Niestety, ta okazja wygasła 5 sierpnia 2022.
1644° Zakończono
31
Opublikowano 6 lipca 2022

Bezpłatny webinar z OSINT-u od niebezpiecznik.pl ZA DARMO

Avatar
Opublikowane przez fidofehuta
Dołączył w 2018
89
1.692

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W jedynej słusznej cenie, info ze strony organizatora:

"Plan na ten webinar mamy taki, aby deanonimizację figuranta zacząć od “odbicia” się jego numerem w różnych miejscach, pokazując w ten sposób, jak stopniowo można poznawać kolejne dane dotyczące właściciela numeru. Zaprezentujemy kilka ciekawych aplikacji/usług/API/technik. Webinar zakończymy z imieniem i nazwiskiem figuranta, jego zdjęciem oraz profilami w serwisach społecznościowych i adresem zamieszkania. Numeru buta niestety nie będzie :-( Ale sklep, w którym ktoś kupuje buty może się trafić! :-D"
Więcej szczegółów od sprzedawca
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

Sprawdź również

31 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Anonymous User
  Bezpośredni link:
 2. Avatar
  Lupa tak na prawde - szybka pokazowka bez wiekszych konkrretow po to zeby nagonic ludzi na platne szkolenie .... - jak ktos jest troche ogarniety szkoda czasu
 3. Avatar
  Już widzę te wiedze. Więcej marketingu i wciskania kitu niż merytorycznej i praktycznej wiedzy. Szkoda czasu. Już to przerabiałem.
  Avatar
  Niestety. Zgadzam się. Oczekiwałem czegoś innego i bardziej złożonego przedstawienia procesu, a dostałem coś co wiem.
 4. Avatar
  Czy da się to obejrzeć po fakcie?
 5. Avatar
  Niebezpiecznik dał ciała bo sami rozpowszechniają screena jak to w tvp przez chwile pokazali kartkę z loginami i hasłami, więc ja podziękuję za takich "fachowców" . Zamiast zablrurować to jeszcze się tym chwalą. Było to na ich twitterze (Edytowano)
  Avatar

  Odpowiedź do

  Różnica między Tobą a mną jest taka, że ja nie krytykuje czegoś nie dając nic w zamian. Zgodzę się z faktem że mają komercyjne podejście do tematu, ale w przeciwieństwie do innych branżowych portali przekazują swoją wiedzę w prosty i przystępny sposób. Dzięki czemu trafiają do szerokiego grona przeciętnego zjadacza chleba, i podnoszą świadomość użytkowników internetu z zakresu bezpieczeństwa.
  Na pewno znajdzie się wiele firm/ludzi o dużo wyższych kompetencjach i wiedzy co nie zmienia faktu, że niebezpiecznik robi dużo dobrego swoimi kursami i artykułami.

  Ale Ty jak już ustaliliśmy jesteś "pro" w tematach bezpieczeństwa więc rozumiem że już za kilka dni zobaczymy jakiś darmowy webinnar na peperze twojego autorstwa traktujący o bezpieczeństwie w sieci, zrobiony na światowym poziomie i przedstawiony w sposób który ogarnie bez problemu 90% społeczeństwa?
  Jeśli nie to idź bądź hejterem gdzies inidziej...
 6. Avatar
  Bezpłatny zwykle jest za darmo
  Avatar
  Autor
  Chciałem żeby pepperkom się na alerty załapało
 7. Avatar
  Zapisałem się teraz i już nie mogę obejrzeć. ;/ mimo, że poddałem adres e-mail. Link na yt jest nieaktywny
  Avatar
  To była ich pierwsza lekcja socjotechniczne. Wszyscy co się zapisali, oddali im swoje dane. Macie nauczkę bo nie ma nic za darmo... Buahahahahahahaaa...
 8. Avatar
  Za poszerzanie wiedzy PLUS !
 9. Avatar
  Uczciwa cena
 10. Avatar
  Za Niebezpiecznik zawsze plus.
 11. Avatar
  Bez sensu trzeba płacić
 12. Avatar
  dzięki za wstawkę jest plan na wieczór
 13. Avatar
  Czy owa "deanonimizacja figuranta" z kursu nie opiera się aby w jakichś 90% na profilach figuranta w rozmaitych social mediach? (Edytowano)
  Avatar
  Zapewne. Już próba zalogowania numerem telefonu na FB pokazuje (pokazywała?) imię i nazwisko (o ile ktoś ma podane), a odpowiednie zapytanie w Google to klucz do wszystkiego. Ale obejrzę, tzn. zgram sobie.
 14. Avatar
  Czy będzie można odtworzyć ten webinar?
  Avatar
  Podbijam pytanie 🔝
 15. Avatar
  Webinar był spoko
 16. Avatar
  Ma ktoś zapisane lub widział w necie?
  Avatar
  Jest tylko pdf z linkami do narzędzi itp
Avatar