Niestety, ta okazja już wygasła
Bezpłatny dostęp do wybranych kursów (angielski)
416° Zakończono

Bezpłatny dostęp do wybranych kursów (angielski)

Darmowa dostawa Darmowa
13
416° Zakończono
Bezpłatny dostęp do wybranych kursów (angielski)
paź 9. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Przez tydzień wybór bezpłatnych kursów, w tym uczenie maszynowe, operacje IT, tworzenie oprogramowania, bezpieczeństwo, chmura i inne. Karta kredytowa nie jest potrzebna.
Uwaga, strona tylko w języku angielski

> Bezpłatny dostęp do Pluralsight rozpocznie się w poniedziałek, 12 października o godzinie 9:00 czasu środkowoeuropejskiego.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Szkoda, że już nie od dzisiaj. Dobre kursy, merytorycznie i jakościowo o niebo lepiej niż udemy. Można ściągnąć kursy offline (limit chyba 30 kursów na konto) i sposobami opisanymi na google odkodować aby używać po promocji (oczywiście info zasłyszane od kolegi, bo ja nigdy :P)
Edytowane przez: "yale" paź 9.
13 Komentarzy
Szukam kursu, pracy jak zaczac zarabiac od juz, od tej chwili w IT. Zna ktos cos?
Szkoda, że już nie od dzisiaj. Dobre kursy, merytorycznie i jakościowo o niebo lepiej niż udemy. Można ściągnąć kursy offline (limit chyba 30 kursów na konto) i sposobami opisanymi na google odkodować aby używać po promocji (oczywiście info zasłyszane od kolegi, bo ja nigdy :P)
Edytowane przez: "yale" paź 9.
nextlevel09/10/2020 19:07

Szukam kursu, pracy jak zaczac zarabiac od juz, od tej chwili w IT. Zna …Szukam kursu, pracy jak zaczac zarabiac od juz, od tej chwili w IT. Zna ktos cos?IMHO najłatwiej zacząć od testowania. Kurs testerski, jeśli zarejestrujesz się na bezrobotnego, w niektórych miastach można wyhaczyć za darmo z PUPu. Potem od testów manualnych do automatycznych jeden krok, a stamtąd to już dowolna droga (programowanie, devops, SQL)
nextlevel09/10/2020 19:07

Szukam kursu, pracy jak zaczac zarabiac od juz, od tej chwili w IT. Zna …Szukam kursu, pracy jak zaczac zarabiac od juz, od tej chwili w IT. Zna ktos cos?


Od już od tej chwili to się możesz wziąć solidnie za naukę i zapytać za jakieś pół roku jak cokolwiek będziesz potrafił.
yale09/10/2020 19:11

Szkoda, że już nie od dzisiaj. Dobre kursy, merytorycznie i jakościowo o ni …Szkoda, że już nie od dzisiaj. Dobre kursy, merytorycznie i jakościowo o niebo lepiej niż udemy. Można ściągnąć kursy offline (limit chyba 30 kursów na konto) i sposobami opisanymi na google odkodować aby używać po promocji (oczywiście info zasłyszane od kolegi, bo ja nigdy :P)


Mam zupełnie odmienne uczucia. Na Udemy jest baaardzo dużo słabizny, ale trafiają się perełki. Natomiast na Pluralsight'cie zrobiłem dość dużo kursów i jeszcze o żadnym nie mogą nic powiedzieć w superlatywach. Pluralsight'owe kursy IT są w dużej mierze przeterminowane i nieaktualizowane na bieżąco. Kursy z soft skilli z Pluralsightu to kpina i lepiej w ogóle o tym zapomnieć:) Natomiast co jest świetne na Pluralsight to możliwość robienia Skill IQ z różnych dziedzin. Zazwyczaj mamy jedno podejście na 3-4 miesiące i pytania nigdy się nie powatarzają. Dzięki czemu ma to jakiś stopień wiarygodności, więc polecam robić.
OkropniastyRobal09/10/2020 22:42

