138°
Zakończono
Bezprzewodowe Turtle Beach Ear Force PX4 (PS, XBOX i PC) @ Amazon.uk
Bezprzewodowe Turtle Beach Ear Force PX4 (PS, XBOX i PC) @ Amazon.uk
Gry i konsoleOkazje Amazon

Bezprzewodowe Turtle Beach Ear Force PX4 (PS, XBOX i PC) @ Amazon.uk

Pepper adm

W brytyjskim Amazonie bezprzewodowe słuchawki Turtle Beach Ear Force PX4 (PS, XBOX i PC). Cena wraz z dostawą to ok. 286zł (54.39£).

Nie udało mi się znaleźć tego zestawu słuchawkowego w Polskich sklepach, ale np. archiwalna oferta w Morele - 459zł, Komputronik - 679zł.

Recenzję można sprawdzić tutaj ->‌ gadzetomania.pl/566…ach

7 Komentarzy

Orientuje się ktoś czy podłączę te słuchawki pod kino domowe? Bez używania konsoli? Druga sprawa, czy czasem ten zestaw nie jest odnowiony?

A czy to nie są po prostu zwykłe słuchawki na BT ?

AutorPepper adm

aps23fLip 18.

Orientuje się ktoś czy podłączę te słuchawki pod kino domowe? Bez używania konsoli? Druga sprawa, czy czasem ten zestaw nie jest odnowiony?


Jeżeli masz w kinie domowym Bluetooth to bez problemu. Są nowe.

To nie są zwykłe słuchawki Bluetooth. Oprócz łączności BT mają także swoją dedykowaną łączność radiową na częstotliwościach 2.4GHz oraz 5GHz. Dzięki tej drugiej częstotliwości sprzęt nie wchodzi w zakłócenia z WIFI, telefonami DECT, nianiami elektronicznymi, itp.

Do łączności ze słuchawkami służy to małe pudełeczko na ostatnim zdjęciu. Jest ono zasilane przez USB, a dźwięk odbiera cyfrowo poprzez kabel optyczny. Sprzęt ma więc tę przewagę nad zwykłymi słuchawkami Bluetooth, że można na nich słuchać dźwięku z dowolnego źródła z wyjściem optycznym. Każde porządne kino domowe ma optyka, więc słuchawki zadziałają bez problemu z takim zestawem.
Edytowane przez: "Doman" sie 9. 2016

DomanSie 9.

To nie są zwykłe słuchawki Bluetooth. Oprócz łączności BT mają także swoją dedykowaną łączność radiową na częstotliwościach 2.4GHz oraz 5GHz. Dzięki tej drugiej częstotliwości sprzęt nie wchodzi w zakłócenia z WIFI,


Akurat! WiFi "a" i "ac" właśnie biega po 5 GHz. Być może masz tylko "b/g/n", które biegają po 2,4 GHz.

MiesiuSie 9.

Akurat! WiFi "a" i "ac" właśnie biega po 5 GHz. Być może masz tylko "b/g/n", które biegają po 2,4 GHz.Najtanszy router z WIFI AC to wydatek okolo 150zl. Odpal sobie dowolny monitor WIFI na jakims blokowisku. 90% sygnalow to nadal 2.4GHz i pewnie dlugo tak jeszcze pozostanie.

Tak czy inaczej te sluchawki sa Dual Band 2.4/5GHz i to robi kolosalna roznice. Mialem poprzedni model Turtle Beach z samym 2.4GHz i caly czas byly jakies zaklocenia. Na Dual Bandzie tego nie mam, mimo iz w okolicy sa sygnaly 5GHz.

DomanSie 10.

Najtanszy router z WIFI AC to wydatek okolo 150zl. Odpal sobie dowolny monitor WIFI na jakims blokowisku. 90% sygnalow to nadal 2.4GHz i pewnie dlugo tak jeszcze pozostanie.Tak czy inaczej te sluchawki sa Dual Band 2.4/5GHz i to robi kolosalna roznice. Mialem poprzedni model Turtle Beach z samym 2.4GHz i caly czas byly jakies zaklocenia. Na Dual Bandzie tego nie mam, mimo iz w okolicy sa sygnaly 5GHz.Duży wydatek bo większe wymagania są na 5GHz - najtańsze rutery 2,4GHz jakością nie grzeszą. Nie każdy patrzy na jakość.
.
Na 5GHz jest mniej zakłóceń co wynika z parametrów transmisji - pasmo/a jest/są bardziej selektywne.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst