Niestety, ta okazja już wygasła
Biedronka. Proszek Ultra 4,69kg. Płyn Kłębuszek 4l
360° Zakończono

Biedronka. Proszek Ultra 4,69kg. Płyn Kłębuszek 4l

9,99zł19,99zł-50%Biedronka Okazje
21
lut 7. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W biedronkowej wyprzedaży proszek Ultra w wersji color i white, w cenie 9,99 zamiast 19,99. Wychodzi lekko ponad 2zł za kg proszku
Płyn Kłębuszek o objętości 4 l w trzech wersjach: czarny, czerwony, różowy, w cenie 9,99 zamiast 14,99.

138295.jpg138295.jpgProszku nie znam, ale płyn używałam (był chyba w promocji 100 produktów na 100-lecie niepodległości) i jest całkiem ok, polecam.
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

21 Komentarzy
Też wypróbowałam w tej promocji na 100-lecie niepodległości. Całkiem niezły.
Cały czas marzę, że kiedyś tego typu promocja powróci.... Lepszej jeszcze nie trafiłam
Dobrze dopiera ten płyn ?
plociarz1 min

Dobrze dopiera ten płyn ?


Nie zauważyłam problemu
Spotkaliście go gdzieś jeszcze w innym sklepie w takiej cenie? Czy to tylko lokalnie?
Asieńka9007/02/2019 10:07

Też wypróbowałam w tej promocji na 100-lecie niepodległości. Całkiem niezł …Też wypróbowałam w tej promocji na 100-lecie niepodległości. Całkiem niezły. Cały czas marzę, że kiedyś tego typu promocja powróci.... Lepszej jeszcze nie trafiłam

Dokładnie, w moim przypadku 4 stówki wpadły za 4 godziny roboty ( tzn zwożenia zapasów z Biedry ) może jeszcze kiedyś doczekamy......
iwusia771 g, 14 min

Dokładnie, w moim przypadku 4 stówki wpadły za 4 godziny roboty ( tzn zw …Dokładnie, w moim przypadku 4 stówki wpadły za 4 godziny roboty ( tzn zwożenia zapasów z Biedry ) może jeszcze kiedyś doczekamy......


Ech wspomnienia
Edytowane przez: "utopia" lut 7. 2019
Betty_W.55 min

Spotkaliście go gdzieś jeszcze w innym sklepie w takiej cenie? Czy to t …Spotkaliście go gdzieś jeszcze w innym sklepie w takiej cenie? Czy to tylko lokalnie?


Sprawdzajcie. U mnie jak widać na fotkach, było tego mnóstwo.
Ktoś już był u siebie?
iwusia771 g, 12 min

Dokładnie, w moim przypadku 4 stówki wpadły za 4 godziny roboty ( tzn zw …Dokładnie, w moim przypadku 4 stówki wpadły za 4 godziny roboty ( tzn zwożenia zapasów z Biedry ) może jeszcze kiedyś doczekamy......


Ja niestety robiłam zakupy z moim mężem, który stwierdził, że na pewno tych bonów nie uda się zrealizować, więc mocno mnie ograniczał. Ale i tak ponad 300 wydałam
plociarz3 g, 17 min

Dobrze dopiera ten płyn ?


Tak, dla mnie niczym się nie różni od reszty. Ciężkich plam i tak nie daje rady bez odplamiaczy itd.
Yerba9 g, 13 min

Ktoś już był u siebie?


Ja również zakupiłam w tej cenie, Skarżysko.
Proszek spoko używałem kilka razy, robocze ubrania dopieral nawet (bez smarów farb itp)
Proszek Ultra kupuję od paru lat, bo pierze równie dobrze jak droższe proszki, więc po co przepłacać. Ale na Kłębuszka nigdy nie zwróciłam uwagi.
U mnie niestety nie ma
Kupilem zestaw cebulaka :
2 proszki za 9.99zl i 4 opakowania wafli maslanych 1,99zl(biedronka premium)
normalny999908/02/2019 11:40

Kupilem zestaw cebulaka :2 proszki za 9.99zl i 4 opakowania wafli …Kupilem zestaw cebulaka :2 proszki za 9.99zl i 4 opakowania wafli maslanych 1,99zl(biedronka premium)


Gratulujemy udanych zakupów zapraszamy w przyszłości 🐞
utopia32 min

Gratulujemy udanych zakupów zapraszamy w przyszłości 🐞 (l … Gratulujemy udanych zakupów zapraszamy w przyszłości 🐞


Poprawilem w drugiej biedronce ,dokupilem dwa proszki do koloru ,bo tamte tylko do bialego.
Dzięki za inf!
Kłebuszek do wełny mam i polecam, nie wiem jak do koloru i czarnego
normalny999908/02/2019 11:40

Kupilem zestaw cebulaka :2 proszki za 9.99zl i 4 opakowania wafli …Kupilem zestaw cebulaka :2 proszki za 9.99zl i 4 opakowania wafli maslanych 1,99zl(biedronka premium)


Jakie to wafle? Można zdjęcie?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst