Niestety, ta okazja już wygasła

Batony go on protein, biedronka

sie 20. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Znalazlam zupełnie przypadkiem na koszach, u mnie były trzy smaki. Wiem że zdania na temat tych batonów są mocno podzielone ale jeżeli ktoś i tak planuje zjeść coś "batonowego" to jednak tu mamy sporo białka( i to tego najlepszego )

Ze strony producenta :
Potrzebujesz więcej pełnowartościowego białka?
Batony proteinowe GO ON są idealne dla osób aktywnych fizycznie. Najwyższej jakości białko WPC 80, inulina – naturalny prebiotyk, błonnik, syrop glukozowy – źródło szybkiej energii to atuty odżywcze batonów proteinowych GO ON To coś więcej niż ciastka proteinowe! A smak? Batony GO ON rozpływają się w ustach! To najlepsze batony proteinowe w swojej kategorii. Do wyboru: baton proteinowy GO ON orzechowy, baton proteinowy GO ON kakaowy, baton proteinowy GO ON waniliowy oraz baton proteinowy GO ON żurawinowy.
Białko WPC 80 – najlepsze białko dla aktywnych. Batony proteinowe GO ON zawierają koncentrat białka serwatkowego WPC 80, które stanowi aż 20% składu. To najlepiej przyswajane, pełnowartościowego białko, które pomaga w rozbudowie mięśni.
Batony proteinowe GO ON – z dodatkiem inuliny. Każdy sportowiec wie dobrze, że kłopoty żołądkowe mogą pokrzyżować starty i obniżyć wyniki. Proteinowy baton GO ON wzbogaciliśmy o inulinę, która jest naturalnym prebiotykiem.
Batony proteinowe przed czy po treningu? Zjedz baton proteinowy po treningu, aby wspomóc organizm białkiem WPC 80. Możesz także sięgać po niego o każdej porze dnia, zwłaszcza gdy masz ochotę na pożywny smakołyk

Ogólnopolska
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
53 Komentarze
Prześlij Komentarz