Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Bezglutenowy chleb jasny z czarnuszką
-159°

Bezglutenowy chleb jasny z czarnuszką

26,49zł
23
lis 22. 2019
Bezglutenowy chleb jasny z czarnuszką w zestawie 2+1 gratis, ale chyba ktoś się walnął wpisując cenę pakietu i kosztuje on tyle ile pojedyncze opakowanie. Promocja znaleziona w poprzednim tygodniu i do tej pory jest umieszczona na stronie. A swoją drogą, chleb bardzo dobry. W opakowaniu znajdują się tylko 4 kromki, ale są bardzo duże. Dostawa 17,90 złDarmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 300 zł. Jeżeli link nie działa: bezgluten.pl/skl…tml205449.jpg
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Artue22/11/2019 22:47

A gdzie w tym przepisie brak glutenu?


w mące bezg. Zresztą Ty pewnie nie wiesz co to gluten, tylko powtarzasz, bo modne.
Hmmm 30zloty... Kupić 3 kebsy czy 4 kromki?

Kogos ładnie popierdxxxlo że to kupuje
23 Komentarze
3225072-QryEA.jpg
Avatar
Usunięty50870
4 kromki za 9 (30 z dostawą) złotych!?
To na wolę nauczyć się samemu robić chleb
Edytowane przez: "Usunięty50870" lis 22. 2019
Usunięty5087022/11/2019 22:36

4 kromki za 9 (30 z dostawą) złotych!? To na w …4 kromki za 9 (30 z dostawą) złotych!? To na wolę nauczyć się samemu robić chleb


Co tu się uczyć ? 450g mąki, 400-420 ml wody, 1/8 kostki drożdży, mieszasz, odstawiasz do wyrośnięcia, pieczesz 40-43 min, a 3 minuty przed wyjęciem smarujesz delikatnie wodą górę. Chlebek za 2 zł pyszny.
Krzysiek_7622/11/2019 22:39

Co tu się uczyć ? 450g mąki, 400-420 ml wody, 1/8 kostki drożdży, mies …Co tu się uczyć ? 450g mąki, 400-420 ml wody, 1/8 kostki drożdży, mieszasz, odstawiasz do wyrośnięcia, pieczesz 40-43 min, a 3 minuty przed wyjęciem smarujesz delikatnie wodą górę. Chlebek za 2 zł pyszny.


A gdzie w tym przepisie brak glutenu?
Hmmm 30zloty... Kupić 3 kebsy czy 4 kromki?

Kogos ładnie popierdxxxlo że to kupuje
Krzysiek_7622/11/2019 22:39

Co tu się uczyć ? 450g mąki, 400-420 ml wody, 1/8 kostki drożdży, mies …Co tu się uczyć ? 450g mąki, 400-420 ml wody, 1/8 kostki drożdży, mieszasz, odstawiasz do wyrośnięcia, pieczesz 40-43 min, a 3 minuty przed wyjęciem smarujesz delikatnie wodą górę. Chlebek za 2 zł pyszny.


Jaką konkretnie mąkę masz na myśli...?
Piątek piontunio inny wymiar inny świat :-)
Artue22/11/2019 22:47

A gdzie w tym przepisie brak glutenu?


w mące bezg. Zresztą Ty pewnie nie wiesz co to gluten, tylko powtarzasz, bo modne.
W mojej piekarni foremka ( ogromna) bezglutenowy chleba kosztuje 16 PLN...
I znowu moderator się nie popisał. Po raz drugi okazja jest w ten sam sposób moderowana i zmieniana cena na 26,49. Szanowny moderatorze - właśnie okazją jest to, że cena pakietu składającego się z 3 opakowań jest taka sama, jak cena jednego opakowania!!!
Paweł_Rz22/11/2019 22:50

I znowu moderator się nie popisał. Po raz drugi okazja jest w ten sam s …I znowu moderator się nie popisał. Po raz drugi okazja jest w ten sam sposób moderowana i zmieniana cena na 26,49. Szanowny moderatorze - właśnie okazją jest to, że cena pakietu składającego się z 3 opakowań jest taka sama, jak cena jednego opakowania!!!


fajnie masz to podane w opisie, tylko cena w okazji musi być podana z dostawą
Krzysiek_7622/11/2019 22:39

Co tu się uczyć ? 450g mąki, 400-420 ml wody, 1/8 kostki drożdży, mies …Co tu się uczyć ? 450g mąki, 400-420 ml wody, 1/8 kostki drożdży, mieszasz, odstawiasz do wyrośnięcia, pieczesz 40-43 min, a 3 minuty przed wyjęciem smarujesz delikatnie wodą górę. Chlebek za 2 zł pyszny.


Taki chlebek chyba w 1939 :-)
Krzysiek_7622/11/2019 22:48

w mące bezg. Zresztą Ty pewnie nie wiesz co to gluten, tylko powtarzasz, b …w mące bezg. Zresztą Ty pewnie nie wiesz co to gluten, tylko powtarzasz, bo modne.


Masz na myśli, że g.. widziałeś i g.. wiesz?
ZakupyZa500Plus22/11/2019 22:49

Hmmm 30zloty... Kupić 3 kebsy czy 4 kromki?Kogos ładnie popierdxxxlo że to …Hmmm 30zloty... Kupić 3 kebsy czy 4 kromki?Kogos ładnie popierdxxxlo że to kupuje


Ludzie z 500 plusss nie liczą się z pieniędzmi jakby je zarobili ciężką pracą byłoby inaczej
Almane22/11/2019 22:57

fajnie masz to podane w opisie, tylko cena w okazji musi być podana z …fajnie masz to podane w opisie, tylko cena w okazji musi być podana z dostawą


Z ciekawości. Widzę że nowy admin. Jakoś ja nie widziałem żeby inni w momencie nie zaznaczenia darmowej dostawy oczekiwali ceny z dostawą w okazji. Cena dotyczy przedmiotu A w większości jest tak że wystarczy coś dobrać aby była darmowa.
ZakupyZa500Plus22/11/2019 22:49

Hmmm 30zloty... Kupić 3 kebsy czy 4 kromki?Kogos ładnie popierdxxxlo że to …Hmmm 30zloty... Kupić 3 kebsy czy 4 kromki?Kogos ładnie popierdxxxlo że to kupuje


Uwielbiam takie komentarze. Najpierw napisać potem ... nie, wcale nie myśleć.
Razem z siostrą mamy celiakię. Nie możemy jeść innego chleba więc okazja super.
Normalna cena chleba bezglutenowej w marketach to 7-9 PLN za 200-250g. Oczywiście można samemu upiec, ale mąki za 10 PLN + drożdże + piekarnik włączony przez godzinę wychodzi podobnie.
Najlepiej więc krytykować, może też będziesz krytykować niższe ceny na insulinę, bo to głupota brać, skoro jest cukier, a Ty nie masz cukrzycy?
txszymanski23/11/2019 07:34

Uwielbiam takie komentarze. Najpierw napisać potem ... nie, wcale nie …Uwielbiam takie komentarze. Najpierw napisać potem ... nie, wcale nie myśleć.Razem z siostrą mamy celiakię. Nie możemy jeść innego chleba więc okazja super.Normalna cena chleba bezglutenowej w marketach to 7-9 PLN za 200-250g. Oczywiście można samemu upiec, ale mąki za 10 PLN + drożdże + piekarnik włączony przez godzinę wychodzi podobnie.Najlepiej więc krytykować, może też będziesz krytykować niższe ceny na insulinę, bo to głupota brać, skoro jest cukier, a Ty nie masz cukrzycy?


To jest portal na którym jest możliwość komentowania więc to robię, jeśli jest tu ktoś kto nie myśli to jesteś Ty i proponuje się wylogować.
Wracając do wątku,
Mam problem z cukrem od kilku lat ale 4 kromek za 30zl bym nie kupił bo to poprostu niema sensu chodź mi na to 500+ pozwala.
ZakupyZa500Plus23/11/2019 10:24

To jest portal na którym jest możliwość komentowania więc to robię, jeśli j …To jest portal na którym jest możliwość komentowania więc to robię, jeśli jest tu ktoś kto nie myśli to jesteś Ty i proponuje się wylogować.Wracając do wątku,Mam problem z cukrem od kilku lat ale 4 kromek za 30zl bym nie kupił bo to poprostu niema sensu chodź mi na to 500+ pozwala.


Gwarantuje Ci że gdybyś musiał to byś kupił... niestety sprzedawcy o tym wiedzą i dlatego takie ceny...
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Paweł_Rz. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst