Bezprzewodowa ładowarka Samsung za 87zł @ Redcoon
78°Zakończono

Bezprzewodowa ładowarka Samsung za 87zł @ Redcoon

admin 2
paź 14. 2015paź 16. 2015
W ramach promocji Hot Deal w Redcoon można kupić ładowarkę bezprzewodową Samsung EP-PN915IWEGWW za 87zł + darmowa dostawa do paczkomatów. Najniższa oferta na ceneo to 103zł z dostawą.

Ładowarka przeznaczona do Samsung Galaxy Note 4, ale ze względu na zgodność ze standardem Qi powinna działać z większością telefonów obsługujących bezprzewodowe ładowanie. Dostępna w kolorze białym.

Jeżeli ktoś woli kupić na Allegro to również od Redcoon jest o 2zł droższa ->‌ allegro.pl/sam…tml

2 Komentarze

Pepper

Orientuje się ktoś może, czy taka ładowarka współpracować będzie z chińskimi adapterami do ładowania w standardzie Qi (takimi uniwersalnymi do dowolnego telefonu za kilka $)?

Autor admin

@Kaban Jeżeli piszesz o cewce podłączanej do baterii to wydaję mi się, że bez problemu. Najlepiej byłoby jednak przetestować z konkretnym telefonem. Osobiście miałem problem z taką ładowarką od Nokii. Niby wszystko powinno działać, a jak próbowałem ładować Nexusa 4 to ładowanie przerywało się co chwilę, tak jakby cewki na siebie nie nachodziły - miałem po prostu zbędny gadżet za 100zł Bezprzewodowe ładowanie ma jednak wadę, wytwarza podwyższoną temp. co może negatywnie wpływać na baterię li-on.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst