Niestety, ta okazja już wygasła
Biedronka Jajka m 15 sztuk za 4.99zl
420° Zakończono

Biedronka Jajka m 15 sztuk za 4.99zl

19
sty 27.Lokalnie
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

Najlepsze komentarze
pager120_.28/01/2019 07:24

Moja dziewczyna ma fioła na punkcie produktów "eko", jeśli jajka to tylko k …Moja dziewczyna ma fioła na punkcie produktów "eko", jeśli jajka to tylko klasa 0 za +12zł. Pewnego razu zrobiłem test: przełożyłem jajka jak z okazji, jakieś z chowu klatkowego do pudełka po tych eko - smakowały, nawet dopytałem czy dobre i czy czuje w zrobionej jajecznicy szczęście kur


Akurat w tym przypadku nie chodzi głównie o smak, tylko co wrzucasz do organizmu. Jak chcesz się karmić gównianą paszą od kur klatkowych to Twoja sprawa. Pozdrów Dziewczynę bo dobrze robi- zrozumiesz jak będziecie mieli dzieci, dopłacisz nawet 20zł
Dopisz w tytule że klatkowe
Moja dziewczyna ma fioła na punkcie produktów "eko", jeśli jajka to tylko klasa 0 za +12zł. Pewnego razu zrobiłem test: przełożyłem jajka jak z okazji, jakieś z chowu klatkowego do pudełka po tych eko - smakowały, nawet dopytałem czy dobre i czy czuje w zrobionej jajecznicy szczęście kur
19 Komentarzy
W lidlu L 10szt za 2.99zł
Avatar
Usunięty142625
Ktoś potwierdzi inne Biedronki?
To może promocja na jutro już.
smalecwieprzowy9 min

To może promocja na jutro już.


jutro beda 2.99zl Mki 10 sztuk przy zakupie 2 opakowan zgodnie z gazetką
Dopisz w tytule że klatkowe
Usunięty142625sty 27.

Ktoś potwierdzi inne Biedronki?


Na Kusocińskiego w Łodzi dziś kupiłam tak samo
Osobiście w Biedronce widziałem promocje przy zakupie 4 opakowań po 10szt jaj M cena za opakowanie 2.99zł
W Żorach również widziałem w dwóch sklepach tak więc ogólnopolska
Żadna promocja
Moja dziewczyna ma fioła na punkcie produktów "eko", jeśli jajka to tylko klasa 0 za +12zł. Pewnego razu zrobiłem test: przełożyłem jajka jak z okazji, jakieś z chowu klatkowego do pudełka po tych eko - smakowały, nawet dopytałem czy dobre i czy czuje w zrobionej jajecznicy szczęście kur
pager120_.28/01/2019 07:24

Moja dziewczyna ma fioła na punkcie produktów "eko", jeśli jajka to tylko k …Moja dziewczyna ma fioła na punkcie produktów "eko", jeśli jajka to tylko klasa 0 za +12zł. Pewnego razu zrobiłem test: przełożyłem jajka jak z okazji, jakieś z chowu klatkowego do pudełka po tych eko - smakowały, nawet dopytałem czy dobre i czy czuje w zrobionej jajecznicy szczęście kur


Akurat w tym przypadku nie chodzi głównie o smak, tylko co wrzucasz do organizmu. Jak chcesz się karmić gównianą paszą od kur klatkowych to Twoja sprawa. Pozdrów Dziewczynę bo dobrze robi- zrozumiesz jak będziecie mieli dzieci, dopłacisz nawet 20zł
Ja się takiego jaja nawet nie tykam. Kto co lubi. Ja mam możliwość podjechać sobie na wieś i kupić po 1zł prawdziwe jajko od niezestresowanych kurek🐔 😁
Edytowane przez: "KrisPier" sty 28.
pager120_.3 g, 11 min

Moja dziewczyna ma fioła na punkcie produktów "eko", jeśli jajka to tylko k …Moja dziewczyna ma fioła na punkcie produktów "eko", jeśli jajka to tylko klasa 0 za +12zł. Pewnego razu zrobiłem test: przełożyłem jajka jak z okazji, jakieś z chowu klatkowego do pudełka po tych eko - smakowały, nawet dopytałem czy dobre i czy czuje w zrobionej jajecznicy szczęście kur


Widać ty i twoja dziewczyna nigdy nie widzieliście wiejskich jaj na oczy.
KrisPier2 g, 35 min

Ja się takiego jaja nawet nie tykam. Kto co lubi. Ja mam możliwość pod …Ja się takiego jaja nawet nie tykam. Kto co lubi. Ja mam możliwość podjechać sobie na wieś i kupić po 1zł prawdziwe jajko od niezestresowanych kurek🐔 😁



Też nie rozumiem kupowania jajek w biedronce. Kiedyś nawet kupiłam raz czy dwa, ale tego się nie dało jeść...
Tak szczerze, odkąd na szybkiego musiałam kupić jajka do ciasta, a był wieczór i na rynku już nikogo nie było, i w opakowaniu 10 jajek, 8 było zbukami ... Staram się przewidywać i mieć zawsze jakieś jajo w lodówce, a jak nie mam to trudno, już się nauczyłam że marketowych się nie kupuje..
aleksandraikrzysztof9 g, 30 min

Akurat w tym przypadku nie chodzi głównie o smak, tylko co wrzucasz do o …Akurat w tym przypadku nie chodzi głównie o smak, tylko co wrzucasz do organizmu. Jak chcesz się karmić gównianą paszą od kur klatkowych to Twoja sprawa. Pozdrów Dziewczynę bo dobrze robi- zrozumiesz jak będziecie mieli dzieci, dopłacisz nawet 20zł


Inni wolą karmić się iluzjami i tą samą "gównianą paszą", z tym, że za 20zł
aleksandraikrzysztof11 g, 37 min

Akurat w tym przypadku nie chodzi głównie o smak, tylko co wrzucasz do o …Akurat w tym przypadku nie chodzi głównie o smak, tylko co wrzucasz do organizmu. Jak chcesz się karmić gównianą paszą od kur klatkowych to Twoja sprawa. Pozdrów Dziewczynę bo dobrze robi- zrozumiesz jak będziecie mieli dzieci, dopłacisz nawet 20zł


I ty w to wierzysz? Na pewno jeszcze "zdrowsze" białko i żółtko, jak kurka sobie chodzi na zewnątrz, słucha Beethovena i dwa razy do roku jeździ na wakacje. Karmią te kury tak samo gównianą paszą, a ty żyjesz iluzją i jakimś pseudo-eko. "Prawdziwe" jajka, to nie ze sklepu, tylko bezposrednio od kogoś, kto hoduje kury, a nie eko-gówno z marketu za 15 zł.
Edytowane przez: "Anyway123" sty 28.
Prawda jest taka, że trzeba mieć kogoś sprawdzonego co do kur a nie jakikolwiek gościu ze wsi. Dziewczyna mieszkała na wsi i niektórzy mimo że sami to jedli to pryskali warzywa, owoce, bo było taniej wtedy i więcej. Zgaduje że z kurami jest podobnie.
Edytowane przez: "Kaspazza_." sty 29.
Ale dzisiaj przepłaciłem.. za dyche 20 sztuk kupiłem. Rano te jajka mi w gardle staną..
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Rafal_JanwSM. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst