Niestety, ta okazja już wygasła
Bezprzewodowe słuchawki QCY T3 TWS BT 5.0 @Tomtop
116° Zakończono

Bezprzewodowe słuchawki QCY T3 TWS BT 5.0 @Tomtop

100zł130zł-23%TOMTOP Okazje
Edytor 14
lis 6. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Bezprzewodowe słuchawki QCY T3 TWS z BT 5.0 za $25,99 w Flash Sale Tomtop

200275-z80mQ.jpg

Aktualizacje społecznościowe
TOMTOP OkazjeTOMTOP kody rabatowe

Grupy

14 Komentarzy
Model t5 wyszedl, jest lepszy i kosztuje tyle samo
slow-in-ski06/11/2019 13:16

Model t5 wyszedl, jest lepszy i kosztuje tyle samo


Tylko, że jest dokanałowy
A jak jest z jakością rozmowy w T3 lub T5?
Loras06/11/2019 13:30

Tylko, że jest dokanałowy


A ten nie jest dokanałowy?
Polowalem na te słuchawki, ale w końcu sam nie wiem czy są czegoś warte. Są 2 recenzje w PL, jedna na yt i gość je chwali, a druga pisemna na jakiejś stronie i negatywna
Niekoniecznie T5 lepsze... Mam t3 i funkcja sterowania głośnością za pomocą ruchów palcem po słuchawce jest dla mnie killer feature a niestety T5 tego nie mają. Ja znów bym wybrał t3 chociażby z tego powodu
T3 kupiłem na Ali za 115 zł i jestem pozytywnie zaskoczony jakością dźwięku. Dokanałowe to one nie są, ale też są większe niż tzw. pchełki i trochę trzeba je do ucha wcisnąć. Dla mnie są idealne a dla żony już za duże. Jakby co pytajcie o szczegóły, postaram się odpowiedzieć.
MichaPirek06/11/2019 18:22

T3 kupiłem na Ali za 115 zł i jestem pozytywnie zaskoczony jakością dźw …T3 kupiłem na Ali za 115 zł i jestem pozytywnie zaskoczony jakością dźwięku. Dokanałowe to one nie są, ale też są większe niż tzw. pchełki i trochę trzeba je do ucha wcisnąć. Dla mnie są idealne a dla żony już za duże. Jakby co pytajcie o szczegóły, postaram się odpowiedzieć.


Moja konstrukcja nie pozwala mi komfortowo słuchać na dokanałówkach. Dlatego zainteresowałem się tą ofertą.
Czy ich wielkość przeszkadza Twojej żonie we wciśnięciu do ucha (wejścia kanału) czy ogólnie całość? Pytam, bo może będę miał podobny problem...
Jesteś pozytywnie zaskoczony jakością dźwięku, ale czy mógłbyś coś więcej napisać? Może porównać je do jakiegoś modelu, itd.?
PiDablju06/11/2019 18:45

Moja konstrukcja nie pozwala mi komfortowo słuchać na dokanałówkach. Dla …Moja konstrukcja nie pozwala mi komfortowo słuchać na dokanałówkach. Dlatego zainteresowałem się tą ofertą.Czy ich wielkość przeszkadza Twojej żonie we wciśnięciu do ucha (wejścia kanału) czy ogólnie całość? Pytam, bo może będę miał podobny problem... Jesteś pozytywnie zaskoczony jakością dźwięku, ale czy mógłbyś coś więcej napisać? Może porównać je do jakiegoś modelu, itd.?


3125498-HO2Ge.jpgPorównanie do klasycznych słuchawek. Miałem dokanałowe Roccat i te qcy są moim zdaniem lepsze. Wszystkie pchełki, które miałem też zdecydowanie gorsze. Mam np. Sennheiser 4.40bt i Ausdom M05 i wiadomo, że to są zupełnie inne słuchawki, ale ogólnie grają równie "poprawnie"... grają po prostu inaczej, ale po zmianie nie ma się takiego wrażenia, że qcy grają tragicznie i to grzech słuchać na nich muzyki Oczywiście jak ktoś jest audiofilem, ma jakieś słuchawki totalnie spoza innego przedziału cenowego no to nie ma co porównywać, ale dla normalnego użytkownika moim zdaniem te qcy to świetne słuchawki.
MichaPirek06/11/2019 20:16

[Obrazek] Porównanie do klasycznych słuchawek. Miałem dokanałowe Roccat i t …[Obrazek] Porównanie do klasycznych słuchawek. Miałem dokanałowe Roccat i te qcy są moim zdaniem lepsze. Wszystkie pchełki, które miałem też zdecydowanie gorsze. Mam np. Sennheiser 4.40bt i Ausdom M05 i wiadomo, że to są zupełnie inne słuchawki, ale ogólnie grają równie "poprawnie"... grają po prostu inaczej, ale po zmianie nie ma się takiego wrażenia, że qcy grają tragicznie i to grzech słuchać na nich muzyki Oczywiście jak ktoś jest audiofilem, ma jakieś słuchawki totalnie spoza innego przedziału cenowego no to nie ma co porównywać, ale dla normalnego użytkownika moim zdaniem te qcy to świetne słuchawki.


Dzięki za info i fotkę, faktycznie pokazuje ich rozmiar. Zastanowię się jeszcze, ale chyba wezmę je na testy.
lepiej zaczekać do black friday czy taniej już raczej nie będzie? jak myślicie?
Kupiłem QCY-T3 na Ali w lipcu tego roku. Na początku było wszystko OK - świetne brzmienie, przyjemy bas. Niestety ze 2 tygodnie temu słuchawki nie stąd nie zowąd rozparowały się. Korzystając z poradnika znalezionego na YT udało mi się je ponownie sparować, ale radość nie trwała długo - po tygodniu użytkowania lewa zaczęła ciszej grać. Ponowiłem procedurę parownia, która wg opisu przywraca również ustawienia fabryczne. Słuchawki znowu zaczęły grać normalnie ale nie na długo - teraz prawa gra ciszej - ręce mi opadły. Próbowałem je zresetować ale bez rezultatu - dalej to samo. Dodatkowo zaczęły się odklejać te siateczki zabezpieczające kanał z głośnikiem.
Reasumując - może trafił mi się trefny model, ale ja bym ich drugi raz już nie kupił. Od roku użytkuję Tronsmart Encore Spunky buds i z nimi nigdy nie miałem żadnych problemów, a też grają świetnie, nawet nie wiem czy nie lepiej.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst