Ta okazja kończy się 31 stycznia o 22:59
92°
4
Opublikowano 2 godziny temu

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Proscenic F16 z mopem (18W, 2200mAh, 60min) @ Geekbuying

414,27zł579zł-28%
Darmowa dostawa · Geekbuying Okazje
Avatar
Opublikowane przez preseant Edytor
Dołączył w 2020
2.680
629

O tej okazji

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Proscenic F16 z mopem do kupienia w Geekbuying za $92.99 / 414,27 zł z darmową dostawą z europejskiego magazynu.

Cenę obniżymy kodem NNNDBPSOTPL

618438-SJwBt.jpg
618438-PAVdt.jpg

Lekki i przenośny
odkurzacz do pracy na sucho i mokro Proscenic F16, który waży zaledwie 2,35 kg, jest oddzielony od zbiornika na wodę, dzięki czemu możesz sprzątać bez ograniczeń.

Zamiatanie, mopowanie i odkurzanie Zawiera
funkcje zamiatania, mopowania i odkurzania. Elastyczna szczotka rolkowa z polimeru pomaga szybciej wchłaniać wodę i lepiej ją zatrzymuje. Może znacznie poprawić przyczepność i skutecznie usunąć zanieczyszczenia ze szczelin.

Mocny i elastyczny
F16 obraca się o 90 stopni w górę iw dół oraz o 180 stopni w lewo i w prawo, aby pomóc w sprzątaniu wszystkich obszarów domu. Silnik o wysokim momencie obrotowym zapewnia dużą moc czyszczenia.

60 minut Długi czas pracy
Po pełnym naładowaniu urządzenia możesz cieszyć się nawet 60 minutami bezprzewodowej pracy dzięki optymalizacji baterii.

Samooczyszczanie jednym dotknięciem
Po wyczyszczeniu umieść urządzenie na stacji samooczyszczania i naciśnij przycisk samooczyszczania. Brud, włosy i zanieczyszczenia zostaną usunięte ze szczotki rolkowej.

Zbiorniki na wodę o pojemności 3300 ml
Zbiornik na czystą wodę o pojemności 3300 ml umożliwia wyczyszczenie całego domu za jednym razem. Zbiornik na brudną wodę o pojemności 3400 ml można łatwo wyjąć i wyczyścić.

Nadaje się do różnych rodzajów podłóg
Może z łatwością czyścić wszystkie rodzaje twardych i gładkich podłóg, takich jak kafelki, marmur, parkiet i inne twarde podłogi.

Geekbuying Więcej szczegółów na Geekbuying
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

4 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Wygląda jak futurystyczna wersja odkurzacza "Kasia". Zabawne urządzenie, ktoś poleca? (myślę o babci)
  Avatar
  Podłączam sie do pytania. Jak z baterią i ile mozna na jednym ładowaniu
 2. Avatar
  Nie wiem jak odkurzacz pionowy, ale mam robota odkurzającego tej firmy i nie mogę złego słowa powiedzieć. Jakość wykonania więcej niż dobra. Wszystkie nowoczesne technologie, zgrabna aplikacja. Dodatkowo w zestawie było sporo częściej zamiennych. Szczotki na wymianę. Działa bezawaryjnie od dwóch lat.
 3. Avatar
  Czyli w zasadzie nie jest to odkurzacz, a mop elektryczny? Nawet nie posiada zbiornika na kurz/brudną wodę w samym odkurzaczu, więc za "zbiornik" robi szczotka.
Avatar