Biedronka 400 zł Citi Handlowy - za założenie karty kredytowej
870°Zakończono

Biedronka 400 zł Citi Handlowy - za założenie karty kredytowej

65
gru 10. 2018
Aktualizacje społecznościowe
Podstawowe wymagania aby wnioskować o kartę kredytową: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. Dla działalności gospodarczej: wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł.

Oferta może powtarzać się w przyszłości. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.
Dokonaj transakcji o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1200 zł nie później niż do końca 6 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.
Dodatkowo można skorzystać. 20000 pkt.=200 zł

citibankonline.pl/for…W49

5834.jpg
Citibank powraca ze świetną promocją, w której możemy zgarnąć aż 400 zł do wykorzystania na zakupy w sklepach Biedronka! Wystarczy wyrobić darmową kartę kredytową i… płacić nią za zakupy400 zł na karcie „Moja Biedronka” do wydaniaAby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osoba nieposiadającą żadnego produktu Citibanku od 1.06.2015. Oprócz tego postawione są minimalne wymogi dotyczące wieku oraz wynagrodzenia:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. Dla działalności gospodarczej: wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł.Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o kartę kredytową Citibanku z dedykowanej strony promocji nie później, niż 6.03.2019. Już w formularzu rejestracyjnym będziemy musieli podać numer swojej aktywnej karty “Moja Biedronka”, który później zostanie doładowany obiecaną kwotą. Jeśli więc nie mamy takiej karty, to należy poprosić o nią w dowolnym markecie Biedronka.

Co dalej? W ciągu kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania. Zgodnie z regulaminem powinniśmy wyrazić zgodę na:

  • przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych […] środkami komunikacji elektronicznej
  • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie informacji handlowych
Bardzo proste warunki!Kiedy już otrzymamy kartę będziemy musieli spełnić dwa proste warunki: zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej oraz wykonać płatności kartą w sklepach stacjonarnych i/lub w internecie na łączną kwotę 1200 zł. Ilość oraz miejsce transakcji nie maja znaczenia (choć wykluczone są tzw. transakcje szczególne, czyli wszelkie „ułatwiacze” obrotów na kartach kredytowych). Normalne zakupy są jak najbardziej OK.

Na spełnienie obu warunków będziemy mieć mnóstwo czasu, bo aż do końca 6. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy. Oznacza to, że przykładowo podpisując umowę o kartę w grudniu czas na spełnienie warunków będziemy mieć aż do końca czerwca.

Oczywiście im szybciej, tym lepiej, bo zgodnie z regulaminem o przyznaniu prawa do nagrody zostaniemy poinformowani w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji. Bon towarowy o wartości 400 zł zostanie przypisany do do karty „Moja Biedronka” w ciągu kolejnych 60 dni – przy czym to termin maksymalny, a w praktyce powinno być szybciej. W każdym razie zdecydowanie warto spełnić warunki promocji szybciej, niż później

RRSO 10,74% – gdzie jest haczyk?Skoro oferta jest tak dobra, to dlaczego na stronie promocji widzimy „rzeczywistą stopę procentową w wysokości 10,47% w skali roku”? Wszystko przez wymogi prawne. Bank przyznając kartę kredytową ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane przez 12 miesięcy, w równych ratach. Identyczny przykład znajdziecie zresztą w swojej umowie o kartę (ale dla kwoty przyznanego limitu).

W rzeczywistości jednak da się przejść całą promocję całkowicie bezkosztowo. Po pierwsze – używając karty kredytowej mądrze i spłacając ją od razu w 100%, zamiast (jak w przykładzie) przez 12 miesięcy. Wtedy możemy korzystać z zalet okresu bezodsetkowego i najzwyczajniej w świecie nie płacić żadnych odsetek.

Druga kwestia to wysokość opłat. Tak naprawdę w promocji możemy wybrać niemal dowolną kartę z oferty Citi Handlowego, jednak opłacalna jest w zasadzie tylko jedna: karta Citi Simplicity. Korzystanie z niej jest darmowe (brak opłaty miesięcznej oraz rocznej). Zapłacić możemy jednak za dodatkowe usługi, takie jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy karta dodatkowa. Jeśli jednak nie włączymy żadnych dodatkowych opcji, to opłaty nie będzie.

Co ciekawe Citi udostępnia za darmo możliwość korzystania z usługi CitiAlerts w wersji Premium – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS.

Opis ze strony:

livesmarter.pl/400…ty/
Citibank OkazjeCitibank kody rabatowe

Grupy

65 Komentarzy
Jakieś wykluczenia?
Łączy się to z jakimś systemem poleceń? Mam gdzieś w szufladzie kartę Citi, może mógłbym polecić.
Citibank jak zawsze na +
Skorzystałem z poprzednich promocji (400 zł na konto)
Jak zrezygnowałem z kk w lipcu 2017 to się łapie?
pkt 6. regulaminu promocji:
Z Oferty wyłączone/eni są:
a) osoby, które okresie od 01.06.2015 do momentu spełnienia warunków określonych w pkt 5 lit a – f posiadają lub posiadały w Banku dowolny produkt, w tym główną Kartę Kredytową Citibank, Pożyczkę gotówkową, Kredyt Hipoteczny, Pożyczkę Hipoteczną, Konto Osobiste lub Rachunek Oszczędnościowy (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta),
Tahoe4 min

Citibank jak zawsze na +Skorzystałem z poprzednich promocji (400 zł na k …Citibank jak zawsze na +Skorzystałem z poprzednich promocji (400 zł na konto)


Ba, ja za pierwszą kartę zgarnąłem Kindle, potem za polecenia karty po 300zł na głowę, potem CitiPrioriti dla dwóch osób bo 150zł
Ale teraz dawno nic ciekawego nie było...
Czyli bon po pół roku, czy od razu po wydaniu 1200?
maciey23 min

Czyli bon po pół roku, czy od razu po wydaniu 1200?


No właśnie.
Czy jak doładuje konto maklerskie tą kartą to liczy sie jako transakcja, zawarta w regulaminie na 1200zl?
Co jest w tym wypadku transakcja, transfer pieniędzy przez kartę, konto i kto miałby być odbiorcą?
@Tekkk@Wrzosu123_

Niby wyłączone są tylko transakcje szczególne:

1582013-49aLP.jpg
A wszystkie inne powinny być ok.
Ściągniecie kasy z konta revolutem przejdzie?
Dypogru 10. 2018

Ściągniecie kasy z konta revolutem przejdzie?


Dawniej przechodziło.
Jak można skorzystać z payback?
U mnie pokazuje, że nie mam żadnego kuponu do Citi Handlowy?1582071-DvvAN.jpg
Czy to się załatwia jakość w citi handlowym bezpośrednio a nie z linka payback?
Luk_Ant46 min

Jak można skorzystać z payback?U mnie pokazuje, że nie mam żadnego kuponu d …Jak można skorzystać z payback?U mnie pokazuje, że nie mam żadnego kuponu do Citi Handlowy?[Obrazek] Czy to się załatwia jakość w citi handlowym bezpośrednio a nie z linka payback?


Już nie ma i u mnie.Jeszcze dzisiaj było i powinno być do 12.12.
Na głównej stronie w 3 rzędzie jest u mnie.
1582330-DNL6O.jpg
Ale raczej nie da się skorzystać jednocześnie z Payback i promocji z Biedronką. Do obu są dedykowane strony internetowe i jestem przekonany, że to nie przejdzie.
owca38 min

Ale raczej nie da się skorzystać jednocześnie z Payback i promocji z Bi …Ale raczej nie da się skorzystać jednocześnie z Payback i promocji z Biedronką. Do obu są dedykowane strony internetowe i jestem przekonany, że to nie przejdzie.


Zamówiłem kontakt - zobaczymy.
Łatwo :v
Pamiętajcie po otrzymaniu kodu odznaczyć wszystkie kontakty od nich bo co chwila spamują telefonami z pożyczkami jak masz nawet 5 stów na minusie
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od weeman. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst