BATTLEFIELD 1 na PC
196°Zakończono

BATTLEFIELD 1 na PC

47,49zł249,99zł-81% Darmowa dostawa DarmowaCDkeys Okazje
7
kwi 2. 2018
Battlefield 1 to kolejna pełnoprawna odsłona jednej z najpopularniejszych serii pierwszoosobowych strzelanin, ukierunkowanych na zabawę w trybie multiplayer. Cykl zadebiutował w 2002 roku grą Battlefield 1942 i doczekał się czterech części oraz kilku spin-offów – w tym Battlefield Vietnam, Battlefield 2142, Battlefield: Bad Company i Battlefield Hardline. Za powstanie kolejnej pozycji z serii odpowiadają jej oryginalni twórcy ze studia DICE, które od 2006 roku jest częścią koncernu Electronic Arts.


KOD ORIGIN!
Aktualizacje społecznościowe
CDkeys OkazjeCDkeys kody rabatowe

Grupy

7 Komentarzy
Bez premium nie opłaca się za tą cenę, bez dlc to nie ma tam w co grać.
Cebullah02/04/2018 12:55

Bez premium nie opłaca się za tą cenę, bez dlc to nie ma tam w co grać.


Myślę, że multiplayer całkiem spoczko
majlosz12102/04/2018 12:56

Myślę, że multiplayer całkiem spoczko


No właśnie multiplayer bez dlc nie ma sensu. Szczególnie za tę cenę, za troszeczkę wyższą można dostać już wraz ze wszystkimi dodatkami.

Ponadto cena początkowa bardzo z kosmosu... Podałeś chyba cenę za wersję konsolową i to w dniu premiery gry. A może i to za wysoką...
Nie ma co kupować samej podstawki, lepiej albo dopłacić do wersji z wszystkimi dlc albo kupić Accessa za 15 zł na jeden miesiąc i pograć.
ludi-andersonkwi 2. 2018

No właśnie multiplayer bez dlc nie ma sensu. Szczególnie za tę cenę, za tro …No właśnie multiplayer bez dlc nie ma sensu. Szczególnie za tę cenę, za troszeczkę wyższą można dostać już wraz ze wszystkimi dodatkami.Ponadto cena początkowa bardzo z kosmosu... Podałeś chyba cenę za wersję konsolową i to w dniu premiery gry. A może i to za wysoką...


Taka jest podana na stronie, więc taką podałem
Lepiej kupić jakieś konto na własność na allegro z możliwością zmiany danych i dokupić dlc
Takka Cena hmmm BF2 już tuż tuż ....
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst