biedronka 4pak piwa dębowe
60°Zakończono

biedronka 4pak piwa dębowe

6
lis 13. 2015
będąc dzisiaj w biedronce zauważyłem obniżkę ceny piwa dębowe ,myślę ,że obniżka jak to w biedrze ma charakter ogólnopolski. Jak na ww piwo cena więcej niż dobra. Dodatkowo była jeszcze obniżka na butelkowe tyskie jubileuszowe z 2,49 na 1,99 zł.
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
nie wiem czemu ale mam awersję do piwa z biedronki - niby powinno być takiej samej jakości, ale nawet te dębowe kupione w biedrze smakuje jakoś inaczej- gorzej
w mojej biedrze nie ma tej promocji i najlepsza alternatywa jaka mi przyszła do głowy to żywiec, niestety ohydny!
Autor Zbanowany
jamal_007lis 13. 2015

nie wiem czemu ale mam awersję do piwa z biedronki - niby powinno być t …nie wiem czemu ale mam awersję do piwa z biedronki - niby powinno być takiej samej jakości, ale nawet te dębowe kupione w biedrze smakuje jakoś inaczej- gorzejmasz rację ,dawno nie piłem dębowego i też unikam piw z biedronki ,niestety kupiłem 4 zestawy. Kończę pierwszą puszkę i niestety jest fatalnie jeżeli chodzi o walory smakowe. Trudno będę się męczył z tym jakiś czas.
I ja się skusiłem, bo dębowe lubię.
I podtrzymuję zdanie poprzedników, jakoś to nie smakuje, coś jest nie tak z alkoholem z biedronki.
Just Lubie okocim premium i nie ma znaczenia czy kupuję w biedrze, tesco czy jakimś osiedlowym sklepiku smak jest taki sam, pyszny :-)
Przecież te piwa to są jakieś siki. Niestety jakość piwa przez ostatnie 20 lat zeszła na psy. W tej chwili to tylko piwa rzemieślnicze lub małych browarów można nazwać piwami. Ceny co prawda od 4 zł wzwyż, ale też zupełnie inny smak.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy