Niestety, ta okazja już wygasła
Batman Arkham Collection PS4 PSN PS+
168° Zakończono

Batman Arkham Collection PS4 PSN PS+

74,70zł249zł-70% Darmowa dostawa DarmowaPlaystation Network Okazje
2
maj 31.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Fajna opcja jeżeli wcześniej nie mieliście okazji zagrać, w pakiecie 3 gry, więc wychodzi nam ~25 zł za jedną, są to wersje kompletne z dlc i dodatkami. Cena przy aktywnej subskrypcji Ps Plus. Można jeszcze trochę zaoszczędzić kupując doładowanie na gamivo (ostatnio na pepper). Poniżej opis z PSN:

Batman: Arkham Collection to stworzona przez Rocksteady trylogia gier Arkham w swojej ostatecznej wersji, która w jedną całość scala zawartość wydaną od początku serii.

Doświadcz dwóch gier, które uchodzą za jedne z najbardziej docenianych w swoim gatunku - Batman: Arkham Asylum oraz Batman: Arkham City wraz z ich w pełni odświeżoną i ulepszoną grafiką. Kulminacyjną częścią twojego doświadczenia z serią Arkham niech będzie jej pełen fajerwerków finał - Batman: Arkham Knight. Wciel się w Batmana, by korzystając z szerokiego wachlarza jego umiejętności i gadżetów stawić czoła najniebezpieczniejszym złoczyńcom Gotham i zmierzyć się na końcu z największym zagrożeniem dla miasta, którego Batman przysiągł chronić.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

2 Komentarze
Przydałoby się dać w tytule info że ta cena to tylko dla plusowiczów
ulik1031/05/2019 14:09

Przydałoby się dać w tytule info że ta cena to tylko dla plusowiczów


Poprawione
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od qlk. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst