Niestety, ta okazja już wygasła
BenQ GW2480 za 339zł w apce xkom
160° Zakończono

BenQ GW2480 za 339zł w apce xkom

6
lis 29. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

BenQ GW2480:

LED
IPS
23.8'
czujnik automatycznie dostosowujący jasność ekranu,
VESA

co tu dużo mówić, fajny budżetowy monitor
Aktualizacje społecznościowe
Jeśli klikniesz w linki zamieszczone na Pepper lub za ich pomocą sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać pieniądze. Nie ma to jednak wpływu na to, które oferty są publikowane.

Grupy

6 Komentarzy
Od dłuższego czasu szukałem 24 cali IPS w okolicach 300-350zł, więc kupiłem właśnie ten z tej promki. Mam nadzieję, że nie będę żałować.

Warto wspomnieć, że ma wbudowane głośniki, co prawda typowo laptopa jakość, ale może komuś to zrobi różnicę. Do gier podobno średni, więc jak komuś zależy na monitorze stricte do gier, to raczej szukać coś innego.
"Przekroczono liczbę sztuk produktu dostępną w promocji."
Tego modelu w tej wersji już nie ma
Edytowane przez: "gus.hansen" lis 30. 2019
Adiqeee29/11/2019 02:23

Od dłuższego czasu szukałem 24 cali IPS w okolicach 300-350zł, więc kupi …Od dłuższego czasu szukałem 24 cali IPS w okolicach 300-350zł, więc kupiłem właśnie ten z tej promki. Mam nadzieję, że nie będę żałować. Warto wspomnieć, że ma wbudowane głośniki, co prawda typowo laptopa jakość, ale może komuś to zrobi różnicę. Do gier podobno średni, więc jak komuś zależy na monitorze stricte do gier, to raczej szukać coś innego.


Cześć, otrzymałeś już testowałes sprzęt? Potrzebuję taki monitor do biura a konkretnie 2 do jednego komputera i pytanie czy polować na ten model czy dać sobie spokój?
Szponador03/12/2019 21:54

Cześć, otrzymałeś już testowałes sprzęt? Potrzebuję taki monitor do biura a …Cześć, otrzymałeś już testowałes sprzęt? Potrzebuję taki monitor do biura a konkretnie 2 do jednego komputera i pytanie czy polować na ten model czy dać sobie spokój?


Tak, myślę że warto. Do typowo biurowego zastosowania jest naprawdę ok
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Harord. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst