Niestety, ta okazja już wygasła
Biedronka -50% na meble
705° Zakończono

Biedronka -50% na meble

Biedronka Okazje
290
705° Zakończono
Biedronka -50% na meble
lis 7. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
biedronka.pl/pl/…-11

Regulamin po kliknięciu w baner
Fotelik dzieciecy.
5357-vSaNi.jpgRabat nalicza się przy kasie. SMUKEE HOME. Dla dzieci powyżej 1 roku życia. Wygodny i lekki - piankowe wypełnienie. Bezpieczny - wykonany z miękkich materiałów. Praktyczny pokrowiec z wysokiej jakości tkaniny - możliwość prania. Dostępny w różnych kolorach. Wymiary: 44 x 53 x 36 cm
Było już jakiś czas temu za 40zl teraz 18,99.
50% na meble a złotówka taniej chyba za kartę biedronki.

Znalezione w Sianowie.
5360-8AOVk.jpg
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka
Najlepsze komentarze
Aaa, to już wreszcie wszystko jasne!!! Zrozumiałam dlaczego wczoraj kasjerka taszczyła lustro na zaplecze, mówiąc do drugiej, że będzie za 20zł!!
1399401-5Z4rt.jpg1399401-Ual68.jpg1399401-knqo1.jpg1399401-Nofvw.jpg1399401-sadB2.jpg1399401-mnJo5.jpg1399401-1FOrw.jpg1399401-xCNrw.jpgNudziło mi się
Nawoja07/11/2018 12:45

Co? xD "Oferta jest dla klientów kierowana. Niech sobie pracownik wysle …Co? xD "Oferta jest dla klientów kierowana. Niech sobie pracownik wysle kogos z rodziny rano o 7:00 pod sklep, w jego imieniu niech kupi towar promocyjny z regału, a nie z magazynu. ŻENADA"[Obrazek]No to.

JEST PROMOCJA, ogłaszamy we wszystkich mediach, rabat 50% na wszystkie telefony/smartphony w MEDIAMARKT, dzień wcześniej pracownicy MM z różnych działów chowają wszystkie telefony, bo dla rodziny, znajomych, czy odsprzedaż z zyskiem na allegro/olx.

Dzień promocji, wchodzisz do sklepu, a tam zostały manty i inne wynalazki za ~60zł, a reszta sklepu znikła.
Wtedy ty wchodzisz i krzyczysz: " NIE WAŻNA PROMOCJA, NIE WAŻNY KLIJENT, WAŻNE ŻEM JA SE SCHOWOŁ I ZAROBIEM" to jest żenada, masz na analogicznym przykładzie, bo najwyraźniej pracujesz na kasie w biedrze i nie dociera do ciebie fakt, jak to wygląda z punktu widzenia zwykłego klienta.
1403781-IfLe3.jpgBlondynka part II, zlozone
290 Komentarzy
Jakiś regulamin?
Super tylko w jakich biedronkach te meble trafić
To D się jeszcze taniej? mebelki polecam jak ktoś Chce tanim kosztem zrobić zmiany w pomieszczeniu. Jakość ok, instrukcja bardzo dobra. Ja je kupiłem do wynajmowanego mieszkania i lokatorzy są zadowoleni. Ogólnie polecam. Ostatnio składałem meble z jyska, katastrofa z instrukcją. Z Ikei też słabo, a tu proszę taka niespodzianka miła.
Ooooo... 😁 Cos tam u nas widziałam, ale pewnie w magiczny sposob zniknie jak dywany jak bylo 50 na tekstylia...
Właśnie na to czekałam! Dzięki w końcu kupię ten słupek do łazienki
Meble z Biedry są w 99% z Polski.
Zapoluje na krzesła.
Ino regulamin dorwać.
Edytowane przez: "mmxv" lis 7. 2018
również polecam tanim kosztem, a mimo wszystko każdy dziwi się, że są to meble z biedry. na 7 modeli, jeden z nich to bubel, reszta w porządku, choć w każdym znaleźć idzie jakieś niedociągnięcia, czy lekkie obibia. ale wie o tym tylko osoba składająca dany mebel
Prawie jak IKEA 😁
Biedra szaleje Ciekawe czy lampy też wejdą
Aaa, to już wreszcie wszystko jasne!!! Zrozumiałam dlaczego wczoraj kasjerka taszczyła lustro na zaplecze, mówiąc do drugiej, że będzie za 20zł!!
Plus za info.
To od jutra
Gabra1 g, 34 min

Aaa, to już wreszcie wszystko jasne!!! Zrozumiałam dlaczego wczoraj k …Aaa, to już wreszcie wszystko jasne!!! Zrozumiałam dlaczego wczoraj kasjerka taszczyła lustro na zaplecze, mówiąc do drugiej, że będzie za 20zł!!


Ooo...
Dobre te mebelki? Mam szafkę z Lidla i się trzyma już kilka lat, jedyne co to zawias musiałem wynieść za 3 zł. Czy tutaj trwałość jest równie dobra?
Czy w dyskoncie biedry też przeceny będą?
Czy ma ktoś jakieś zdjęcia z cenami, gazetki co sprzedawali z mebli w ostatnim czasie?
Ciekawe czy wejdą stołki z owca i ile jeszcze je znajde
@boleo sprawdz sobie archiwalne gazetki
Myślicie że bramka na drzwi „antydziecko” to mebel?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst