Bezprzewodowy system alarmowy LARK za 499PLN (zamiast 699PLN) @ Carrefour & GW
63°Zakończono

Bezprzewodowy system alarmowy LARK za 499PLN (zamiast 699PLN) @ Carrefour & GW

AvatarUsunięty66727
cze 7. 2016
Bezprzewodowy system alarmowy w wyjątkowej cenie 499 zł tylko z kuponami z Gazety Wyborczej.

1. Promocję zaczynamy 10 czerwca. tego dnia szukaj w Wyborczej karty do zbierania kuponów i pierwszego kuponu

2. Zbierz 12 kuponów, które ukażą się w "Gazecie Wyborczej" od piątku 10 czerwca do czwartku 23 czerwca. Brakujące kupony możesz zastąpić JOKEREM, który opublikujemy 24, 25, 27 czerwca. Jeden JOKER zastępuje jeden brakujący kupon.

3. Zarezerwuj alarm w wybranym sklepie Carrefour za pomocą poniższego formularza najpóźniej do 19 czerwca.

4. Sprzedaż zarezerwowanych zestawów alarmowych tylko po okazaniu kompletu kuponów wraz z kodem rezerwacji w cenie 499 zł w wybranym sklepie Carrefour lub Carrefour Market od 24 czerwca.

Regulamin promocji


W skład zestawu Lark Security System Basic Set wchodzą:

  • panel centralny
  • czujnik ruchu
  • dwa czujniki okienne/drzwiowe
  • dwa piloty
  • dwie płytki zbliżeniowe

Szczegóły na stronie LARK
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
Fajnie, kolorowo, "nowocześnie". Niestety jedno duże "ale". Włamywacz wchodząc drzwiami wejściowymi - "zdziera" alarm ze ściany i rozdeptuje / rozbija go o podłogę. Robi to w kilka sekund, a zakładam że kilkanaście sekund w takim alarmie jest "bezalarmowe" po naruszeniu czujki żeby użytkownik mógł wejść i wpisać kod.
"Pa pa" powiadomienia o włamaniu. Z tego co widzę syrena pewnie wmontowana w centralkę. "Pa pa" wystraszenie intruza. Manipulator, centralka i syrena nie mogą być razem. Manipulator na wierzchu, blisko drzwi wejściowych - a centralka i syrena - daleeeeeeko lub wysoko ukryta.
marek.marcinkowskicze 7. 2016

Fajnie, kolorowo, "nowocześnie". Niestety jedno duże "ale". Włamywacz wc …Fajnie, kolorowo, "nowocześnie". Niestety jedno duże "ale". Włamywacz wchodząc drzwiami wejściowymi - "zdziera" alarm ze ściany i rozdeptuje / rozbija go o podłogę. Robi to w kilka sekund, a zakładam że kilkanaście sekund w takim alarmie jest "bezalarmowe" po naruszeniu czujki żeby użytkownik mógł wejść i wpisać kod. "Pa pa" powiadomienia o włamaniu. Z tego co widzę syrena pewnie wmontowana w centralkę. "Pa pa" wystraszenie intruza. Manipulator, centralka i syrena nie mogą być razem. Manipulator na wierzchu, blisko drzwi wejściowych - a centralka i syrena - daleeeeeeko lub wysoko ukryta.


Alarm uzbraja / rozbraja się pilotem, więc nie potrzeba tych kilkunastu sekund przy wejściu do domu.
gurkencze 7. 2016

Alarm uzbraja / rozbraja się pilotem, więc nie potrzeba tych kilkunastu s … Alarm uzbraja / rozbraja się pilotem, więc nie potrzeba tych kilkunastu sekund przy wejściu do domu.


Można wówczas powiedzieć że alarm spełnia swoje zadanie, ale muszą być spełnione 3 warunki:
- alarm ma możliwość ustalenia "czasu na wejście"
- alarm zdąży wysłać sms/powiadomienie zanim włamywacz po wejściu rozwali alarm w drobiazgi (kilka sekund).
- alarm ma zasilanie awaryjne (nie wiadomo czy ma)

Musisz przyznać, że za 499zł to trochę lipa... Do tego co zrobić z tym szmatławcem GW?
Bez sensu,za 500zl można kupić huango g5 a nie jego klon czyli larka.Co go gazety to każdy czyta co lubi ,już kiedyś banda idiotów miała księgi zakazane,teraz ma TV i gazety zakazane.
Jeśli ktoś rozważa zakup to niech się wstrzyma. W tych promocjach GW jeszcze się nie zdarzyło, żeby dało się wyjść na plus. Zawsze po krótkim czasie oferowana elektronika była w sklepach dostępna w cenach niższych niż deklarowana tutaj. Będziecie zbierać kupony tylko po to, żeby zapłacić normalną rynkową cenę za tę nowinkę. "Super okazja".
No trudno zgodzić się z wieloma powyższymi opiniami.

Lark czy huango?

Lark daje 24 miesiące gwarancji door 2 door. Huangu? Nie ma żadnej gwarancji producenckiej. Można tylko w tytułu ustawy domagać się gwarancji od sprzedawcy.
Lark jest za 499zł a Huango tylko z jednym kontakterem za 599zł. Polecam samemu sprawdzić na allegro.
Każdy alarm można załatwić jeśli w ciągu dosłownie kilku sekund rozbije się jednostkę centralną. Dotyczy to każdego rozwiązania. Pytanie, czy złodziej zdąży to zrobić nim złapie go czujka ruchu. Wątpię.
Mam wrażenie, że trochę zależy czasami niektórym na krytykowaniu dla samego krytykowania przy jednoczesnym dość swobodnym odnoszeniu się do faktów.
Najlepiej samemu sprawdzić.


PS Zdaje się, że dodatkową syrenę zewnętrzną można dokupić.
marek.marcinkowskicze 7. 2016

Można wówczas powiedzieć że alarm spełnia swoje zadanie, ale muszą być spe … Można wówczas powiedzieć że alarm spełnia swoje zadanie, ale muszą być spełnione 3 warunki:- alarm ma możliwość ustalenia "czasu na wejście"- alarm zdąży wysłać sms/powiadomienie zanim włamywacz po wejściu rozwali alarm w drobiazgi (kilka sekund).- alarm ma zasilanie awaryjne (nie wiadomo czy ma)Musisz przyznać, że za 499zł to trochę lipa... Do tego co zrobić z tym szmatławcem GW?


Mogę odpowiedzieć na te trzy pytania/warunki, zasiągnęłem języka u źródła i wiem że:

1. Ma taką możliwość
2. zdąży wysłać bo SMS wysyłany jest natychmiast po zerwaniu plomby (po zerwaniu ze ściany)
3. Ma 2 akumulatory jako rezerwa, aku wymienne

Na temat GW się nie wypowiem
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy