Niestety, ta okazja już wygasła
   Bayonetta 2 pudełkowa + kod na Bayonetta 1 na Nintendo Switch 139,99 z Allegro Smart i darmową dostawą
   62° Zakończono

   Bayonetta 2 pudełkowa + kod na Bayonetta 1 na Nintendo Switch 139,99 z Allegro Smart i darmową dostawą

   145,98zł166zł-12%Allegro Okazje
   9
   wrz 4.

   Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

   Gra pudełkowa Bayonetta 2 na Nintendo Switch + kod na pierwszą odsłonę tego tytułu. Dla posiadaczy Allegro Smart gra za 139.99 zł. Nie wiem jaka wersja pudełka (uzupełnię jak przyjdzie) Wg jednego z komentujących Pepperków który kupił grę okładka jest angielska, natomiast co do samego sprzedawcy to ma wyłącznie pozytywne opinie.

   Must Play wg serwisu Metacritic:
   Metascore: 90
   User Score: 8.7

   Opis z serwisu GRYOnline:

   Bayonetta 2 to druga odsłona serii dynamicznych i zwariowanych slasherów, dedykowana konsoli Switch i WiiU. Produkcja została stworzona przez japońskie studio PlatinumGames, które na swoim koncie ma wiele uznanych i ciekawych projektów (chociażby MadWorld i Vanquish). W produkcji ponownie wcielamy się w tytułową wiedźmę, która tym razem musi uratować duszę swojej przyjaciółki Jeanne. Wszystko dlatego, że podczas jednej z walk z grupą aniołów, kobieta zasłoniła swoim ciałem Bayonettę przed zaskakującym atakiem, przez co trafiła do piekła. Wiedźma oczywiście nie zamierza pozostawić sytuacji w takim stanie i czym prędzej wyrusza na ratunek koleżance.

   Produkcja wykorzystuje rozwiązania zastosowane w „jedynce” i wnosi je na kolejny poziom. Gracz kierując poczynaniami tytułowej bohaterki, walczy z szeregiem rozmaitych przeciwników, wykorzystując w tym celu niesamowitą zwinność wiedźmy, różnorakie bronie (pistolety, miecze, łuki itd.) oraz magiczne moce, pozwalające, np. przywoływać demony materializujące się z włosów wiedźmy.

   System walki jest bardzo zaawansowany i umożliwia wykonywanie skomplikowanych kombosów. Twórcy zatroszczyli się jednak o niski próg wejścia, dzięki czemu każdy gracz może w miarę szybko opanować podstawowe, efektowne ciosy. Oprócz nich gameplay umożliwia stosowanie także ataków specjalnych, w tym tak zwanych Torture Attacks. Dzięki nim łapiemy wroga w pułapkę i torturujemy na jednej z morderczych maszyn. Dodatkowo Bayonetta nabyła umiejętność władania mocą Umbran Climax, którą da się wykorzystywać po całkowitym napełnieniu paska magii. W tym stanie zdrowie bohaterki odnawia się, a jej ataki są znacznie silniejsze, niż w normalnym przypadku i wzbogacane o techniki Wicked Weaves oraz Infernal Demon.

   Wszystkie nasze poczynania są oceniane przez program, który przyznaje po każdym poziomie odpowiednią ilość punktów, zachęcając tym samym do powrotów i masterowania wyników. W grze nie zabrakło także rozmaitych sekretów i bonusów czyhających na odkrycie.

   W grze Bayonetta 2 na chętnych czeka także tryb sieciowej kooperacji, w którym na specjalnych arenach walczymy z hordami przeciwników o przetrwanie i jak najlepsze wyniki punktowe. Dodatkowo w singlu odblokowujemy kolejnych wojowników do tego trybu.

   Tytuł wyciska z konsoli Switch i WiiU mnóstwo mocy, oferując świetną oprawę graficzną, pełną fantastycznych lokacji i znakomitych efektów specjalnych. Wszystko to działa w 60 klatkach na sekundę.
   Aktualizacje społecznościowe
   Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe

   Grupy

   9 Komentarzy
   Całkiem normalna cena, tydzień temu za tyle kupiłem, z tej samej aukcji. Pudełko identyczne jak na zdjęciu.
   Edytowane przez: "Cbool" wrz 4.
   Cbool04/09/2019 12:39

   Całkiem normalna cena, tydzień temu za tyle kupiłem, z tej samej aukcji. Pu …Całkiem normalna cena, tydzień temu za tyle kupiłem, z tej samej aukcji. Pudełko identyczne jak na zdjęciu.


   Tzn? Jaki język okładki?
   Kaban04/09/2019 12:43

   Tzn? Jaki język okładki?


   Angielski. Pudełko identyczne jak to, które znajdziesz na pułce w empiku czy media Markt, etc.
   Cbool04/09/2019 12:39

   Całkiem normalna cena, tydzień temu za tyle kupiłem, z tej samej aukcji. Pu …Całkiem normalna cena, tydzień temu za tyle kupiłem, z tej samej aukcji. Pudełko identyczne jak na zdjęciu.


   Patrząc na konkurencję jest to promocja Jak się wyprzedadzą, to nie wiadomo kiedy wrócą w tej cenie
   Że co?
   Cbool04/09/2019 12:46

   Angielski. Pudełko identyczne jak to, które znajdziesz na pułce w empiku cz …Angielski. Pudełko identyczne jak to, które znajdziesz na pułce w empiku czy media Markt, etc.


   Dzięki, aktualizuję info!
   Ja bym chętnie odkupił kod na samą jedynkę, jakby komuś zalegało.
   O dzieki, kupiłem tam super Mario party bo spoko cena.
   Miszczif04/09/2019 14:32

   O dzieki, kupiłem tam super Mario party bo spoko cena.


   Enjoy!
   Prześlij Komentarz
   Avatar
   @
    Tekst