Niestety, ta okazja już wygasła
Bezprzewodowy System Kamer Bezpieczeństwa EUFYCAM 2C Homekit
318° Zakończono

Bezprzewodowy System Kamer Bezpieczeństwa EUFYCAM 2C Homekit

776zł1.349zł-42%Amazon Okazje
45
sie 6. 2020Dostawa z: Włochy

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

287568.jpg
Udało sie znaleść w dobrej cenie z kodem obniżającym 30 Euro. Dostawe mam 12-13 sierpnia więc trzeba chwilke poczekać

Aktualizacja wprowadziła wsparcie HOMEKIT

Cena 1349 z ceneo
Niemieci amazon 199E

Youtube test kamery
Youtube test 2

Zestaw 2 inteligentnych kamer eufyCam 2C + stacja bazowa HomeBase 2Dzięki specjalnemu zestawowi otrzymasz dwie inteligentne kamery eufyCam 2C wraz ze stacja bazową eufyCam HomeBase 2, która odpowiedzialna jest za sterowanie podłączonymi do niej urządzeniami. Dzięki kamerom eufyCam 2C możesz nagrywać lub przesyłać na żywo obraz w jakości Full HD 1080p. Świetny tryb nocny sprawi, że nagrania będą widoczne niemal tak samo wyraźnie jak w dzień.

Co więcej, powiadomienia o wykryciu ruchu są inteligentne i zostaniesz poinformowany jedynie o wykryciu osoby, a nie przechadzającego się kota. Żywotność baterii to nawet 180 dni na jednym ładowaniu. Kamery i stację bazową możesz połączyć z asystentem głosowym Amazon Alexa.

Inteligentne powiadomieniaKamery eufyCam 2C, dzięki specjalnym algorytmom, potrafią w inteligentny sposób rozróżnić poruszającego się człowieka od innego obiektu. W rezultacie nie otrzymasz fałszywych alarmów o wykryciu ruchu, kiedy kamera zauważy kota lub inne zwierze. Urządzenie eufyCam 2C inteligentnie rozpoznaje ludzi, skupiając na nich swoją uwagę i następnie z pomocą sztucznej inteligencji poprawia obraz, tak aby był maksymalnie wyraźny.

Ponadto, wcześniej możesz określić zakres pola widzenia kamery, w którym po wykryciu ruchu będzie Cię o tym powiadamiać. W ten sposób możesz otrzymywać alerty kiedy dzieje się coś niepojącego w określonym obszarze.

Zaawansowany tryb nocnyZ kamerą eufyCam 2C zmienisz noc w dzień. Wbudowana w kamerę lampa skutecznie oświetli obszar przed nią, dzięki czemu obraz będzie wyraźny i kolorowy, nawet przy niemal całkowitej ciemności. Tryb nocny posiada także podświetlenie obrazu za pomocą podczerwieni.

Komunikacja dwukierunkowaMontując kamerę eufyCam 2C przy drzwiach wejściowych zyskasz możliwość zdalnej, dwukierunkowej komunikacji z osobami, które zadzwonią dzwonkiem. W ten sposób, nie podchodząc do drzwi możesz nie tylko zobaczyć kto przyszedł, ale również z nim porozmawiać.

Osoba przed drzwiami będzie nie tylko Cię słyszeć, ale może również z Tobą porozmawiać za pomocą wbudowanego w kamerę mikrofonu. To idealne rozwiązanie szczególnie przy odbieraniu paczek dostarczanych przez kuriera lub jedzenia i zakupów na dowóz.

Rodzaj
Zewnętrzna
Kąt widzenia
135°
Rozdzielczość
FullHD, 1080p
Łączność
Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n)
Częstotliwość pracy
2.4 GHz
Liczba sztuk
2 kamery
Dodatkowe funkcje
Tryb nocny
Detekcja ruchu
Powiadomienia na komórkę
Dodatkowe informacje
Wbudowany głośnik
Wbudowany mikrofon
Transmisja dwukierunkowa
2 kamery w zestawie
Magnetyczna stopka
Zgodność z Apple HomeKit
Współpraca z Asystentem Google, Siri, Alexa, IFTTT
Odporność IP67
Do 180 dni na jednym ładowaniu
Wbudowana pamięć
Kolor
Biały
Dołączone akcesoria
Zestaw montażowy
Stacja bazowa
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
EUFYCAM 2C 2+1
Aktualizacje społecznościowe
45 Komentarzy
Prześlij Komentarz