IMHO najłatwiej zacząć od testowania. Kurs testerski, jeśli zarejestrujesz …IMHO najłatwiej zacząć od testowania. Kurs testerski, jeśli zarejestrujesz się na bezrobotnego, w niektórych miastach można wyhaczyć za darmo z PUPu. Potem od testów manualnych do automatycznych jeden krok, a stamtąd to już dowolna droga (programowanie, devops, SQL)


Tak było 3 lata temu. Teraz rynek testerski jest tak oblegany, a poziom wejścia jest tak wysoki, że testerzy z 2 letnim doświadczeniem i solidną wiedzą ledwo pracę mogą znaleźć:) Gdybym miał zaczynać karierę z IT od testera, wolałbym grać w Lotka, bo większa szansa na wygraną.
yale09/10/2020 19:11

merytorycznie i jakościowo o niebo lepiej niż udemy.


Ale porównujesz do jakich kursów na udemy? Bo jeśli do jakiś darmowych wstawek od Hindusów, które pojawiają się cyklicznie na Pepperze, to możesz nabrać mylnego wrażenia
krótkie te kursy, przy pythonie, po okolo 2h lub nawet mniej :/
OkropniastyRobal09/10/2020 22:42

IMHO najłatwiej zacząć od testowania. Kurs testerski, jeśli zarejestrujesz …IMHO najłatwiej zacząć od testowania. Kurs testerski, jeśli zarejestrujesz się na bezrobotnego, w niektórych miastach można wyhaczyć za darmo z PUPu. Potem od testów manualnych do automatycznych jeden krok, a stamtąd to już dowolna droga (programowanie, devops, SQL)Niby tak, ale rynek się testerami przesycił bo się ich namnożyło jak mrówek. Każdy kombinował tak jak ty to opisałeś i to działało
Teraz próg wejścia to tester automatyczny, a najlepiej to by brali od razu juniora programistę bo w metodologii agile to on już dla typowego menadżera powinien wiedzieć jak pisać testy automatyczne i robić to podczas kodowania. Ja bym teraz celował bardziej w Cyber Security bo ludzi na tym się znających jest bardzo mało i są raczej odizolowani, więc ciężko jest przekazać wiedzę. Teraz coraz większa gówno burza jest przez włamy do aplikacji webowych, firmy się w końcu obudziły i podkupują sobie speców od Cyber Bezpieczeństwa, a popyt na takich pracowników będzie rósł z roku na rok.
Edytowane przez: "KapryśnyKumkwat" paź 10.
nie chce mi sie tam wchodzic sciagac itd, wole zeby miec cos od razu
KapryśnyKumkwat10/10/2020 21:21

Niby tak, ale rynek się testerami przesycił bo się ich namnożyło jak mrów …Niby tak, ale rynek się testerami przesycił bo się ich namnożyło jak mrówek. Każdy kombinował tak jak ty to opisałeś i to działało Teraz próg wejścia to tester automatyczny, a najlepiej to by brali od razu juniora programistę bo w metodologii agile to on już dla typowego menadżera powinien wiedzieć jak pisać testy automatyczne i robić to podczas kodowania. Ja bym teraz celował bardziej w Cyber Security bo ludzi na tym się znających jest bardzo mało i są raczej odizolowani, więc ciężko jest przekazać wiedzę. Teraz coraz większa gówno burza jest przez włamy do aplikacji webowych, firmy się w końcu obudziły i podkupują sobie speców od Cyber Bezpieczeństwa, a popyt na takich pracowników będzie rósł z roku na rok.taa tylko kursow od security nie ma plurasight..
mike33411/10/2020 13:37

taa tylko kursow od security nie ma plurasight..Na to niestety nic ci już nie poradzę.
@Pepper można podbić? Okazja już od dziś jest dostępna.
Edytowane przez: "Asdar" paź 12.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst