Be Power 250 ml (3 w cenie 2)
542°

Be Power 250 ml (3 w cenie 2)

0,85zł1,29zł-34%Biedronka Okazje
24
542°
Be Power 250 ml (3 w cenie 2)
DZISIAJsie 1.
Energetyk w puszcze Be Power 250 ml obniżony cenowo o 1/3 za sztukę przy kupnie 3 sztuk. Polecam kosztować. Konieczne jest użycie karty Moja Biedronka.
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka
Najlepsze komentarze
Puszki dobre są, produkuje je Food Care, za to te 1 litrowe baniaki, to szajs pierwszej ligi BEWA je produkuje i nawet szkoda tego w kiblu spuszczać, bo to obraza dla muszli. Coś okropnego ta litrowa butla, za to puszki to inna liga nic dziwnego bo różnica w cenie jest ogromna normalnie baniak kosztuje 1,59 zł/ litr. A za taki sam litr w puszkach musimy płacić w normalnej cenie 5,16 czyli jakieś 3,25 razy więcej. Od nowego roku, ma być jeszcze drożej, ale piszę na dzień dzisiejszy. Także, nazwa ta sama ale producenci diametralnie inni.
Edytowane przez: "mikeInfinte" sie 1.
MakczU01/08/2020 22:00

Ale szczochy


Producentem jest ta sama firma co energetyka Black, więc smak podobny.
24 Komentarze
Ale szczochy
MakczU01/08/2020 22:00

Ale szczochy


Producentem jest ta sama firma co energetyka Black, więc smak podobny.
Marna promka na tle z tej z zeszłego tygodnia gdzie 1L tego paskudztwa kosztowało 1 PLN z haczykiek o ile dobrze pamietam

O tu.

pepper.pl/pro…446
Edytowane przez: "tdmtdm" sie 1.
Puszki dobre są, produkuje je Food Care, za to te 1 litrowe baniaki, to szajs pierwszej ligi BEWA je produkuje i nawet szkoda tego w kiblu spuszczać, bo to obraza dla muszli. Coś okropnego ta litrowa butla, za to puszki to inna liga nic dziwnego bo różnica w cenie jest ogromna normalnie baniak kosztuje 1,59 zł/ litr. A za taki sam litr w puszkach musimy płacić w normalnej cenie 5,16 czyli jakieś 3,25 razy więcej. Od nowego roku, ma być jeszcze drożej, ale piszę na dzień dzisiejszy. Także, nazwa ta sama ale producenci diametralnie inni.
Edytowane przez: "mikeInfinte" sie 1.
Dzięki za wrzutkę, zobaczyłem muszynę w promocji
Nada się do czyszczenia rdzy czy dalej pozostaje Cola?
Edytowane przez: "insaner" sie 1.
insaner01/08/2020 22:11

Nada się do czyszczenia rdzy czy dalej pozostaje Cola?


Mi osobiście smakują, są dobre w smaku, zwłaszcza Mojito. Puszki są dobrej jakości w przeciwieństwie do butelki litrowej
Edytowane przez: "bredny" sie 1.
insaner01/08/2020 22:11

Nada się do czyszczenia rdzy czy dalej pozostaje Cola?


Nie nada się wręcz zaszkodzi cukru za dużo i zalepi
Edytowane przez: "tdmtdm" sie 1.
mikeInfinte01/08/2020 22:07

Puszki dobre są, produkuje je Food Care, za to te 1 litrowe baniaki, to …Puszki dobre są, produkuje je Food Care, za to te 1 litrowe baniaki, to szajs pierwszej ligi BEWA je produkuje i nawet szkoda tego w kiblu spuszczać, bo to obraza dla muszli. Coś okropnego ta litrowa butla, za to puszki to inna liga nic dziwnego bo różnica w cenie jest ogromna normalnie baniak kosztuje 1,59 zł/ litr. A za taki sam litr w puszkach musimy płacić w normalnej cenie 5,16 czyli jakieś 3,25 razy więcej. Od nowego roku, ma być jeszcze drożej, ale piszę na dzień dzisiejszy. Także, nazwa ta sama ale producenci diametralnie inni.


Ten podatek cukrowy to mnie dobije biorę żuka i jadę do biedronki i ładuje opór
r_rr01/08/2020 22:17

Ten podatek cukrowy to mnie dobije biorę żuka i jadę do biedronki i ładuje …Ten podatek cukrowy to mnie dobije biorę żuka i jadę do biedronki i ładuje opór


Przyczepkę weź więcej zabierzesz
mikeInfinte01/08/2020 22:07

Puszki dobre są, produkuje je Food Care, za to te 1 litrowe baniaki, to …Puszki dobre są, produkuje je Food Care, za to te 1 litrowe baniaki, to szajs pierwszej ligi BEWA je produkuje i nawet szkoda tego w kiblu spuszczać, bo to obraza dla muszli. Coś okropnego ta litrowa butla, za to puszki to inna liga nic dziwnego bo różnica w cenie jest ogromna normalnie baniak kosztuje 1,59 zł/ litr. A za taki sam litr w puszkach musimy płacić w normalnej cenie 5,16 czyli jakieś 3,25 razy więcej. Od nowego roku, ma być jeszcze drożej, ale piszę na dzień dzisiejszy. Także, nazwa ta sama ale producenci diametralnie inni.


Ale akurat argument z pojemnością raczej nie ma nic do jakości, bo to normalna rzecz od zawsze, tak samo sprzedawana jest coca-cola, pepsi etc. Np w dobrym promo wyjdzie 1,25zł/1L coli, gdy kupujemy w 2L butelkach. Gdyby przyjąć normalną cenę energola 1,59/1L to w prostym przeliczeniu, sprzedawanoby puszkę 250 ml za 40gr, co oczywiście by im się nie opłacało.
Walić bez power niżej widać muszyne 👌👌👌ulubiona
Edytowane przez: "Stiloo" sie 1.
U mnie w biedrze nadal dużo Blacków 275ml po 1,49
Stiloo01/08/2020 22:52

Walić bez power niżej widać muszyne 👌👌👌ulubiona


kiedyś chiałem się napić tej wody i po 1 łyku miałem odruchy wymiotne, nie piłem gorszej mineralki
Edytowane przez: "Piotr.Pabiasz" sie 2.
Armia dietetyków nie rusza do boju oznajmiając jakie to g**** jest? Jestem zdziwiony. W łagodniejszych przypadkach był lincz.
Niezly jest, to samo jest z wolfem 0,25 git
1 litr- do wylania
Każdy power poniżej złotówki to cena power 😁
Spoko
crimsoncapt02/08/2020 05:45

Armia dietetyków nie rusza do boju oznajmiając jakie to g**** jest? Jestem …Armia dietetyków nie rusza do boju oznajmiając jakie to g**** jest? Jestem zdziwiony. W łagodniejszych przypadkach był lincz.


Zapili wczoraj swoją Żołądkową i muszą odpokutować
Kurde pamiętam jak kiedyś był BEPOWER w wersji smaku szampanowego, bodajże 1.25litra to było cudo. Wie ktoś może dlaczego już w ogóle nie ma energetyków o smaku szampanowym t.j. Bepower, black czy ten zabkowy(nie pamiętam nazwy)?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst