Niestety, ta okazja już wygasła
Biedronka Kraków Rydlówka, wyprzedaż artykułów przemysłowych
310° Zakończono

Biedronka Kraków Rydlówka, wyprzedaż artykułów przemysłowych

8
lip 26.Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

8 Komentarzy
Przy okazji - chyba od 29 lipca mają zamknięte z powodu remontu.
szkoda ,że nie ogólnopolska akcja, przydałoby się coś z namiotu w dobrej cenie wyrwać
Byłem. Nic nie ma ciekawego. A promo to chyba z czapy se wzięli.mozna się rozejść.
nic nie ma
Spory tlum ludzi rano i już większość fajnych rzeczy zabranych. Ale gdyby ktoś chciał to z rzeczy co zostały warto kupić filtry dafi po 10zl za 2 sztuki, piżamy dziecięce po 7,5zl, samochodziki hot wheels po 6,5zl za dwie sztuki, torebki puccini po 49zl.
astwora27/07/2019 10:12

Spory tlum ludzi rano i już większość fajnych rzeczy zabranych. Ale gdyby k …Spory tlum ludzi rano i już większość fajnych rzeczy zabranych. Ale gdyby ktoś chciał to z rzeczy co zostały warto kupić filtry dafi po 10zl za 2 sztuki, piżamy dziecięce po 7,5zl, samochodziki hot wheels po 6,5zl za dwie sztuki, torebki puccini po 49zl.


A jakies akcesoria kuchenne, garnki itp ? Co tam w ogole wchodzi na te -50% ? Np. Taki olej samochodowy wchodzi -50% ? Bo nie wiem czy jest sens jechac
Olej niestety nie wiem, nawet nie zwróciłam uwagi czy był ale wchodzą wszystkie rzeczy kuchenne, zabawki, ciuchy, narzędzia, buty, meble i dekoracje. Generalnie wszystko co w tych koszach jest i obok koszy i kas. Był też odkurzacz samobieżny za 450 cena wyjściowa, ale rabat był max 100zł. Nie wchodził natomiast karton chusteczek mokrych dla dzieci.
Edytowane przez: "astwora" lip 27.
@Maki_Theman@matp

Doczytaliście że promo było od dzisiaj? Również byłem wczoraj, taktyczna wycieczka celem sprawdzenia asortymentu. Obadałem co i gdzie jest, a dziś tylko siup do wózka. BTW - Panie ekspedientki bardzo miłe, same niepytane zapowiedziały że będą zamykać paragony przy rabacie ~100 i otwierać nowe. Kombinowały też, jak spróbować wbić odkurzacz automatyczny, żeby z 450 zrobić 225, ale tym razem system działał zgodnie z założeniem, rabat zawsze 100.

Tak czy inaczej kilka stów zostawione, i kolejne pudła Lego...
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Weldox. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst