Niestety, ta okazja już wygasła
Batman Arkham Asylum GOTY DIGITAL PC/Steam
151° Zakończono

Batman Arkham Asylum GOTY DIGITAL PC/Steam

6,24zł Darmowa dostawa DarmowaWirtus Okazje
2
wrz 18.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

187266.jpghttps://wirtus.pl/muv…um/

Batman Arkham Asylum Game of The Yeard Edition
oprócz gry Batman Arkham Asylum zawiera także sześć dodatkowych map.

Batman: Arkham Asylumto dynamiczna gra akcji, w której wcielisz się w najtwardszego bohatera komiksów DC – Mrocznego Rycerza! Z ulic Gotham City trafisz wprost do tajemniczych podziemii miasta, gdzie mieści się połączony z więzieniem szpital dla obłąkanych – Arkham Asylum! Znany ze swej arogancji i sprytu Joker zastawia tam na Ciebie pułapkę. Czy uda Ci się schwytać Jokera i
przetrwać starcie z rzezimieszkami, którzy przez Ciebie znaleźli się w lochach? Pingwin, Trujący Bluszcz, Zsasza... walka nie będzie łatwa, ale mając na wyposażeniu futurystyczne gadżety z ciemnych piwnic Bruce’a Wayne’a, na pewno będzie bardzo emocjonująca.
Aktualizacje społecznościowe
Edycja Game of the Year
187268-RuzmB.jpg
wirtus.pl/muv…on/
zawiera dodatkowy, ostatni epizod historii – Zemsta Harley Quinn.

Bardziej niebezpieczna niż kiedykolwiek, teraz dowodzi własnym gangiem i zwabia Batmana by ostatecznie zemścić się na Mrocznym Rycerzu. Ta rozszerzona wersja zawiera także zestawy dodatków Kobieta Kot, Nightwing i Robin; mapy Wyzwań i zestaw skórek Arkham City.
Wirtus Okazje

Grupy

2 Komentarze
Jutro na epic store gra/gry z serii Batman będą za darmo, radzę więc wstrzymać się z zakupem, gdyż Batman Arkham Asylum może być do wyrwania za 0 pieniędzy.
W tej samej cenie równie origins i city goty
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst