Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Bezpłatne badanie kleszczy na obecność krętków powodujących boreliozę

maj 31. 2022
Edit:
PRZYJMOWANIE KLESZCZY ZAWIESZONE DO 4 LIPCA!

Warunkiem uczestnictwa w badaniu jest:

1. dostarczenie usuniętego kleszcza (pocztą lub osobiście) wraz z wypełnionym zleceniem badania i świadomą zgodą na udział w badaniach. Kleszcze dostarczone bez zlecenia i/ lub zgody nie zostaną włączone do badań.

2. wypełnienie dwóch krótkich ankiet (on-line): (a) w ciągu 3 dni od dostarczenia kleszcza do laboratorium oraz (b) po upływie 8-10 tygodni od usunięcia kleszcza. Linki do ankiet zostaną przesłane na adres mailowy podany w zleceniu badania.

3. Czas oczekiwania na wynik: do 10 dni roboczych.

4. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu: [email protected]

Kleszcze przyjmowane są do końca września.

Gdzie można dostarczyć kleszcza osobiście ?

Kleszcza w szczelnie zamkniętym opakowaniu można dostarczyć osobiście wraz ze zleceniem badania i zgodą na udział w badaniu do oznaczonego punktu znajdującego się na parterze Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Miecznikowa 1, Warszawa) od poniedziałku do czwartku w godzinach 8.00-18.00.

Oznaczony punkt znajduje się na parterze, zaraz za głównym wejściem do budynku po lewej stronie.

UWAGA! Prosimy o niepozostawianie kleszczy w punkcie odbioru w piątki. Kleszcze dostarczone w piątki będą odbierane dopiero w poniedziałek, co może mieć wpływ na wynik badania.


Gdzie można wysłać kleszcza?

Kleszcza w szczelnie zamkniętym opakowaniu można wysłać przesyłką kurierską na adres: Zakład Parazytologii Wydział Biologii Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Miecznikowa 1, 02-096 Warszawa z dopiskiem „PROJEKT NCN”

UWAGA! Brak dopisku „PROJEKT NCN” na przesyłce może znacząco wydłużyć czas jej dostarczenia, co może mieć wpływ na wynik badania.

Przesyłki prosimy nadawać od poniedziałku do środy, tak aby przesyłki nie były magazynowane przez sobotę i niedzielę przez firmy kurierskie.W badaniach mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.
Aktualizacje społecznościowe
Bezpiecznik2
rubcie se jaja
lesne.licho
UWAGA!

Ze względu na ogromne zainteresowanie bezpłatnymi badaniami

czasowo zawieszamy przyjmowanie kleszczy.

Zapraszamy ponownie od 1 lipca.
Najlepsze komentarze
97 Komentarzy
Prześlij Komentarz