360°
Opublikowano 2 dni temu

Bezpłatne szkolenia online dla kierowców organizuje białostocki WORD

Stacjonarnie: Podlaskie
Awatar użytkownika Hunt
Opublikowane przez
Hunt Lider Okazji
Dołączył w 2015
2 100
2 171

O tej okazji

W szkoleniach będzie mógł brać udział każdy: mają charakter webinarów i ośrodek będzie je prowadził na swoim koncie na Facebooku oraz kanale YouTube, a w przyszłości również na TikToku. W każdy wtorek, między godz. 9.30, a 9.45, egzaminator poprowadzi program z poradami pt. "Motociekawostki". Najbliższy - 21 listopada. Wystarczy polubić fanpage WORD na FB lub zasubskrybować kanał ośrodka na YT i wziąć udział w wydarzeniu.

Motociekawostki będą programem "live" i odbędą się w sześć kolejnych wtorków. Znajdziemy tam odpowiedzi m.in. na takie pytania: jak sobie radzić z poślizgami, co oznaczają różne tajemnicze przyciski i systemy w aucie, co to jest reguła 3 sekund (o tym w najbliższym programie) lub jak sprawić, że nasze auto odpali, gdy przyjdą ujemne temperatury.

W czwartek - 23 listopada o godz. 9.30 - WORD zaprasza na dłuższy webinar: "Opony zimowe: kiedy je zmieniać i dlaczego to takie ważne". Będzie to pierwszy z cyklu dłuższych programów, w których egzaminator opowie m.in. o kategoriach praw jazdy, o tym jak przygotować się dobrze do egzaminu na prawo jazdy oraz czy na quad (i na jaki konkretnie) potrzebne jest prawo jazdy. Odpowie też na pytania, czy można bez prawa jazdy jeździć elektrycznym motorowerem, jak i po co nosić odblaski oraz co to jest martwe pole. Będzie też kilka porad dla osób, które korzystają z elektryków.

W czasie wszystkich webinarów będzie można w komentarzach zadawać pytania oraz już teraz zgłaszać propozycje tematów, które powinny zostać poruszone. Zajęcia będą organizowane co najmniej do końca tego roku.
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe

14 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Atoidiotrotaredom
  Bezplatne? Czyli placimy wszyscy, super, gratuluje
  Awatar użytkownika zeng
  Jednym z zadań wordu jest promowanie bezpieczeństwa na drogach. Tak, płacimy za to wszyscy. Może dzięki temu kiedyś ktoś nie wpadnie w poślizg i nie zabije Twojego albo czyjegoś dziecka. Nawet jeżeli Ty jesteś najlepszym kierowcą na świecie to są inni, którym się dodatkowa wiedza przyda albo są po prostu bardziej samokrytyczni.

  Bardzo fajna inicjatywa. (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika cebulandia
  Ja co 6 miesiecy chodzie na kursy do WORDu, ale to chyba dziala jak w golfa, bo ciagle przybywa mi punktow a po szkoleniu znikaja...
  Awatar użytkownika Krodzango
  Za co ciągle dostajesz punkty ? (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika oloWawa
  Szkolenie kierowcow "on-line" - nie wiem czy smiac sie czy plakac.
  Jazda po ulicach tez pewnie tylko "on-line".
  Awatar użytkownika Matizus
  Możesz płakać.
 4. Awatar użytkownika enkel
  Czytaj: gównokursy za konkretna kasę z jakiegoś programu z UE
 5. Awatar użytkownika ndo
  Nie znalazlem linku.
  Moze to ten: https://youtube.com/@wordbiaystok3443
Awatar użytkownika