Bezpłatne szkolenie dla młodych kierowców Ford Driving Skills for Life 2022 (28-29 maja Warszawa)

Obowiązuje do 29/05/2022maj 11. 2022
Problemy z młodymi kierowcami.

Wypadki samochodowe są główną przyczyną zgonów wśród nastolatków. Największy wpływ na to mają dwa czynniki:

- Brak doświadczenia młodych kierowców
- Rozproszenie uwagi za kierownicą oraz zaburzona zdolność prowadzenia auta

Szkolenie obejmuje zarówno zajęcia praktyczne, jak i internetowe, a cały program jest bezpłatny. Kurs w ramach programu Ford Driving Skills for Life skupia się na obszarach, w których brakuje kierowcom doświadczenia, a także na problemach związanych z rozproszeniem uwagi za kierownicą.

Program Ford DSFL pomaga młodym kierowcom poprawić swoje umiejętności w obszarach, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym:

- Rozpoznawanie zagrożeń na drodze i - kontrolowanie prędkości jazdy
- Panowanie nad pojazdem
- Rozproszenie
- Technika i technologia
- Moduł Podziel się Drogą.
Podczas kursu kierowcy siadają za kierownicą aut i wykonują ćwiczenia w zakresie pięciu głównych obszarów szkolenia Ford DSFL. To doskonała okazja dla młodych osób do zdobycia cennego doświadczenia pod okiem instruktora Szkoły Bezpiecznej Jazdy.

Za pośrednictwem niniejszej strony internetowej możesz zdobyć dodatkowe umiejętności, które uzupełnią Twoje szkolenie w naszej Internetowej Akademii. Zobacz kilka naszych filmów: forddsfl.pl/galeria/galeria-filmow


Bezpłatny program szkoleniowy dla młodych kierowców Ford Driving Skills for Life organizowany przez Fundację Forda na całym świecie odbędzie się w Polsce po raz szósty. Intensywne zajęcia praktyczne i teoretyczne skupią się na obszarach, w których świeżo upieczonym kierowcom brakuje doświadczenia.

Link do zarejestrowania na szkolenie

Bezpłatne szkolenia odbędą się w małych grupach. Kurs obejmuje zarówno zajęcia praktyczne, jak i szkolenie teoretyczne. Młodzi kierowcy zostaną przeszkoleni w kilku kluczowych obszarach, które wpływają na poziom bezpieczeństwa na drogach, są to między innymi: rozpoznawanie zagrożeń, obsługa pojazdu, hamowanie awaryjne, wyprowadzenie samochodu z poślizgu. Osobna sekcja zostanie poświęcona rozproszeniu podczas jazdy. Dodatkowo kursanci poznają zasady współdzielenia drogi z innymi uczestnikami ruchu – rowerzystami i użytkownikami hulajnóg – w ramach programu Podziel Się Drogą.

W bezpłatnych szkoleniach wzięło do tej pory udział ponad 1,25 miliona młodych kierowców w 46 krajach na całym świecie. Od momentu powstania w Europie w 2013 roku, Ford zainwestował 12 milionów euro w doskonalenie umiejętności jazdy ponad 30 000 nowo licencjonowanych młodych kierowców.

Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
53 Komentarze
Prześlij Komentarz