Niestety, ta okazja wygasła 23 marca 2023.
153°
6
Opublikowano 18 marca 2023

Beat Cop @ Steam

4,99zł
Awatar użytkownika megalodon
Opublikowane przez
Dołączył w 2019
8.244
3.679

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Gry PC

Znajdź więcej okazji Gry PC

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Nowy Jork to bardziej bestia niż miasto. Odkryj jego tajemnice przemierzając najmroczniejsze zaułki jako Jack Kelly - były detektyw wrobiony w morderstwo. Zdegradowany i opuszczony przez bliskich, masz ostatnią szansę by odkryć prawdę i posprzątać całe to bagno raz na zawsze. Jest tylko jeden problem… Cóż… w zasadzie to jest ich kilka. Twój nowy szef traktuje Cię jak śmiecia, twoja żona to wysysająca pieniądze pijawka z piekła rodem, a lokalna mafia chce zobaczyć twoją głowę na srebrnej tacy.

656920_1.jpg

Nieliniowa fabuła z wieloma zakończeniamiJesteś niewinny, ale obchodzi to tylko i wyłącznie ciebie. Teraz musisz powycierać się po najgorszych zakamarkach tego miasta, aby dowiedzieć się, kto Cię wrobił. Im więcej brakujących poszlak znajdziesz, tym bliższy będziesz odkrycia prawdy. Uważaj jednak, aby nie nastąpić komuś na odcisk. Pewne sprawy wygodniej po prostu przemilczeć.

656920_1.jpg

Klimat filmów policyjnych z lat 80tychPamiętasz swoich idoli z czwartkowych seriali sensacyjnych? Teraz masz szansę godnie ich zastąpić. Bądź seksowniejszy niż Sonny Crocket i twardszy niż Brudny Harry. Zabłyśnij w towarzystwie ciętą ripostą i żelazną logiką. Jeżeli to nie podziała - pamiętaj, że zawsze można komuś bezceremonialnie skopać tyłek. W końcu to wspaniałe lata osiemdziesiąte!

656920_1.jpg

Żarty, które nie spodobałyby się twojej mamieSarkazm, czarny humor i niestosowne dowcipy - wszystko to znajdziesz w naszej grze. Na świecie są tysiące rzeczy, z których można się śmiać i jeszcze więcej takich, z których śmiać się nie powinno, ale kogo to obchodzi? Życie to ciężki kawałek chleba i czasem po prostu trzeba znaleźć sposób, aby spuścić trochę pary.
Steam Więcej szczegółów na Steam
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika o1zo
  Jeżeli ktoś jeszcze nie grał i czytanie w grach go jie odstrasza :-P to warto zagrać. Świetne poczucie humoru, świetna fabuła, wiele zakończeń, świetna gra!
  Awatar użytkownika ImpacTx
  Zgadzam sie, chcialbym 2 ale no coz
 2. Awatar użytkownika moderato_zy-do-zmiany
  Ta gra byłaby świetna na C-64.
 3. Awatar użytkownika givemethatsteal
  Serio polecam tę gierkę W dodatku jest stworzona przez polskie studio
 4. Awatar użytkownika AndrzejGupota
  Co prawda nie zrobiłem drugiego podejścia, ale pierwsze mi się bardzo podobało. Fajny klimat, całkiem niebanalna fabuła, nieliniowość, w jeden wieczór trudno skończyć. To jeden z kilku preorderów których nie żałuję, a za 5 ziko to super okazja.
 5. Awatar użytkownika Luc_POdg
  Grałem i mi się podobało tyle że gdzies pod koniec coś zrobiłem źle i było gameover, ciężko było namierzyć gdzie mam się cofnąć i jakoś więcej już nie podszedłem.
Awatar użytkownika