)
Ten nowy sok jest dużo mniej intensywny, za to sporo słodszy. Najlepiej smakuje ten w kartoniku, ale ostatnio rzadko bywa w Biedronce. Tak samo Hortex jabłko - widmo
On już w czerwcu zmienił jakość.Wiem że tu 1,95 za litr,ale jest tez nfc 3 litry karton za 9 zł i myślę,że tą złotówkę na litrze warto dołożyć.Chyba że na handel bierzecie 200 l,wtedy ten z promki i jeszcze można rozrobić i dodać barwnika (Edytowano)
Niedawno jeszcze z Shakeomatu 3+3 za 1,19 zł szt :P
Piękna to była promka, aż mi się rzygać chciało po tygodniu picia jabłek
15 Komentarzy
sortowanie:Ile to mamy tej inflacji aktualnie? 18%? Panie Premierze / Panie szefie NBP / Panie Prezesie - jak żyć!?! (Edytowano)
Czy mamy w Polsce jabłka pomarańczowe, czy to podprogowe oszustwo?
Ale wart zakupu przy 2+1 (promka raz na jakieś 2 tygodnie). Bo z 3,99 zł robi się 2,63 zł za butelkę.