Niestety, ta okazja już wygasła
Jaja jajka Biedronka Kup dwa opakowania jajek rozm. L i zapłać 2,99zl/op
373° Zakończono

Jaja jajka Biedronka Kup dwa opakowania jajek rozm. L i zapłać 2,99zl/op

2,99zł4,99zł-40%Biedronka Okazje
52
sie 1.Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Biedronka Kup dwa opakowania jajka rozm. L i zapłać 2,99zl/op. Prawdopodobnie lokalnie w Koszalinie.
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

Najlepsze komentarze
1 jajko L ściółkowe - 75kcal
1 jajko L wolny wybieg - 75 kcal

10 jaj 750kcal vs. 5 jaj: 375kcal

Co za tym idzie, nie można się bardziej najeść mniejsza ilością no chyba, że te jajka mają jakąś dodatkowa cudowną moc XDD
Lantar801/08/2019 23:19

Niesmaczni jesteście ludzie. Dla 20gr na jednym jajku fundować takie p …Niesmaczni jesteście ludzie. Dla 20gr na jednym jajku fundować takie piekło kurom...


Dobrze ze nie kupiłem i dzięki temu wypuścili biedne kurki 🤭
Niesmaczni jesteście ludzie. Dla 20gr na jednym jajku fundować takie piekło kurom...
caarmell02/08/2019 06:31

Dokladnie. A najśmieszniejsze jest to, ze często na promocji jedynki mozna …Dokladnie. A najśmieszniejsze jest to, ze często na promocji jedynki mozna wziac za 6-7zl za 10sztuk. Roznicy niestety nie zrozumie ten, ktory je 3 i tylko 3. Dla mnie roznica byla ogromna - mniej jajek potrzebowalam do jajecznicy itp. Bo sie bardziej najadalismy. Nie dosc ze funduje sie pieklo kurom to jeszcze jajka sa slabej jakosci dla ludzi. Dla przykladu moj chlopak zjadal jajecznice z 10 jaj sam. Razem jak jedlismy z cebula/mlekiem zjadalismy z 10 z 3jek. Jak jemy jedynki to maks 6, czasem 5. No ale kazdy robi to co uwaza za sluszne.


Straszny bełkot napisałaś, no ale...
Mówisz że się bardziej najadasz jajkiem klasy 1 niż 3? Przecież wagowo to te same jajka. Chyba ze kupujesz M klasy 3 i L klasy 1 - wtedy różnica jest.
BTW z Lubelszczyzny lub Podlasia jesteś?
Edytowane przez: "Piotr.Zet" sie 2.
52 Komentarze
Ogólnopolska?
Myślę że tak. Dobrze jakby ktoś potwierdził.
Trójki?
Bylem dziś na zakupach ale takiej promocji nie widziałem. Raczej okazja lokalna.
Jaja lokalnie w Biedronce? Dziwne. Potwierdzcie proszę to zmienię na lokalną.
Ja też nie widziałem dzisiaj w swojej biedronce, wziąłem ściółkowe za 4,49 przy 2 opakowaniach
Pare dni temu widzialam podobna promocje wiec raczej ogólnopolska. Sprawdzajcie daty bo ja wpadlam na taka promocje kilka miesięcy temu z tym ze jajka byly 3 dni po terminie. A i zeby bylo smiesznie to promocje dali dzien po terminie jajek
Rafał.P01/08/2019 20:12

Trójki?


W tej cenie czyli 5zl za opakowanie nie kupi sie 1 czy tam 0. Nawet z 2 trudno, wiec pewnie 3
Data ważności jest do 19.08
Niesmaczni jesteście ludzie. Dla 20gr na jednym jajku fundować takie piekło kurom...
Lantar801/08/2019 23:19

Niesmaczni jesteście ludzie. Dla 20gr na jednym jajku fundować takie p …Niesmaczni jesteście ludzie. Dla 20gr na jednym jajku fundować takie piekło kurom...


straszne
caarmell01/08/2019 22:38

W tej cenie czyli 5zl za opakowanie nie kupi sie 1 czy tam 0. Nawet z 2 …W tej cenie czyli 5zl za opakowanie nie kupi sie 1 czy tam 0. Nawet z 2 trudno, wiec pewnie 3


W biedrze jest tak:
Jaja: klasa 3
Jaja sciolkowe: klasa 2
Jaja wolny wybieg: klasa 1

Te to na stowe trójki.
Lantar801/08/2019 23:19

Niesmaczni jesteście ludzie. Dla 20gr na jednym jajku fundować takie p …Niesmaczni jesteście ludzie. Dla 20gr na jednym jajku fundować takie piekło kurom...


