Bezprzewodowy głośnik Creative Woof (bluetooth) za 69zł @ Satysfakcja.pl
17°Zakończono

Bezprzewodowy głośnik Creative Woof (bluetooth) za 69zł @ Satysfakcja.pl

Pepper 5
cze 24. 2015
Bezprzewodowy głośnik Creative Woof w kolorze srebrnym tylko dzisiaj kupimy za 69zł w Satysfakcja.pl. Standardowa cena waha się od 100 do 130zł.

Telefon wyposażony jest w Bluetooth dzięki któremu połączy się z dowolnym urządzeniem wspierającym tą technologię. Urządzenie posiada także mikrofon, dzięki czemu może służyć jako zestaw głośnomówiący.

Dane:
  • Rodzaj zestawu 1.0
  • Rodzaje wyjść / wejśćDC-in (wejście zasilania) - 1 szt.
  • Wejście liniowe Audio (minijack 3,5 mm) - 1 szt.
  • Łączność bezprzewodowa Bluetooth
  • Szerokość głośnika 74 mm
  • Wysokość głośnika 65 mm
  • Głębokość głośnika74 mm
  • Waga zestawu 0,3 kg

Cena dostępna będzie do godz. 22.00 lub wyczerpania zapasów.

5 Komentarzy

Jeśli mogę się wypowiedzieć - ja bym nie brał (choć nie miałem tego czegoś w ręku) z prostej przyczyny - przy tych rozmiarach, to jakość odtwarzania jaką "to coś" oferuje jest poniżej krytyki. Nie jestem melomanem i wiem, że mówimy o strumieniowaniu bezprzewodowym, co daje największe straty, ale takie "pipki" to już przesada. Jedyny jego plus to bateria, co czyni go przenośnym. Ja osobiście upolowałem na Alledrogo w licytacji, bezprzewodowy głośnik stacjonarny, który finalnie kupiłem za 36,01 zł + koszt wysyłki 20 zł. Z uwagi na jego gabaryty i otwór typu woofer z tyłu obudowy, dźwięk z niego jest na przyzwoitym poziomie. Mi był potrzebny do garażu i do zastosowań typowo "grilowych" przy domu, tak więc brak dostępu do zasilania nie był dla mnie priorytetem. Przed zakupem proponuję rozejrzeć się w sieci i za podobne pieniądze (>100 zł) można kupić coś o lepszych parametrach niż ten z oferty.

Przecież do zastosowań garażowo-grillowych gdzie ma się bezproblemowy dostęp do kontaktów, to pierwszy lepszy zestaw głośników 2.1 się sprawdzi.
Kluczową kwestią tego Creative jest właśnie mobilność. Dzięki wbudowanej baterii można go zabrać gdziekolwiek, a samo "uruchomienie" jest błyskawiczne i to właśnie składa się na cenę. Bluetooth / AUX i teoretycznie 6 godzin pracy wygląda całkiem ok.
Ja jednak nie miałem styczności z tego typu wynalazkami bo zawsze wolałem podłączyć telefon pod zestaw 2.1 i efekt był aż nadto ale kusi mnie to małe gwienko.. zawsze można schować do kieszeni i zabrać razem z piwkiem w plener

@Nount1981 w plenerze to lepiej ptaków czy szumu wody posłuchać a nie jak dzisiejsza gimbaza która trzeszczy wszędzie swoimi telefonami. Ale to OT

@Nount1981 - masz rację, pierwszy lepszy zestaw głośników się sprawdzi, ale przy takim zastawie, zawsze będziesz musiał podpiąć przewody, a to rozwiązanie - w sensie BT - jak dla mnie (na te potrzeby) jest mega. ;-)

Dostępne w tej samej cenie na X-kom.pl Bardzo przyjemnie grają wbrew pozorom. Przydatny gadżet!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst