Niestety, ta okazja już wygasła
Biedronka  pampers 144 sztuki za 54,99 a także Persil 3,9 kg za 26,99
113° Zakończono

Biedronka pampers 144 sztuki za 54,99 a także Persil 3,9 kg za 26,99

14
mar 31.Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dwa produkty w bardzo dobrej cenie w biedronce w Warszawie przy Wrocławskiej
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

14 Komentarzy
CZY ogólnopolska?
Persil dobra cena
Pieluchy są bardzo słabe.. duzo lepiej wychodzą np lupilu Premium comfort z Lidla. Były teraz po 29,99zl za paczkę 82szt.
Ale cena za proszek spoko wiec plus.
ABukowska131/03/2019 20:46

Pieluchy są bardzo słabe.. duzo lepiej wychodzą np lupilu Premium comfort …Pieluchy są bardzo słabe.. duzo lepiej wychodzą np lupilu Premium comfort z Lidla. Były teraz po 29,99zl za paczkę 82szt. Ale cena za proszek spoko wiec plus.


Przepraszam ale się nie zgodze... 55zl za 144szt to dobra cena w porównaniu do lupilu za 164 masz około 60zł. Moim zdaniem bardzo dobra cena to samo persil. My kiedyą kupiliśmy dade i była lipa bo mała miała uczulenie od nich..
Impi31/03/2019 21:01

Przepraszam ale się nie zgodze... 55zl za 144szt to dobra cena w … Przepraszam ale się nie zgodze... 55zl za 144szt to dobra cena w porównaniu do lupilu za 164 masz około 60zł. Moim zdaniem bardzo dobra cena to samo persil. My kiedyą kupiliśmy dade i była lipa bo mała miała uczulenie od nich..


Nie chodziło o cenę a o jakość w stosunku do ceny... wolę zapłacić 5zl więcej i mieć 20szt więcej pieluch naprawdę dobrych.
Poza tym licząc 55zl za 144szt wychodzi około 38gr za sztuke... przy lupilu 60zl za 164szt jest 36gr za sztukę. Wiec noo jednak taniej i lepiej.
ABukowska131/03/2019 21:09

Nie chodziło o cenę a o jakość w stosunku do ceny... wolę zapłacić 5zl więc …Nie chodziło o cenę a o jakość w stosunku do ceny... wolę zapłacić 5zl więcej i mieć 20szt więcej pieluch naprawdę dobrych. Poza tym licząc 55zl za 144szt wychodzi około 38gr za sztuke... przy lupilu 60zl za 164szt jest 36gr za sztukę. Wiec noo jednak taniej i lepiej.


I co myślisz ze szt pieluchy lupilu jest bardziej opłacalna od pampersa? Sory ale jakoś w to nie uwierze. To samo ktoś pisał o pieluchach dada a co sie okazało u nas się nie sprawdziły. Pierwsze pampersy bardzo dobrze wchłaniają a drugie dziecko nie miało od nich uczulenia. A 2zł na 100szt to różnica bez znaczenia jak ktoś się liczy z komfortem dla dziecka.
Dziwna ta promocja, dzisiaj to opakowanie było za 49,99. Od jutra w promocji za 54,99? Nieźle
Dyskusja się toczy, a nikt nie wskazał rozmiaru tych pampersów
Impi31/03/2019 21:14

I co myślisz ze szt pieluchy lupilu jest bardziej opłacalna od pampersa? S …I co myślisz ze szt pieluchy lupilu jest bardziej opłacalna od pampersa? Sory ale jakoś w to nie uwierze. To samo ktoś pisał o pieluchach dada a co sie okazało u nas się nie sprawdziły. Pierwsze pampersy bardzo dobrze wchłaniają a drugie dziecko nie miało od nich uczulenia. A 2zł na 100szt to różnica bez znaczenia jak ktoś się liczy z komfortem dla dziecka.


Oczywiście że liczę się z komfortem dziecka.
Mam 5 miesięcznego syna. Testowaliśmy już dużo pieluch, dada, pampers, fred&flo, Tesco loves baby, lupilu Premium Comfort, babydream.
I obecnie zostaliśmy wlasnie na lupilu Premium Comfort. Testowałaś/eś chociaż je ?
Bo ja te z pampers owszem i są wedlug mnie okropne, przeciekają, są bardziej 'szorstkie' i śmierdzą jak dla mnie.
Za to lupilu są mega mieciutkie, delikatne, dobrze chłoną, nic nie ucieka. Według mnie jedne z najlepszych pieluch na rynku. Cena tez jest super. To że to pieluchy z Lidla, a nie oryginalne Pampers to nie znaczy że są złe. Wręcz przeciwnie. Ale tylko i wyłącznie wersja Premium Comfort, bo są też drugie już nie pamiętam nazwy które nie są tak dobre.
emil.mil4 min

Dyskusja się toczy, a nikt nie wskazał rozmiaru tych pampersów


Na cenowce jest zaznaczone. Chodzi o rozmiar 2. One są pakowane po 144szt w dużych paczkach.
ABukowska118 min

Oczywiście że liczę się z komfortem dziecka. Mam 5 miesięcznego syna. Test …Oczywiście że liczę się z komfortem dziecka. Mam 5 miesięcznego syna. Testowaliśmy już dużo pieluch, dada, pampers, fred&flo, Tesco loves baby, lupilu Premium Comfort, babydream.I obecnie zostaliśmy wlasnie na lupilu Premium Comfort. Testowałaś/eś chociaż je ? Bo ja te z pampers owszem i są wedlug mnie okropne, przeciekają, są bardziej 'szorstkie' i śmierdzą jak dla mnie. Za to lupilu są mega mieciutkie, delikatne, dobrze chłoną, nic nie ucieka. Według mnie jedne z najlepszych pieluch na rynku. Cena tez jest super. To że to pieluchy z Lidla, a nie oryginalne Pampers to nie znaczy że są złe. Wręcz przeciwnie. Ale tylko i wyłącznie wersja Premium Comfort, bo są też drugie już nie pamiętam nazwy które nie są tak dobre.


Nie testowałem lupilu. A mała ma juz 4 latka także już nie kupujemy pieluch dawno. Ale kiedyś ktoś polecał te dady i była lipa. Własnie dady przeciekały uczulały itd. Wiadono że to kwestia indywidualna ale u nas sprawdziły się pampersa. Najlepiej wchłaniały nie przeciekały i nie uczulały. Także czy tak czy siak uważam że jak za pampersy cena jest dobra.
Również zapytam , czy ktoś coś wie , czy ogólnopolska ?
ABukowska131/03/2019 21:09

Nie chodziło o cenę a o jakość w stosunku do ceny... wolę zapłacić 5zl więc …Nie chodziło o cenę a o jakość w stosunku do ceny... wolę zapłacić 5zl więcej i mieć 20szt więcej pieluch naprawdę dobrych. Poza tym licząc 55zl za 144szt wychodzi około 38gr za sztuke... przy lupilu 60zl za 164szt jest 36gr za sztukę. Wiec noo jednak taniej i lepiej.


Z tym lepiej to się nie zgodzę, moja niunia tylko w pampersie. Więc drożej ale dla mnie lepiej
Marcin_Woźnicki25 min

Z tym lepiej to się nie zgodzę, moja niunia tylko w pampersie. Więc drożej …Z tym lepiej to się nie zgodzę, moja niunia tylko w pampersie. Więc drożej ale dla mnie lepiej


Każde dziecko jest inne
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst