Niestety, ta okazja wygasła 3 minuty temu.
819° Zakończono
15
Opublikowano 26 stycznia 2023

Biała Niedziela w Zielonej Górze. Darmowe konsultacje pediatryczne podczasz WOSP

ZA DARMO0,10zł
Stacjonarnie: Lubuskie
Avatar
Opublikowane przez Hunt
Dołączył w 2015
1.328
1.552

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Darmowe konsultacje pediatryczne w zielonogórskim szpitalu będa prowadzone w najbliższą niedzielę, podczas finału WOŚP. Skierowanie nie jest potrzebne, ale wcześniej trzeba się zarejestrować.

29 stycznia 2023 r., z okazji finału WOŚP, Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze organizuje Białą Niedzielę, czyli możliwość darmowych konsultacji pediatrycznych. W tym dniu, przez kilka godzin, do dyspozycji rodziców i ich dzieci będą lekarze specjaliści pracujący lub współpracujący z naszym szpitalem. To druga z rzędu taka niedziela – poprzednia odbyła się w rok temu.
Więcej szczegółów od sprzedawca
Aktualizacje społecznościowe

15 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  W sensie o co chodzi? Że jakby niedziela handlowa dla lekarzy? Okazja bo zamiast w piątek można iść tak samo za darmo w niedzielę tylko większa kolejka?
  Avatar
  Będzie posypane 😵
 2. Avatar
  Popieram jak najbardziej wszystkie akcje darmowych konsultacji czy badań lekarskich, ale jednocześnie pokazuje to, że jednak da się zrobić wizytę wcześniej niż "za kilka lat" (wiem, że okazja dotyczy pediatry, więc pewnie tu nie ma takich kolejek)
  Avatar
  Przypomniał mi się dowcip jak ktoś z NFZ dzwoni do Straży Pożarnej bo się pali coś tam u nich akurat
 3. Avatar
  I cyk zastrzyk na covida gratis.
 4. Avatar
  Ale nie szukajmy w tym logiki - bo logiki nie ma... Skoro tu pracują to nie pracują gdzie indziej... Nic nie przybywa czy ubywa... bo służba zdrowia jest za darmo...

  Powstaje drobne pytanie kto za to płaci bo to są ogromne koszta
  Co na to NFZ - płaci za to czy nie płaci? Jak płaci to gdzie tu logika? A jak nie płaci to za ogrzewanie, prąd i użycie sprzętu płaci kto?

  To są rzewne jaja... I co robi instytucja odpowiedzialna za finansowanie i nadzór - jak taki lekarz ulegnie wypadkowi bo mu świadczenia kto będzie płacił? Skoro pracuje nie w ramach szpitala tylko darmowo to szpital i NFZ nie ubezpieczają go i nie zapłacą mu za wypadek?

  Kto ich zatrudnia i dlaczego za nasza kasę...

  To są rzewne jaja...

  Przecież w tym czasie inni pacjenci którzy czekają w kolejkach będą czekać jeszcze dłużej...

  Albo jest logika i porządek albo nie ma - bo powinni przyjąć te osoby których właśnie teraz jest kolej by miało to sens...
  Avatar
  W niedzielę nie ma planowych przyjęć. Lekarze przyjmują w swoim wolnym czasie.
  Gdyby szpitale same się nie utrzymywały i nie pokrywały kosztów typu prąd itp, tylko z samego finansowania NFZ to już dawno byłyby pozamykane.
 5. Avatar
  Gdzieś z tego Torunia mi uciekł
  Avatar
  Autor
  @eter ja cały czas w Toruniu tylko rozszerzylem działalność okazyjną na całą Polskę
 6. Avatar
  Już widzę te kolejki...
 7. Avatar
  Ciekawe jak będzie z dodzwonieniem się na rejestrację, czy tak jak zwykle: jesteś 50 w kolejce... jesteś 20..., jesteś 10...... jesteś 30
Avatar