Niestety, ta okazja już wygasła
BEZPŁATNE czipowanie psów i kotów (Warszawa)
743° Zakończono

BEZPŁATNE czipowanie psów i kotów (Warszawa)

34
kwi 5. 2019Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ruszył kolejny sezon bezpłatnego czipowania psów i kotów oraz darmowej sterylizacji i kastracji. Mieszkańcy mogą przyprowadzić zwierzę na zabieg do 29 punktów weterynaryjnych. Akcja potrwa do 13 grudnia.
Lista z adresami klinik weterynaryjnych współpracujących z miastem znajduje się na dole w podanym linku - "Pliki do ściągnięcia"
Okazja lokalna - Warszawa
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Pamiętajcie,żeby po zachipowaniu wpisać nr chipu do jakiejś bazy bo z automatu to się nie dzieje a bez tego to psu czy kotu będzie to psu na budę ;-)
hncllh60aa737 min

Nie czipowalem i nigdy nie bede.Nie szczepiłem i nigdy nie będę i w ogóle to ziemia jest płaska.
Żone też da rade zaczipować?
34 Komentarze
W tytule już wam się nie chce pisać miast? Clickbaity się tu robią jak w największych gazetach
Pamiętajcie,żeby po zachipowaniu wpisać nr chipu do jakiejś bazy bo z automatu to się nie dzieje a bez tego to psu czy kotu będzie to psu na budę ;-)
capol23 min

W tytule już wam się nie chce pisać miast? Clickbaity się tu robią jak w na …W tytule już wam się nie chce pisać miast? Clickbaity się tu robią jak w największych gazetach


Proszę.
W końcu każda bestia będzie nosić w sobie znak bestii
Dobra akcja, plusik
Czy ktoś wie o takiej akcji w innych miastach?
Fajny pomysl
jaskolczegniazdo05/04/2019 10:39

Pamiętajcie,żeby po zachipowaniu wpisać nr chipu do jakiejś bazy bo z aut …Pamiętajcie,żeby po zachipowaniu wpisać nr chipu do jakiejś bazy bo z automatu to się nie dzieje a bez tego to psu czy kotu będzie to psu na budę ;-)


"Sam proces czipowania trwa tylko kilka sekund. Weterynarz wszczepia podskórnie mikroprocesor wielkości ziarenka ryżu. Czip nie przeszkadza w codziennym życiu zwierzęcia ani nie powoduje reakcji alergicznych. Właściciel pupila wypełnia na miejscu wniosek, okazuje dowód tożsamości i książeczkę zdrowia psa lub kota. Zwierzę musi mieć ukończone 12 tygodni życia i być zaszczepione przeciwko wściekliźnie. Dane adresowe wpisywane są do międzynarodowej bazy SAFE-ANIMAL"
najpierw zaczipujesz za darmo, a potem bedzie niespodzianka, ze za pupila trzeba kase placic
p.s. w wawie chyba nie trzeba, ale jak sie wyprowadzisz do np sopotu no to juz masz 66 zl roczniej mniej
Edytowane przez: "krzynu" kwi 5. 2019
ja_klaudiusz05/04/2019 11:51

"Sam proces czipowania trwa tylko kilka sekund. Weterynarz wszczepia …"Sam proces czipowania trwa tylko kilka sekund. Weterynarz wszczepia podskórnie mikroprocesor wielkości ziarenka ryżu. Czip nie przeszkadza w codziennym życiu zwierzęcia ani nie powoduje reakcji alergicznych. Właściciel pupila wypełnia na miejscu wniosek, okazuje dowód tożsamości i książeczkę zdrowia psa lub kota. Zwierzę musi mieć ukończone 12 tygodni życia i być zaszczepione przeciwko wściekliźnie. Dane adresowe wpisywane są do międzynarodowej bazy SAFE-ANIMAL"


Hm.. w takim razie vet, u którego chipowalam swojego psiaka tego nie zrobił, bo po 2 latach chodzenia z chipem się okazało,że nigdzie nie widniejemy :-D w takim razie sprawdźcie czy Was tam wprowadzono :-D
Żone też da rade zaczipować?
bart0033 min

Żone też da rade zaczipować?


Zależy czy chcesz jej nie zgubić czy żeby być pewnym że jej nie wykopali
Nie czipowalem i nigdy nie bede.
Szkoda że nie człowieków 😁 😄
hncllh60aa737 min

Nie czipowalem i nigdy nie bede.Nie szczepiłem i nigdy nie będę i w ogóle to ziemia jest płaska.
Szkoda, że kota swojego zaczipowalem kilka tygodni temu, no cóż. Ale sama akcja jak najbardziej na plus
Ludzi też czipują?
jaskolczegniazdo1 g, 58 min

Hm.. w takim razie vet, u którego chipowalam swojego psiaka tego nie …Hm.. w takim razie vet, u którego chipowalam swojego psiaka tego nie zrobił, bo po 2 latach chodzenia z chipem się okazało,że nigdzie nie widniejemy :-D w takim razie sprawdźcie czy Was tam wprowadzono :-D


Chip musisz sam zarejestrować w bazie bo to jest płatne.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst