Niestety, ta okazja już wygasła
Bękarty wojny - Apple TV, iTunes, HD
146° Zakończono

Bękarty wojny - Apple TV, iTunes, HD

7,99zł34,99zł-77%iTunes Okazje
30
wrz 17.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Bękarty wojny - Quentin Tarantino

Niestety tylko HD.. ale za taki film myślę że warto.. dodatkowo jeśli Apple podniesie go do 4K to w ramach posiadanego filmu HD dostaniemy 4K bez dodatkowej opłaty.

Niestety tylko do oglądania na urządzeniach Apple'a lub aplikacji w Smart TV: Apple TV (obecnie Samsung, od listopada Sony, LG...)
Aktualizacje społecznościowe
ITunes Okazje

Grupy

30 Komentarzy
Dobry film.
Plus
W netflixie jest za darmo/w ramach abonamentu
hal17/09/2019 18:11

W netflixie jest za darmo/w ramach abonamentu


jest póki mają opłaconą licencję, a to jest zakup na własność... więc jak ktoś jest fanem Tarantino (chociaż przy tym filmie to nie musi ) to może mieć go w kolekcji - a dokładnie 6 osób którzy są w grupie rodzinnej i każdy może na wszystkich swoich urządzeniach go oglądać, ściągnąć.. mieć dostępny już na zawsze..
Edytowane przez: "escapers" wrz 17.
escapers17/09/2019 18:16

jest póki mają opłaconą licencję, a to jest zakup na własność... więc jak k …jest póki mają opłaconą licencję, a to jest zakup na własność... więc jak ktoś jest fanem Tarantino (chociaż przy tym filmie to nie musi ) to może mieć go w kolekcji - a dokładnie 6 osób którzy są w grupie rodzinnej i każdy może na wszystkich swoich urządzeniach go oglądać, ściągnąć.. mieć dostępny już na zawsze..


Nie ma czegoś takiego jak zakup na własność licencji cyfrowej.
MarcinFiszbak17/09/2019 19:02

Nie ma czegoś takiego jak zakup na własność licencji cyfrowej.


widzę że lubisz się czepiać panie czepialski.. nie masz się czego przyczepić to czepiasz się słówek.. czep się tramwaju..
chodziło o proste porównanie....

po prostu uprościłem.. porównując do treści dostępnych w Netflixie.. w Netflixie gdzie kupujesz dostęp do treści do których w danym momencie posiada licencję Netflix, jeśli przestanie ją posiadać ty też już nie masz.. jeśli przestaniesz opłacać subskrypcję za Netflix też już nei masz dostępu do treści...

a tutaj zakupujesz od apple dostęp do konkretnych treści (w tym wypadku video) wg umowy z apple na sprzedaż których apple posiada licencję... a ten zakup nie jest chwilowy.. nie jest terminowy.. jedyny warunek że apple udziela Ci niezbywalnej licencji na korzystanie z tych treści wg zasad określonych w umowie podczas zakupu.. zakupiłeś i posiadasz już cały czas dostęp o ile nie złamiesz umowy..
"Each one of you owe me 100 nazi scalps." To przeszlo do historii.
Tego filmu nie ma w 4K nigdzie. Ale ma być jako pierwszy Tarantino. Ach ten emejzing appla DVD od 5zl chodzi po allegro
toon17/09/2019 21:26

Tego filmu nie ma w 4K nigdzie. Ale ma być jako pierwszy Tarantino. Ach …Tego filmu nie ma w 4K nigdzie. Ale ma być jako pierwszy Tarantino. Ach ten emejzing appla DVD od 5zl chodzi po allegro


DVD to nie HD ach Ci znawcy wszystkiego.... i od wszystkiego... Blu-Ray najtaniej jest po 20 złotych... plus wysyłka...
Edytowane przez: "escapers" wrz 17.
escapers17/09/2019 21:31

DVD to nie HD ach Ci znawcy wszystkiego.... i od wszystkiego... …DVD to nie HD ach Ci znawcy wszystkiego.... i od wszystkiego... Blu-Ray najtaniej jest po 20 złotych...


Wyluzuj
toon17/09/2019 21:33

Wyluzuj


z czym mam wyluzować? poczytaj o DVD, a potem porównuj je z HD... tacy to dzisiaj są znawcy.. akurat apple ma najlepszej jakości treści... ale oczywiście taki znawca zawsze się znajdzie, który komentuje i porównuje nie mając o tym zielonego pojęcia..
escapers17/09/2019 21:38

z czym mam wyluzować? poczytaj o DVD, a potem porównuj je z HD... tacy to d …z czym mam wyluzować? poczytaj o DVD, a potem porównuj je z HD... tacy to dzisiaj są znawcy.. akurat apple ma najlepszej jakości treści... ale oczywiście taki znawca zawsze się znajdzie, który komentuje i porównuje nie mając o tym zielonego pojęcia..


Jeszcze raz bardzo Cię proszę: wyluzuj. Masz rację. Nawet nie będę się spierał z tezą, że apple ma najlepszej jakości treści. Absolutnie masz rację i jeszcze raz... wyluzuj. Serio. Peace
toon17/09/2019 21:45

Jeszcze raz bardzo Cię proszę: wyluzuj. Masz rację. Nawet nie będę się spie …Jeszcze raz bardzo Cię proszę: wyluzuj. Masz rację. Nawet nie będę się spierał z tezą, że apple ma najlepszej jakości treści. Absolutnie masz rację i jeszcze raz... wyluzuj. Serio. Peace


jak Ty porównujesz DVD do HD to jakie możesz mieć pojęcie o jakości streamingu... Netflix 4K ma bit-rate video na poziomie 15,4Mbps, gdzie z iTunes dostajesz 25-30Mbps, z audio rząd różnic jest podobny.... po prostu jak nie masz pojęcia to lepiej sobie podaruj.. niż komentarz typu: "Ach ten emejzing appla DVD od 5zl chodzi po allegro"
Płacić za pojedyńczy film 8 zł , gdy na Netflix jest w ofercie ....
avazav17/09/2019 22:10

Płacić za pojedyńczy film 8 zł , gdy na Netflix jest w ofercie ....


przecież ta propozycja jest dla tych co chcą mieć go w kolekcji w dobrej cenie.. a w netflixie masz go do czasu posiadania przez netflix licencji do tego filmu... a tu go kupujesz w dobrej promo...
escapers17/09/2019 19:38

widzę że lubisz się czepiać panie czepialski.. nie masz się czego przy …widzę że lubisz się czepiać panie czepialski.. nie masz się czego przyczepić to czepiasz się słówek.. czep się tramwaju.. chodziło o proste porównanie....po prostu uprościłem.. porównując do treści dostępnych w Netflixie.. w Netflixie gdzie kupujesz dostęp do treści do których w danym momencie posiada licencję Netflix, jeśli przestanie ją posiadać ty też już nie masz.. jeśli przestaniesz opłacać subskrypcję za Netflix też już nei masz dostępu do treści... a tutaj zakupujesz od apple dostęp do konkretnych treści (w tym wypadku video) wg umowy z apple na sprzedaż których apple posiada licencję... a ten zakup nie jest chwilowy.. nie jest terminowy.. jedyny warunek że apple udziela Ci niezbywalnej licencji na korzystanie z tych treści wg zasad określonych w umowie podczas zakupu.. zakupiłeś i posiadasz już cały czas dostęp o ile nie złamiesz umowy..


Będziesz go oglądał 24h/dobę ?:D film najlepszej treści na najlepszym sprzęcie od Apple ?;)
avazav17/09/2019 22:14

Będziesz go oglądał 24h/dobę ?:D film najlepszej treści na najlepszym sprz …Będziesz go oglądał 24h/dobę ?:D film najlepszej treści na najlepszym sprzęcie od Apple ?;)


ja wcześniej kolekcjonowałem książki i filmy na półce.. teraz robię to w bibliotece cyfrowej.. ale widocznie to niektórych przerasta...
escapers17/09/2019 21:51

jak Ty porównujesz DVD do HD to jakie możesz mieć pojęcie o jakości stre …jak Ty porównujesz DVD do HD to jakie możesz mieć pojęcie o jakości streamingu... Netflix 4K ma bit-rate video na poziomie 15,4Mbps, gdzie z iTunes dostajesz 25-30Mbps, z audio rząd różnic jest podobny.... po prostu jak nie masz pojęcia to lepiej sobie podaruj.. niż komentarz typu: "Ach ten emejzing appla DVD od 5zl chodzi po allegro"


Ale wyluzuj! Czy możemy się chociaż zgodzić, że tego filmu nie ma w 4K chociaż pewnie będzie i każdy może sam zdecydować w jakiej jakości to chce oraz czy sobie to kupi/wypożyczy i czy to z itunsów, netflixa, cda, googla, chili, dvd, br, ukradnie, itd? Mi tylko o to chodzi, że na peperku ludzie normalnie w komentach piszą jakie są alternatywy. W tym przypadku jest ich sporo i tylko tyle. Kolega podał najprostszy i najsensowniejszy moim zdaniem (netflix), a ja podałem najtańsze "mieć" dvd (z vivy za piątaka). Sam mam wszystko Tarantino fizycznie na półce bo zwyczajnie lubię. Jakość, rozdziałka, bitrate itd ma znaczenie ale pewnie nie dla każdego i moim zdaniem przy Tarantino prawie w ogóle. Amajzingiem appla chciałem Cię tylko rozgrzać i się udało;) Zaakceptuj proszę to, że ludzie są zupełnie różni i kierują się odmiennymi kryteriami wydając pieniądze zwłaszcza na film. Twoja wstawka jest dobra tylko dla wybranych. Reszty choćbyś obiecał im cuda i tak nie przekonasz.
escapers17/09/2019 22:16

ja wcześniej kolekcjonowałem książki i filmy na półce.. teraz robię to w bi …ja wcześniej kolekcjonowałem książki i filmy na półce.. teraz robię to w bibliotece cyfrowej.. ale widocznie to niektórych przerasta...


W dobie streamów kolekcjonować wersje elektroniczne ? Jak nawet straci licencję na Netflix to pojawi się na innej platformie .W każdym razie szanuje Twoje hobby.
toon17/09/2019 22:32

Ale wyluzuj! Czy możemy się chociaż zgodzić, że tego filmu nie ma w 4K choc …Ale wyluzuj! Czy możemy się chociaż zgodzić, że tego filmu nie ma w 4K chociaż pewnie będzie i każdy może sam zdecydować w jakiej jakości to chce oraz czy sobie to kupi/wypożyczy i czy to z itunsów, netflixa, cda, googla, chili, dvd, br, ukradnie, itd? Mi tylko o to chodzi, że na peperku ludzie normalnie w komentach piszą jakie są alternatywy. W tym przypadku jest ich sporo i tylko tyle. Kolega podał najprostszy i najsensowniejszy moim zdaniem (netflix), a ja podałem najtańsze "mieć" dvd (z vivy za piątaka). Sam mam wszystko Tarantino fizycznie na półce bo zwyczajnie lubię. Jakość, rozdziałka, bitrate itd ma znaczenie ale pewnie nie dla każdego i moim zdaniem przy Tarantino prawie w ogóle. Amajzingiem appla chciałem Cię tylko rozgrzać i się udało;) Zaakceptuj proszę to, że ludzie są zupełnie różni i kierują się odmiennymi kryteriami wydając pieniądze zwłaszcza na film. Twoja wstawka jest dobra tylko dla wybranych. Reszty choćbyś obiecał im cuda i tak nie przekonasz.


ale ja nie przekonuje nikogo.. to jest dla tych co chcą mieć w kolekcji w dobrej jakości ten film.. jasne niektórym fiat wystarczy inni wolą mercedesa... a porównanie DVD do HD to tak jak porównanie VHS do DVD jak Tobie to pasuje to ok.. możesz dalej sobie kasety lub dvd oglądać... lecz nie wmawiaj innym głupot, gdy nie masz o tym pojęcia, że HD to to samo co DVD które można mieć za 5 zł. tak dla ścisłości DVD to 720x480 (480i) gdzie przy HD masz 1080p... co do Netflixa vs iTunes to pojemność takiego filmu który idzie (bo widzę że masz problemy z ogarnięciem co to bit-rate) w Netflixie w HD to ok 2GB gdzie w iTunes jest danych ok 4,7 GB...

ale skoro dla Ciebie przy filmach tarantino, gdzie przy kręceniu każdy detal miał znaczenia.. a dla Ciebie jakość filmu nie ma żadnego znaczenia.. to proszę Cię odpuść już sobie komentowanie...
avazav17/09/2019 22:36

W dobie streamów kolekcjonować wersje elektroniczne ? Jak nawet straci l …W dobie streamów kolekcjonować wersje elektroniczne ? Jak nawet straci licencję na Netflix to pojawi się na innej platformie .W każdym razie szanuje Twoje hobby.


tak jak napisałem wcześniej.. to niestety przerasta niektórych.. bo tego typu filmy to nie są seriale, że oglądasz i zapominasz...
Edytowane przez: "escapers" wrz 17.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst