353°
Zakończone
#Biedronka: Pizza Guseppe z szynką i pieczarkami 2 sztuki
Najlepsze komentarze

Frytki tez mozesz zrobic samemu. Kilogram ziemniakow obierasz w 15 minut, pozniej kroisz i do gara z olejem. Przepis na chleb tez podac? A moze w ogole idz na polowanie i zacznij sam robic wedline? :-D Tak dziala swiat, ja robie rzecz X, Ty rzecz Y i sie "wymieniamy" :-)

20 Komentarzy

najlepsza pizza która wychodzi z mikrofali :-)

Od kiedy promo ? :]

Avatar

Usunięty15518

Zdradzę wam tajemnicę: zrobienie ciasta dla dwóch pizz to 7 minut i godzina samodzielnego rośnięcia.
Później 10 min trochę ketchupu zamiast sosu (dla leniwych)piekarnik na max, i najlepsza i najdrowsza pizza gotowa.

A teraz najlepsze: składniki NIE KOSZTUJĄ WIĘCEJ NIŻ 2 ZŁOTE za dwie pizze. po co przepłacacie 400%?:))

twolipanLip 26.

Zdradzę wam tajemnicę: zrobienie ciasta dla dwóch pizz to 7 minut i godzina samodzielnego rośnięcia. Później 10 min trochę ketchupu zamiast sosu (dla leniwych)piekarnik na max, i najlepsza i najdrowsza pizza gotowa. A teraz najlepsze: składniki NIE KOSZTUJĄ WIĘCEJ NIŻ 2 ZŁOTE za dwie pizze. po co przepłacacie 400%?:))

Dałeś czadu gostku. Zapomniałeś o najdroższych składnikach. Po za tym Ameryki nie odkryłeś, po prostu ludzie są wygodni i wolą sobie kupić gotową niż się męczyć co drugi dzień z robieniem pizzy.

Frytki tez mozesz zrobic samemu. Kilogram ziemniakow obierasz w 15 minut, pozniej kroisz i do gara z olejem. Przepis na chleb tez podac? A moze w ogole idz na polowanie i zacznij sam robic wedline? :-D Tak dziala swiat, ja robie rzecz X, Ty rzecz Y i sie "wymieniamy" :-)

twolipanLip 26.

Zdradzę wam tajemnicę: zrobienie ciasta dla dwóch pizz to 7 minut i godzina samodzielnego rośnięcia. Później 10 min trochę ketchupu zamiast sosu (dla leniwych)piekarnik na max, i najlepsza i najdrowsza pizza gotowa. A teraz najlepsze: składniki NIE KOSZTUJĄ WIĘCEJ NIŻ 2 ZŁOTE za dwie pizze. po co przepłacacie 400%?:))



Piszesz aż o godzinie spędzonej na robieniu pizzy. Będzie ona wtedy na pewno zdrowsza, ale czy tańsza? Jeżeli szanujesz swój czas to na pewno nie będzie ona tańsza. Prosta kalkulacja: założmy że zarabiasz na godzinę zaledwie 15zł brutto, gotowa pizza kosztuje 4,99zł brutto. Więc kupując pizzę, a nie sam ją robiąc jesteś 19,01zł brutto do przodu.

pepper01Lip 26.

Piszesz aż o godzinie spędzonej na robieniu pizzy. Będzie ona wtedy na pewno zdrowsza, ale czy tańsza? Jeżeli szanujesz swój czas to na pewno nie będzie ona tańsza. Prosta kalkulacja: założmy że zarabiasz na godzinę zaledwie 15zł brutto, gotowa pizza kosztuje 4,99zł brutto. Więc kupując pizzę, a nie sam ją robiąc jesteś 19,01zł brutto do przodu.



a jak robię pizze w dzień wolny od pracy to jakie są koszty? :-)
twolipan pisał o godzinie samodzielnego rośnięcia ciasta. Własnej pracy było tam około 4,25 brutto.

Jeszcze zacznijcie przeliczać, że własne wykonanie pizzy wymaga pewnego wkładu naszej energii, więc trzeba doliczyć koszt produktów które musimy spożyć, aby uzyskać potrzebne kalorie... Jeny, chyba każdy głupi wie, że robiąc coś samemu niemal zawsze wyjdzie taniej, niż kupując coś gotowego, ale jak widać po sklepowych półkach uginających się od gotowych dań "tylko do podgrzania" wolimy wydać więcej, bo nie mamy czasu, nie mamy chęci, nie mamy możliwości, nie mamy umiejętności i tak dalej, długo by wymieniać.

RafalKrawLip 26.

Jeszcze zacznijcie przeliczać, że własne wykonanie pizzy wymaga pewnego wkładu naszej energii, więc trzeba doliczyć koszt produktów które musimy spożyć, aby uzyskać potrzebne kalorie... Jeny, chyba każdy głupi wie, że robiąc coś samemu niemal zawsze wyjdzie taniej, niż kupując coś gotowego, ale jak widać po sklepowych półkach uginających się od gotowych dań "tylko do podgrzania" wolimy wydać więcej, bo nie mamy czasu, nie mamy chęci, nie mamy możliwości, nie mamy umiejętności i tak dalej, długo by wymieniać.



dlatego napisałem, co napisałem... każdy niech sobie robi tak jak chce.
jeden kupi, inny zrobi.
ta strona jest od promocji - ta jest na tańszą pizze. Kupi kto potrzebuje.

twolipanLip 26.

Zdradzę wam tajemnicę: zrobienie ciasta dla dwóch pizz to 7 minut i godzina samodzielnego rośnięcia. Później 10 min trochę ketchupu zamiast sosu (dla leniwych)piekarnik na max, i najlepsza i najdrowsza pizza gotowa. A teraz najlepsze: składniki NIE KOSZTUJĄ WIĘCEJ NIŻ 2 ZŁOTE za dwie pizze. po co przepłacacie 400%?:))


Gdyby wszyscy mieli takie podejście, to pizzerie by zbankrutowały. Ale, jak widać, mają się całkiem dobrze.

rzadko jadam takie rzeczy, ale ta pizza jest najlepsza z tych gotowców

Słaba jest ta ''pizza'' a już z mikrofali to w ogóle nie wiem jak można to jeść. Z mrożonych tylko Ristorante i tylko z piekarnika.

ja robie Guseppe ale tylko w piekarniku, czasami dodam jakies swoje składniki, jak na pizze za 5zł to jest bardzo dobra.

Avatar

Usunięty15518

Po pierwsze musicie wziąć pod uwagę, że stracicie równie wiele czasu na pojechaniu do Biedry, wybraniu składników, sadze "Stoję w kolejce" i późniejszym powrocie. Jak dojdą koszty dojazdu to już w ogóle rzeźnia. Inni "przeliczeniowcy" idąc waszym tropem wyliczyli, że bardziej opłaca się zapłacić pizzeri, kierowcy za przyjad i bankowi za opłatę- NIE IDZIECIE TĄ DROGĄ:)!
Po drugie, gdzie w tej kalkulacji wasze zdrowie? Jecie produkt wysoko przetworzony do którego producenci dla osiągnięcia własnych korzyści włoży absolutnie wszystko. Tablica Mendelejewa to tylko początek, później tłuszcze utwardzone, oleje silnikowe i mięso czy kiełbasa którego wasz pies nie zachce zjeść, bo poczuje kolegów.
Trzecia sprawa to lenistwo do potęgi na którym żerują inni: Wielu nie rozumie jaką pizza ma największą na świecie zaletę: wieloset procentową marżę!
To dlatego tylu dyletantów zabiera się za jej robienie, a kilka programów o pizzy Geslerowej na zawsze powinno już Wam chęć na jedzenie w tych zachwalanych pizzeriach.
Po czwarte, to ja się nie pomyliłem podając koszty składników na 2 pizze: 450 gr. mąki to 45 gr., do tego woda i 2-3 dkg drożdży (5 groszy) do tego łyżka oleju, soli i cukru (30 groszy) Dwie pieczarki i odpowiednia ilość salami (koneckie po 18 zł kilo, a potrzeba za 50 groszy 7-8 plasterków : mniej dostajecie na pizzach gotowych) plus ser żółty gdzie gołda w Kauflandzie to 11 zł/kilo (I znów wystarczy wam za kilkanaście groszy, tyle samo dostajecie na gotowych). I tak za 2 zł można się zmieścić, oczywiście można iść NA CAŁOŚĆ i kupić w Auchan mozarelle (za 1,80 chyba teraz jest) która starczy nawet na 3 pizze, albo paprykowe salami z Lidla które było w promocji za 2,49 (100 gram, a więc 4 pizze) itd. Oczywiście, można iść na całość i zrobić pizzę z 10 składnikami która zamiast 50 zł w kanjpie, będzie kosztować 10 zł.
Ale dam Wam czwarty argument: Czy wy wiecie ile satysfakcji jest po zrobieniu takiej własnej pizzy? Ciasto można zrobić(tak wspomniana godzina dotyczy samodzielnego rośnięcia ciasta, te siedem minut za połączenie składników i zagnieceni-proste i szybkie jak kobiety) w wersji na cztery pizze i dwie zamrozić na zaś. Nic tak nie smakuje jak własna pizza i zapewne zrobicie jak ja: nigdy więcej nie kupicie shitu z pizzeri a już tym bardziej gotowca z hiper.

No i najważniejsze: czy ja muszę tłumaczyć jakie wrażenie robi się na kobiełce jak się wyciągnie taką pizze po której od razu widać, że robiona samodzielnie, z piekarnika i się nakarmi oblubienicę? Gwarantuję, że takiego efektu później jak po pizzy z Biedronce, nie osiągniecie...

Przeczytawszy komentarze, można dojść do wniosku, że u niektórych cebula to już styl życia, w każdym calu.

Pytanie: Jaki jest sens rozmawiać z kimś kto nie odnosi się do faktów, podaje skrajne przypadki i wyolbrzymia tylko aby udowodnić swoją racje? Odpowiemy za Ciebie. Taka rozmowa nie ma sensu.

twolipanLip 26.

Zdradzę wam tajemnicę: zrobienie ciasta dla dwóch pizz to 7 minut i godzina samodzielnego rośnięcia. Później 10 min trochę ketchupu zamiast sosu (dla leniwych)piekarnik na max, i najlepsza i najdrowsza pizza gotowa. A teraz najlepsze: składniki NIE KOSZTUJĄ WIĘCEJ NIŻ 2 ZŁOTE za dwie pizze. po co przepłacacie 400%?:))


To co, po 50 g sera na pizze? koniec budżetu. a gdzie mąka i inne składniki?

Avatar

Usunięty15518

login, a czytaj no ze zrozumieniem:)
Najlepiej wszystkie posty poniżej pierwszego:))

O gurwa.. a teraz idźcie do sklepu i poproście o łyżkę oleju, 2 łyżki soli i szklankę mąki i salami gdzie z kilograma wychodzi 250 plasterków

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst