41°
Zakończono
Batman Arkham Origins + 2 DLC za 76 zł z przesyłką @ Blackgames
Batman Arkham Origins + 2 DLC za 76 zł z przesyłką @ Blackgames
Gry i konsoleOkazje BlackGames

Batman Arkham Origins + 2 DLC za 76 zł z przesyłką @ Blackgames

Trzecia część Batmana Arkham Origin w wydaniu dla Playstation 3 w promocyjnej cenie 67 zł z odbiorem własnym lub 76 z najtańszą opcją wysyłki poprzez paczkomanty Inpost.
Dodatkowo wydanie posiada 2 dodatki: Deathstroke, 2 mapy wyzwań, 2 skórki bohatera oraz Knightfall Pack: 5 map wyzwań + 2 skórki.

Batman to bardzo ciekawa i udana gra o człowieku nietoperzu. Ma bardzo ciekawą fabułę a dopracowanie gry jest na bardzo wysokim poziomie. Origins jest prequelem wcześniejszych części i wcielamy się w postać Batmana na początku jego walki ze złem.

Recenzję gry znajdziemy na stronie poświęconej PS3 pssite.com/rec…tml

Oraz na gry-online google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0CCwQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.gry-online.pl%2FS016.asp%3FID%3D20475&ei=0oBrVPrCFsPbPPOKgPgI&usg=AFQjCNGHYx2DdGr__ltFdgV4c8Kdz6_Q6Q&sig2=_qIVN3ekkF5jRd2KVxiWMw&bvm=bv.79908130,d.ZWU

Promocja nie ma ram czasowych

1 Komentarz

Autor

Nie wiem czemu ale żeby wysłana paczka została za pomocą paczkomatów trzeba założyć konto na inpost paczkomaty. Wtedy dopiero pokaże możliwość wyboru paczkomatu, dziwne... Nie lubię takich powiązanych zakupów ale grę musiałem kupić i się przemogłem
konto na inpost jest oczywiście darmowe, pozwala wysyłać i śledzić paczki wysłane za pomocą paczkomatów.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst