Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców - ABC cyfrowego eksportu w internecie – od czego zacząć?

kwi 26. 2022
Fundacja Klaster LifeScience Kraków organizuje ciekawy cykl szkoleń dla przedsiębiorców wspólnie z Google Firmy Jutra, pod szyldem LifeScience Business Academy. Warsztaty te są skierowane m.in. do Małopolskich Przedsiębiorstw, MŚP oraz Start-upów.

Pierwsze ze spotkań organizatorzy kierują szczególnie do firm działających za granicą lub chcących poznać potencjał rynku zagranicznego.

Czego dowiem się na spotkaniu?
Każdy uczestniku zdobędzie wiedzę o tym, w jaki sposób wykorzystać dostępne w internecie narzędzia do wytypowania nowych, potencjalnych rynków docelowych, zrozumienia zagranicznych klientów, a także przygotowania firmy do wejścia na nowe rynki.

Czy to szkolenie jest dla mnie?
Szkolenie adresowane jest do przedsiębiorców i osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą, które są na początku swojej drogi do zdobycia zagranicznych klientów i rynków lub już prowadzą sprzedaż na rynkach zagranicznych, ale chcą to robić skuteczniej.

Szczegóły dot. szkolenia

* Szkolenie jest bezpłatne
* Istnieje możliwość zadawania pytań i dyskusji z ekspertem
* Kiedy? 10.05.2022 start: 10:00, czas trwania – około 1h
* Prowadzący: Damian Nowak - Trener marketingu – Doradca Google w Programie Firmy Jutra; Praktyk i miłośnik narzędzi Google, a także certyfikowany specjalista z możliwości ich wykorzystania.
Aktualizacje społecznościowe
Prześlij Komentarz