Dokladnie. A najśmieszniejsze jest to, ze często na promocji jedynki mozna wziac za 6-7zl za 10sztuk. Roznicy niestety nie zrozumie ten, ktory je 3 i tylko 3. Dla mnie roznica byla ogromna - mniej jajek potrzebowalam do jajecznicy itp. Bo sie bardziej najadalismy.
Nie dosc ze funduje sie pieklo kurom to jeszcze jajka sa slabej jakosci dla ludzi. Dla przykladu moj chlopak zjadal jajecznice z 10 jaj sam. Razem jak jedlismy z cebula/mlekiem zjadalismy z 10 z 3jek. Jak jemy jedynki to maks 6, czasem 5. No ale kazdy robi to co uwaza za sluszne.
caarmell02/08/2019 06:31

Dokladnie. A najśmieszniejsze jest to, ze często na promocji jedynki mozna …Dokladnie. A najśmieszniejsze jest to, ze często na promocji jedynki mozna wziac za 6-7zl za 10sztuk. Roznicy niestety nie zrozumie ten, ktory je 3 i tylko 3. Dla mnie roznica byla ogromna - mniej jajek potrzebowalam do jajecznicy itp. Bo sie bardziej najadalismy. Nie dosc ze funduje sie pieklo kurom to jeszcze jajka sa slabej jakosci dla ludzi. Dla przykladu moj chlopak zjadal jajecznice z 10 jaj sam. Razem jak jedlismy z cebula/mlekiem zjadalismy z 10 z 3jek. Jak jemy jedynki to maks 6, czasem 5. No ale kazdy robi to co uwaza za sluszne.


Straszny bełkot napisałaś, no ale...
Mówisz że się bardziej najadasz jajkiem klasy 1 niż 3? Przecież wagowo to te same jajka. Chyba ze kupujesz M klasy 3 i L klasy 1 - wtedy różnica jest.
BTW z Lubelszczyzny lub Podlasia jesteś?
Edytowane przez: "Piotr.Zet" sie 2.
caarmell02/08/2019 06:31

Dokladnie. A najśmieszniejsze jest to, ze często na promocji jedynki mozna …Dokladnie. A najśmieszniejsze jest to, ze często na promocji jedynki mozna wziac za 6-7zl za 10sztuk. Roznicy niestety nie zrozumie ten, ktory je 3 i tylko 3. Dla mnie roznica byla ogromna - mniej jajek potrzebowalam do jajecznicy itp. Bo sie bardziej najadalismy. Nie dosc ze funduje sie pieklo kurom to jeszcze jajka sa slabej jakosci dla ludzi. Dla przykladu moj chlopak zjadal jajecznice z 10 jaj sam. Razem jak jedlismy z cebula/mlekiem zjadalismy z 10 z 3jek. Jak jemy jedynki to maks 6, czasem 5. No ale kazdy robi to co uwaza za sluszne.


Zamiast 10 jajek zjedzonych przez niego samego zjadacie 5 jajka razem? No takich bzdur dawno nie czytałem haha. Gdybyś pomyślała to byś się zorientowała że facet jak robi jajecznicę to samą a kobieta pakuję tam wszystko (pomidory, szczypior, wędlinę bądź kiełbasę, itd). I stąd jest różnica między wg Ciebie jajami. No brak słów. A co do męczenia kur... No bez jaj... To są tylko kury! Zaraz będziecie komary ratować bo też zwierząta.
lapka02/08/2019 07:20

Zamiast 10 jajek zjedzonych przez niego samego zjadacie 5 jajka razem? No …Zamiast 10 jajek zjedzonych przez niego samego zjadacie 5 jajka razem? No takich bzdur dawno nie czytałem haha. Gdybyś pomyślała to byś się zorientowała że facet jak robi jajecznicę to samą a kobieta pakuję tam wszystko (pomidory, szczypior, wędlinę bądź kiełbasę, itd). I stąd jest różnica między wg Ciebie jajami. No brak słów. A co do męczenia kur... No bez jaj... To są tylko kury! Zaraz będziecie komary ratować bo też zwierząta.


Umiesz czytac? Bo widze ze chyba nie. Przykladowo podalam ze sam jadl 10 i dodalam jeszcze jedno ze RAZEM ZJADALISMY JAJECZNICE Z 10 JAJ TROJEK Z DODATKAMI. no ale wiem czytanie ze zrozumieniem to skomplikowana umiejetnosc i nie kazdy sobie z nia radzi jedzcie co chcecie, kazdy ma swoj rozum.

No coz do miłośnikow trojek, znecania sie nad zwierzetami bo kupia 2 zlote taniej nic nie dotrze.
caarmell02/08/2019 07:42

Umiesz czytac? Bo widze ze chyba nie. Przykladowo podalam ze sam jadl 10 i …Umiesz czytac? Bo widze ze chyba nie. Przykladowo podalam ze sam jadl 10 i dodalam jeszcze jedno ze RAZEM ZJADALISMY JAJECZNICE Z 10 JAJ TROJEK Z DODATKAMI. no ale wiem czytanie ze zrozumieniem to skomplikowana umiejetnosc i nie kazdy sobie z nia radzi jedzcie co chcecie, kazdy ma swoj rozum. No coz do miłośnikow trojek, znecania sie nad zwierzetami bo kupia 2 zlote taniej nic nie dotrze.


Głupoty napisałaś i próbujesz się ratować haha. Umiem czytać. 5 jaj jedynek zjadacie razem a trójki on sam 10 haha. No umarłem. Dwukrotnie więcej jesz jaj bo są chowane w stresie Kobieto pomyśl to nie boli.

I moja rada na dziś:
Kochaj kury bo tak szybko odchodzą haha
Edytowane przez: "lapka" sie 2.
Byłem, kupiłem, zaoszczędziłem. Promka nie była oznaczona ale na kasie weszło.
2647458-dWMgb.jpg
A ja sie dalem zrobic.... Kupilem zaplacilem ale rabatu nie ma. 4.99 za opakowanie
Podziękuje. Osikane przez szczury, które biegają po magazynach
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst