Niestety, ta okazja już wygasła
Biedronka druga pizza Gustobello za 1 zł
539° Zakończono

Biedronka druga pizza Gustobello za 1 zł

3,99zł6,99zł-43%Biedronka Okazje
25
539° Zakończono
Biedronka druga pizza Gustobello za 1 zł
lut 22. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka
25 Komentarzy
Smakował ktoś? Jakieś opinie?!
to mrozona czy lodówkowa?
Czy to jest coś pokroju Italiamo z Lidla? Lidlowe kocham
mrozuu22/02/2020 21:07

Czy to jest coś pokroju Italiamo z Lidla? Lidlowe kocham


identyczne co te niebieskie z lidla z tygodnia włoskiego, chyba nawet ten sam producent.
pompek22/02/2020 19:31

Smakował ktoś? Jakieś opinie?!


Wygląda przeciętnie, ale przynajmniej pepperoni jest proper, a nie wielkości 1/4 pizzy

3866859.jpg
Edytowane przez: "Jay" lut 23.
Mozzarella sztos, syte, duzo sera, dobre ciasto
Wczoraj zjadłem i żyje. Polecam
Peperoni średnie ale ok, carbonary nie próbowałem, reszta sztos, polecam
Myhmm pizza za 4zl no to na pewno ze świetnych produktów musi być ;p Jeśli się po takiej pizzy nie ma zgagi to może nie jest najgorsza, w co wątpię.
xderty23/02/2020 23:39

Myhmm pizza za 4zl no to na pewno ze świetnych produktów musi być ;p Jeśli …Myhmm pizza za 4zl no to na pewno ze świetnych produktów musi być ;p Jeśli się po takiej pizzy nie ma zgagi to może nie jest najgorsza, w co wątpię.


Dokładnie, sam robię pizze to drożdże za 1zl k upuje a gdzie reszta?
lucaskrk23/02/2020 23:53

Dokładnie, sam robię pizze to drożdże za 1zl k upuje a gdzie reszta? (em …Dokładnie, sam robię pizze to drożdże za 1zl k upuje a gdzie reszta?



tak, bo producent kupuje w detalu
lucaskrk23/02/2020 23:53

Dokładnie, sam robię pizze to drożdże za 1zl k upuje a gdzie reszta? (em …Dokładnie, sam robię pizze to drożdże za 1zl k upuje a gdzie reszta?


drozdze kosztuja 49 groszy
W Krakowie na medweckiego zostawiłem dwie capriciosy. Peperoni było sporo...BTW
Można mieszać rodzaje, czy w promocji wchodzi tylko ta z takim samym kodem? Próbował ktoś?
Edytowane przez: "enes92" lut 24.
ZAPAMIĘTAJCIE ! sprzedając produkt na promocji, producent/sklep nie musi na tym zarobić, z waszego rozumowania wychodzi na to że jak np ciastka kosztujące 4 zł sklep przeceni na 1 zł to oznacza że wyprodukowanie tego kosztuje < niż produkt ...
To jest marketing, na tej pizzy stracą ale przy okazji ludzie kupią inne rzeczy i ostatecznie zarobią
xderty23/02/2020 23:39

Myhmm pizza za 4zl no to na pewno ze świetnych produktów musi być ;p Jeśli …Myhmm pizza za 4zl no to na pewno ze świetnych produktów musi być ;p Jeśli się po takiej pizzy nie ma zgagi to może nie jest najgorsza, w co wątpię.


Jakby kosztowała 34 zł to by ci zapewne bardziej posmakowała.
Jednoryb24/02/2020 19:39

Jakby kosztowała 34 zł to by ci zapewne bardziej posmakowała.


To tak nie działa. Nie da się po prostu kupić dobrego produktu gdzie jego koszt jest mniejszy od potencjalnie użytych składników. Więc łatwo wywnioskować jakiej jakości to jest placek.
xderty24/02/2020 21:56

To tak nie działa. Nie da się po prostu kupić dobrego produktu gdzie jego k …To tak nie działa. Nie da się po prostu kupić dobrego produktu gdzie jego koszt jest mniejszy od potencjalnie użytych składników. Więc łatwo wywnioskować jakiej jakości to jest placek.



Nie masz pojęcia o marketingu.
Pozdrawiam
Jednoryb24/02/2020 22:48

Nie masz pojęcia o marketingu.Pozdrawiam


rozumiem że taki marketing na ciebie działa i taki ty gotowy zjesc gówno byle było tanie i w ładbym papierku z napisami
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst