Beats by Dr. Dre Studio - rectyfikowane @ ibood
-2°Zakończono

Beats by Dr. Dre Studio - rectyfikowane @ ibood

384,95złIBood Okazje
10
sty 11. 2016
Słuchawki w wersji MK1, rectyfikowane - dostarczane w zwykłym brązowym kartonie.

Na Ceneo regularna cena >1000zł, są jeszcze pomarańczowe powystawowe w MM/Saturn za 499 zł.

Na Amazon widziałem za 196$, więc cena wydaje się atrakcyjna.

Za dostawę należy doliczyć 29.95 zł.
Aktualizacje społecznościowe
IBood OkazjeIBood okazjaRTV/AGD/FOTO
10 Komentarzy
Zbanowany
Trzeba jeszcze wiedzieć, co to jest recertyfikowany Sądzę, ze to jakiś refub / powystawowy
rectyfikowane - nie ma takiego słowa w języku polskim.
Jeśli chodzi o recertyfikowane, to chyba lepeij dopłacić te 120 zł i kupić w Saturnie.
Zbanowany
Na Allegro są używki tańsze wiec na jedno by w sumie wyszło - choć moze wyszło by jeszcze lepiej, jak sie trafi na osobę, która dbała o nie.
Nawet jakby były za 100 zł. to naprawdę szkoda pieniędzy. Beatsy grają na poziomie marketówek za 60-80 zł. Ich jedynym plusem jest świetna jakość wykonania. Jeśli ktoś chce posłuchać bardzo dobrych słuchawek w przystępnej cenie to polecam Koss Porta Pro za mniej więcej 120 zł. Grają rewelacyjnie! To prawdziwa żywa legenda. Zjadają oferowane tutaj Beatsy. Dodam, że słuchawki produkowane są w praktycznie niezmienionej formie od 30 lat. Ich jedyną wadą jest niestety dość delikatna konstrukcja.
@1r0n KPP to bardzo dobre słuchawki, nie ma wątpliwości, ale one są otwarte, podczas gdy Beatsy zamknięte, więc całkowicie co innego.
@1r0n
Co do jakości wykonania to można by się kłócić.
Problemem Beatsów jest to, że pałąk często ulega uszkodzeniu - łamie się / pęka.
Przy rocznej gwarancji, która jest oferowana na te Beatsy to myślę, że można znaleźć lepsze propozycje - chociażby te które polecasz czyli Koss Porta Pro z otwartych. - w zamkniętych też się coś znajdzie

1r0nsty 11. 2016

Nawet jakby były za 100 zł. to naprawdę szkoda pieniędzy. Beatsy grają na p …Nawet jakby były za 100 zł. to naprawdę szkoda pieniędzy. Beatsy grają na poziomie marketówek za 60-80 zł. Ich jedynym plusem jest świetna jakość wykonania. Jeśli ktoś chce posłuchać bardzo dobrych słuchawek w przystępnej cenie to polecam Koss Porta Pro za mniej więcej 120 zł. Grają rewelacyjnie! To prawdziwa żywa legenda. Zjadają oferowane tutaj Beatsy. Dodam, że słuchawki produkowane są w praktycznie niezmienionej formie od 30 lat. Ich jedyną wadą jest niestety dość delikatna konstrukcja.


Masz oczywiście całkowitą rację, ale Beatsów nie kupują ludzie, którym zależy na dobrej jakości dźwięku, ale ludzie, którzy chcą nosić sprzęt posiadający logo, za które trzeba zapłacić worek pieniędzy. Nie sądzę więc, niestety, aby Twoja jak najbardziej słuszna rada komuś się przydała.
Pepper
No to jak chcą, to czemu nie? Ich pieniądze KPP są świetne za te peniądze, ale to są słuchawki typowo miejskie moim zdaniem, no i nie są najpiękniejsze (dekadę temu wyglądałem w nich jak kosmita zapewne). Ot takie, na spacer i żeby nie wpaść przez przypadek pod autobus, bo coś słychać. No a Beatsy "wyglądają" zawsze.
1r0nsty 11. 2016

Ich jedynym plusem jest świetna jakość wykonania.


Jedyne co jest w nich świetnego to marketing. Nic więcej.
jest wiele o wiele lepszych słuchawek w niższych cenach m.in. AKG, KitSound itp
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy