290°
Zakończono
Bezpłatne próbki Nikwax Down Wash Direct za rozwiązanie quizu
Bezpłatne próbki Nikwax Down Wash Direct za rozwiązanie quizu
  1. Pozostałe oferty

Bezpłatne próbki Nikwax Down Wash Direct za rozwiązanie quizu

Laurat prestiżowych nagród, Down Wash Direct, jest łatwym w użyciu i bezpiecznym środkiem do prania odzieży i śpiworów z puchowym wypełnieniem.
Zastosuj w swojej domowej pralce, by skutecznie usunąć brud i inne zanieczyszczenia.

Down Wash Direct odnawia właściwości izolacyjne oraz wodoodporne puchu hydrofobowego, a także polepsza właściwości wodoodporne zwykłego puchu. Ponadto dba o zachowanie właściwości wodoodpornych materiału zewnętrznego Twojego sprzętu i odzieży wypełnionych puchem.

Odpowiedz na 5 prostych pytań aby wygrać 100ml saszetkę Down Wash Direct!

Reguły:
W quizie można brać udział tyle razy ile ma się na to ochotę otrzymując za każdym razem inny zestaw pytań. Jednakże można wygrać jedną nagrodę na jedno wspólne gospodarstwo domowe raz na 2 miesiące. Nie istnieje możliwość spieniężenia nagrody. Jeżeli uda się Państwu namówić trzech znajomych do wzięcia udziału w quizie będziecie Państwo mogli zagrać i wygrać ponownie od razu. Quiz jest dostępny dla mieszkańców USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Szwajcarii, Austrii, Danii, Holandii, Belgii, Luksemburga i Polski. Firma Nikwax lub jej przedstawiciele zastrzegają sobie prawo do przekazania nagrody zastępczej w wypadku gdyby wspomniana na początku nagroda nie była dostępna.

Jeżeli mieszkasz we Francji, Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Holandii, Danii, Polsce, Wielkiej Brytanii, USA lub Kanadzie, otrzymasz nagrodę w przeciągu 28 dni.

11 Komentarzy

Komuś już przyszły próbki?

Autor

Ja nie raz dostałem z wcześniejszych edycji.

mi przyszła

Autor

Też mam

Pepper

Próbka wystarczy na pranie jednej-dwóch sztuk, czy to za mało? Muszę w czymś wyprać windstoppera i śpiwór puchowy

A gdzie odpowiedzi na pytania?

Pepper

Podbijam, bo jakiś miesiąc temu dostałem próbkę (te można zamawiać z częstotliwością 1 na 2 miesiące). Próbka jest na tyle duża, że spokojnie można w niej wyprać np. kurtkę puchową.

Kołdre też można w tym wyprać?

po zimie w sumie dobrze byłoby wyprać kurtkę

Z tego co widzę, to nie wysyłają Down Wash Direct, tylko Tech Wash.

czemu promocj zakończona,s kor nadal można otrzymać probki?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst