Niestety, ta okazja już wygasła
Battletech w październikowym Humble Monthly
171° Zakończono

Battletech w październikowym Humble Monthly

4
171° Zakończono
Battletech w październikowym Humble Monthly
wrz 8. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cena za tę grę oraz 6-8 innych, które dojdą 4 października
Battletech spoko gierka dla fanów X-com, którym za mało było mechów
Cena 30-40 zł za Battletech chyba szybko nie wróci, a tutaj w pakiecie dostaniemy jeszcze inne gry na początku przyszłego miesiąca, to wydaje się dobra okazja.
Aktualizacje społecznościowe
Humble Bundle Okazje
4 Komentarze
Cena dobra, chociaż podobne promki chyba już były. Jednak co do samej gry to ja nie byłem w stanie grać przez to jak długo trwają animacje walki. Za mało mam czasu żeby patrzeć przez minutę jak mech oddaje strzał.
szymon.adamczyk08/09/2019 19:48

Cena dobra, chociaż podobne promki chyba już były. Jednak co do samej gry t …Cena dobra, chociaż podobne promki chyba już były. Jednak co do samej gry to ja nie byłem w stanie grać przez to jak długo trwają animacje walki. Za mało mam czasu żeby patrzeć przez minutę jak mech oddaje strzał.przy takiej ilości czasu to graj w tic tac toe
szymon.adamczyk08/09/2019 19:48

Jednak co do samej gry to ja nie byłem w stanie grać przez to jak długo tr …Jednak co do samej gry to ja nie byłem w stanie grać przez to jak długo trwają animacje walki. Za mało mam czasu żeby patrzeć przez minutę jak mech oddaje strzał.


Nie pamietam juz teraz, ale na pewno dalo sie zmniejszyc ilosc animacji z poziomu ustawien. Dodatkowo albo w ktoryms z patchy albo jakis mod pozwala praktycznie wyeliminowac animacje ruchu na ktore to zazwyczaj najwiecej czasu schodzilo. Sama gra dla fanow tego uniwersum jest swietna, do tego sporo modow dodajacym nowa zawartosc. Szkoda tylko ze to podstawka bez dodatkow.
szymon.adamczyk08/09/2019 19:48

Cena dobra, chociaż podobne promki chyba już były. Jednak co do samej gry t …Cena dobra, chociaż podobne promki chyba już były. Jednak co do samej gry to ja nie byłem w stanie grać przez to jak długo trwają animacje walki. Za mało mam czasu żeby patrzeć przez minutę jak mech oddaje strzał.


Podobny problem był kiedyś w Civ V z animacjami samolotów - oglądać co turę 20 startów, ataków i lądowań...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst