Baseus ładowarka samochodowa 65W QC 4.0 + Power Delivery 3.0 ekran LCD
384°

Baseus ładowarka samochodowa 65W QC 4.0 + Power Delivery 3.0 ekran LCD

47,99zł70zł-31% Darmowa dostawa DarmowaEmpik Okazje
25
384°
Baseus ładowarka samochodowa 65W QC 4.0 + Power Delivery 3.0 ekran LCD
sty 2. 2021
Baseus ładowarka samochodowa USB / USB Typ C 65 W 5 A SCP Quick Charge 4.0+ Power Delivery 3.0 ekran LCD

Dla szybkiego ładowania dwóch różnych urządzeń w tym samym czasie marka Baseus zaprojektowała ładowarkę samochodową. Jest kompatybilna ze wszystkimi współczesnymi modelami aut osobowych i ciężarowych i napięciu od 12 do 24V. Dzięki odpowiedniej konstrukcji oraz rozmiarowi pasuje do wszystkich gniazd – pozostaje stabilnie podłączona nawet w czasie jazdy po wybojach czy progach zwalniających.

Ekran cyfrowy

Inteligentny wyświetlacz cyfrowy pozwala na kontrolowanie stanu technicznego pojazdu oraz poziomu napięcia na akumulatorze. Dane są na bieżąco aktualizowane, abyś miał do nich stały dostęp w czasie rzeczywistym. Ekran wyświetla również wartość napięcia i natężenia prądu ładującego się telefonu.

Ładuj różne urządzenia

Dzięki ładowarce posiadającej dwa porty możesz ładować w tym samym czasie dwa urządzenia – tak samo efektywnie! Obsługuje telefon, tablet, laptop, aparat, nawigację GPS.

Pojedynczy port: Typ-C: 65W, USB : 30W
Podwójne ładowanie: Typ-C + USB: 45W + 18W(63W)
Ładowanie w podróży

Zapomniałeś naładować laptop przed podróżą? Wysłać ważne emaile? Podłącz laptop do ładowarki i korzystaj z szybkiego ładowania 65W. Już po chwili będziesz miał dostęp do swojego urządzenia.

Wydajność i bezpieczeństwo

Ładuj dwa urządzenia jednocześnie i nie martw się ich przegrzewaniem. Nowoczesna technologia zapewnia automatyczne wyłączenie ładowarki, gdy bateria będzie już pełna. To pozytywnie wpływa na jej kondycję i wydłuża żywotność.

Futurystyczny design

Przezroczysta obudowa i efektowne niebieskie światło zapewniają doskonałe podświetlenie wewnętrznej konstrukcji.
Aktualizacje społecznościowe
Empik OkazjeEmpik kod rabatowy
Najlepsze komentarze
25 Komentarzy
Prześlij Komentarz