Baterie alkaliczne AA i AAA 16 szt Carrefour
454°Zakończono

Baterie alkaliczne AA i AAA 16 szt Carrefour

12,99zł15,99zł-19%Carrefour Okazje
19
mar 3. 2018
Znalezione dziś w Carrefour. Baterie alkaliczne AA i AAA pod marką własną Carrefour.

Standardowe niebieskie I-Tech i czarne I-Tech+ w tej samej promocyjnej cenie 12,99 za 16 sztuk, co daje 0,81 zł za sztukę.

Do tej pory korzystałem tylko z niebieskich, subiektywnie lepsze od Aerocell z Lidla i marki własnej Castoramy, porównywalne z GP z Biedronki.
Dziś wziąłem na próbę czarne.
Może ciut drożej niż w IKEI ale za to łatwiej z dostępnością..
Aktualizacje społecznościowe
Carrefour OkazjeCarrefour gazetka

Grupy

19 Komentarzy
Dodam, że bez promocji można zawsze i przez okrągły rok kupić AA philipsa za 24zł 24sztuki w Juli.
Jurek_Bmar 3. 2018

Nijak się ma do …Nijak się ma do poniższych:https://www.pepper.pl/promocje/baterie-tesco-i-akumulatorki-74156


No nie zupełnie - tamtych już nie uświadczysz, te - jak najbardziej.

No chyba że masz cebulowe serduszko i potrafisz zjeździć całą Polskę aby oszczędzić 7,99 zł (na 16 bateriach) Benzyna się nie liczy, w końcu promocja to promocja
Mam dużo baterii nowe blistry 12zł VARTY - 4 sztuki w blistrze.
Baterie niemieckie, nie na rynek polski.
Warszawa

Komu komu ?
Edytowane przez: "Pan_Cebula" mar 3. 2018
Pan_Cebulamar 3. 2018

Mam dużo baterii nowe blistry 12zł VARTY - 4 sztuki w blistrze. Baterie n …Mam dużo baterii nowe blistry 12zł VARTY - 4 sztuki w blistrze. Baterie niemieckie, nie na rynek polski. WarszawaKomu komu ?


xD ale taguj to #zarzutka
drathirmar 3. 2018

No nie zupełnie - tamtych już nie uświadczysz, te - jak najbardziej.No ch …No nie zupełnie - tamtych już nie uświadczysz, te - jak najbardziej.No chyba że masz cebulowe serduszko i potrafisz zjeździć całą Polskę aby oszczędzić 7,99 zł (na 16 bateriach) Benzyna się nie liczy, w końcu promocja to promocja


OK, trochę racji w tym jest, ale ja np poszedłem do pana obsługującego stoisko, podałem mu kod Aku, sprawdził stan i następnego dnia odebrałem towar. Nie trzeba jeździć, są telefony, pomagają załatwić sprawę.
Co miesiac sa w tej promocji, wystarczy tylko poczekać.
Ceny nie komentuję,za to baterie przyzwoite. Plusik.
Kupowałem to ok miesiąc temu za ~8,99
W Pepco obecnie jest dobre promo na baterie 8 pak Kodaka 4.99zł
Myślałem że większość peppera się na akumulatorki przeniosła :d
Często kupuje te baterie. Dają radę. Kiedyś widziałem testy i wypadały równie dobrze jak markowe. Cena mistrz. 🏼 🏼. Zrezygnowałem z akumulatorków do zabawek dziecięcych na rzecz tych alkaicznych.
PilotVipermar 3. 2018

Myślałem że większość peppera się na akumulatorki przeniosła :d


Akumulatorki mają 1,2V a baterie 1,5V. Nie do wszystkiego 1,2V wystarczy.
hurt.com.pl baterie w dobrych cenach nacodzień i nie trzeba czekać na okazje nie wiadomo ile. Jak ktoś zamawia więcej to przesyłka się zwraca.. Mają też mnóstwo nietypowych okazji więc można zamówić praktycznie do wszystkiego co mamy w domu. No i można kupić dobre baterie bo się wybiera co kupuje a nie bierze to co aktualnie jest na promocji. A jak ktoś ma jakiś sklep ikea niedaleko to ich alkaniczne bez promocji tez bardzo wypadają w stosunku ceny do pojemności
Pamiętam jak były po 9,99 w regularnej cenie. Obydwa rodzaje. Teraz 12,99 to okazja.
MI.Haumar 3. 2018

Często kupuje te baterie. Dają radę. Kiedyś widziałem testy i wypadały równ …Często kupuje te baterie. Dają radę. Kiedyś widziałem testy i wypadały równie dobrze jak markowe. Cena mistrz. 🏼 🏼. Zrezygnowałem z akumulatorków do zabawek dziecięcych na rzecz tych alkaicznych.


"Często kupuje te baterie." to akurat nie musi być zaleta
VeniPiGmar 3. 2018

Pamiętam jak były po 9,99 w regularnej cenie. Obydwa rodzaje. Teraz 12,99 t …Pamiętam jak były po 9,99 w regularnej cenie. Obydwa rodzaje. Teraz 12,99 to okazja.


Tradycyjny ostatnio komentarz, więc odpowiem też tradycyjnie, a wehikuł czasu masz?

Dziś to przyzwoite promo, za miesiąc wyjdzie coś lepszego i to może być beznadziejne, a po kolejnym roku dobrej zmiany ceny wzrosną i będziemy miło wspominać tę promkę.
doinkmar 4. 2018

Tradycyjny ostatnio komentarz, więc odpowiem też tradycyjnie, a wehikuł cz …Tradycyjny ostatnio komentarz, więc odpowiem też tradycyjnie, a wehikuł czasu masz?Dziś to przyzwoite promo, za miesiąc wyjdzie coś lepszego i to może być beznadziejne, a po kolejnym roku dobrej zmiany ceny wzrosną i będziemy miło wspominać tę promkę.Coś się uwiesił? Nic nie mam to Twojej promocji, bo cena jest zacna i baterie też OK. Chociaż były partie bubli, które przed końcem terminu wypuszczały elektrolit.
Wspomniałem po prostu czasy kiedy było taniej a ten od razu atak
VeniPiGmar 4. 2018

Coś się uwiesił? Nic nie mam to Twojej promocji, bo cena jest zacna i ba …Coś się uwiesił? Nic nie mam to Twojej promocji, bo cena jest zacna i baterie też OK. Chociaż były partie bubli, które przed końcem terminu wypuszczały elektrolit.Wspomniałem po prostu czasy kiedy było taniej a ten od razu atak


To nie miał być atak, po prostu stwierdzenie faktu, może wyszło mało zręcznie ;]
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst