Niestety, ta okazja już wygasła
Baseus ładowarka indukcyjna bezprzewodowa Qi Fast
150° Zakończono

Baseus ładowarka indukcyjna bezprzewodowa Qi Fast

40zł59,90zł-33% Darmowa dostawa DarmowaAllegro Okazje
34
150° Zakończono
Baseus ładowarka indukcyjna bezprzewodowa Qi Fast
paź 2. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

UWAGA : Przed zakupem sprawdź czy Twój telefon obsługuje funkcję ładowania bezprzewodowego Qi.

UWAGA: do prawidłowego funkcjonowania potrzebna jest ładowarka sieciowa ( najlepiej minimum 2A) której nie ma w zestawie.


Parametry:

Model: Simple Wireless Charger

Kolor: transparentny, czarny

Długość przewodu: 120cm

Wykończenie: aluminium, szkło

Wymiary: 9,2 x 9,2 x 0,6 cm Waga: 70g

Kompatybilność: uniwersalna (urządzenia z funkcją QI)

Napięcie wejściowe: 5V/2A, 9V/1.67A

Moc : do 10W
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
Najlepsze komentarze
Afgann02/10/2020 18:26

Co to jest 10W gdzie moja standardowa ładowarka ma 33W, indukcja ssie.


Zupę też jesz z wiadra, bo po co się bawić w dokładkę?
34 Komentarze
Co to jest 10W gdzie moja standardowa ładowarka ma 33W, indukcja ssie.
Afgann02/10/2020 18:26

Co to jest 10W gdzie moja standardowa ładowarka ma 33W, indukcja ssie.


Zupę też jesz z wiadra, bo po co się bawić w dokładkę?
Serdecznie pozdrawiam ludzi traktujących bezprzewodowe ładowanie w formie szybkiego ładowania. To jest ładowarka, na której możemy położyć telefon wracając do domu i chwycić go sobie pod wieczór naładowany. Alternatywnie, są telefony wspierające kilkukrotnie szybsze ładowanie bezprzewodowe, ale wtedy też koszty samej ładowarki, pozdrawiam.
Lubitch02/10/2020 18:32

Zupę też jesz z wiadra, bo po co się bawić w dokładkę?


Za to widzę że Ty lubisz jeść ową zupę widelcem.
Lubię konkrety a nie smyranie się po tyłku ręką w rękawiczkach.
Afgann02/10/2020 18:48

Za to widzę że Ty lubisz jeść ową zupę widelcem.Lubię konkrety a nie smyran …Za to widzę że Ty lubisz jeść ową zupę widelcem.Lubię konkrety a nie smyranie się po tyłku ręką w rękawiczkach.


Miejskie samochody z segmentu A też komentujesz, że bez "dyzelka 2.0 z wyciętym DPFem" to nie jazda?
Lubitch02/10/2020 19:06

Miejskie samochody z segmentu A też komentujesz, że bez "dyzelka 2.0 z w …Miejskie samochody z segmentu A też komentujesz, że bez "dyzelka 2.0 z wyciętym DPFem" to nie jazda?


Nie, jedna "okazja" na którą się wypowiem negatywnie ma być wypowiedzią do wszystkich rzeczy czyt. Okazji? Dziwny tok myślenia.
Afgann02/10/2020 19:11

Nie, jedna "okazja" na którą się wypowiem negatywnie ma być wypowiedzią do …Nie, jedna "okazja" na którą się wypowiem negatywnie ma być wypowiedzią do wszystkich rzeczy czyt. Okazji? Dziwny tok myślenia.


Dziwnym tokiem myślenia jest komentowanie szybkości ładowania w rozwiązaniu nakierunkowanym na wygodę.
Mialem ja i oddalem. Telefon tylko sie nagrzewal, a ladowala dosc wolno.
Lubitch02/10/2020 19:13

Dziwnym tokiem myślenia jest komentowanie szybkości ładowania w ro …Dziwnym tokiem myślenia jest komentowanie szybkości ładowania w rozwiązaniu nakierunkowanym na wygodę.


Tak jest według Ciebie, pamiętaj że masz dziwny i inny tok myślenia, jak narazie widzę że jako jedyny.
Afgann02/10/2020 19:28

Tak jest według Ciebie, pamiętaj że masz dziwny i inny tok myślenia, jak na …Tak jest według Ciebie, pamiętaj że masz dziwny i inny tok myślenia, jak narazie widzę że jako jedyny.


Po czym wywnioskowałeś, że "jako jedyny" xD?
Mi się taka popsuła po niecałych 2 latach niezbyt częstego używania - miga zielona dioda i nie ładuje.
Do iPhone X mojej żony się nada? Naładuje telefon przez nockę?
Tomasz_Kwartnik02/10/2020 20:02

Do iPhone X mojej żony się nada? Naładuje telefon przez nockę?


Jak podłączysz odpowiedni zasilacz to tak i jak faktycznie wyciąga tyle ile w specyfikacji.
uwaga, uwaga. Tą ładowarka można ładować smartwacha Samsunga
marik102/10/2020 18:44

Serdecznie pozdrawiam ludzi traktujących bezprzewodowe ładowanie w formie s …Serdecznie pozdrawiam ludzi traktujących bezprzewodowe ładowanie w formie szybkiego ładowania. To jest ładowarka, na której możemy położyć telefon wracając do domu i chwycić go sobie pod wieczór naładowany. Alternatywnie, są telefony wspierające kilkukrotnie szybsze ładowanie bezprzewodowe, ale wtedy też koszty samej ładowarki, pozdrawiam.


Ja tam wolę podłączyć telefon na godzinę i mieć go w pełni gotowego do działania. Nie oszukujemy się, z telefonu nie korzystasz tylko będąc poza domem. Ponadto każde kolejne odłożenie telefonu pod ładowarkę nabija baterii kolejny cykl ładowania, co nie jest dla akumulatora czymś, z czego byłby zadowolony.
CebuFLOP02/10/2020 22:50

Ja tam wolę podłączyć telefon na godzinę i mieć go w pełni gotowego do dzia …Ja tam wolę podłączyć telefon na godzinę i mieć go w pełni gotowego do działania. Nie oszukujemy się, z telefonu nie korzystasz tylko będąc poza domem. Ponadto każde kolejne odłożenie telefonu pod ładowarkę nabija baterii kolejny cykl ładowania, co nie jest dla akumulatora czymś, z czego byłby zadowolony.


Cykl ładowania baterii to nie podłączenie telefonu do ładowania, a czas spędzony na ładowaniu. Ładowanie w przedziale 0-80% w nowych telefonach zużywa baterię w mniejszym stopniu niż ładowanie przedziału 80-100%. Około dekadę temu przy ładowarkach 5-10W nie było różnicy, teraz jednak warto darować sobie ładowanie do pełnej setki. Najlepiej w zrozumieniu tego pomagają apki typu AccuBattery.
marik103/10/2020 06:02

Cykl ładowania baterii to nie podłączenie telefonu do ładowania, a czas spę …Cykl ładowania baterii to nie podłączenie telefonu do ładowania, a czas spędzony na ładowaniu. Ładowanie w przedziale 0-80% w nowych telefonach zużywa baterię w mniejszym stopniu niż ładowanie przedziału 80-100%. Około dekadę temu przy ładowarkach 5-10W nie było różnicy, teraz jednak warto darować sobie ładowanie do pełnej setki. Najlepiej w zrozumieniu tego pomagają apki typu AccuBattery.


Nie zgodzę się z tym. Ładowanie od 80 do 100 jest wyraźnie łagodniejsze. Obserwuj ile trwa ładowanie tych 20 procent, a np. od 30-50. U mnie około 2-3 raza wolniej. Producenci o tym wiedzą, dlatego też nie wymagają od użytkownika dodatkowej ingerencji. Gdyby cykl ładowania był czasem spędzonym na ładowaniu to ładowarka indukcyjna była by jeszcze gorszym pomysłem od tradycyjnej. Raz, ładuje kilka razy wolniej, dwa nie możesz z niego korzystać, trzy realnie to kolejny cykl ładowania.
Edytowane przez: "CebuFLOP" paź 3.
CebuFLOP03/10/2020 06:53

Nie zgodzę się z tym. Ładowanie od 80 do 100 jest wyraźnie łagodniejsze. Ob …Nie zgodzę się z tym. Ładowanie od 80 do 100 jest wyraźnie łagodniejsze. Obserwuj ile trwa ładowanie tych 20 procent, a np. od 30-50. U mnie około 2-3 raza wolniej. Producenci o tym wiedzą, dlatego też nie wymagają od użytkownika dodatkowej ingerencji. Gdyby cykl ładowania był czasem spędzonym na ładowaniu to ładowarka indukcyjna była by jeszcze gorszym pomysłem od tradycyjnej. Raz, ładuje kilka razy wolniej, dwa nie możesz z niego korzystać, trzy realnie to kolejny cykl ładowania.


Tak, ładowanie indukcyjne jest gorsze dla baterii, bo przetwarzanie energii powoduje straty i nagrzewanie cewek indukcyjnych. Tempo ładowania ma też znaczenie przy żywotności baterii. A punkt drugi tłumaczyłem, ładowanie indukcyjne dobre jest w formie idziesz jeść - ładujesz, robisz coś na kompie - ładujesz. Nie ma tyle zabawy z wtyczką. Ale to forma zostawienia telefonu i nie myślenia o nim.
Ps. A w kwestii wolnego ładowania, to producenci wykorzystują obszar, w którym bateria jest przeładowana i dlatego to trwa wolniej. To nie troska o baterię, tylko wyciskanie 110% by fajnie w testach wychodziło.
Edytowane przez: "marik1" paź 3.
nuclune02/10/2020 22:40

uwaga, uwaga. Tą ładowarka można ładować smartwacha Samsunga


Którego? Galaxy Watch ładuje praktycznie każda, ale mój poprzedni S2 ani obecny Active2 niestety nie chcę się naładować na żadnej, nawet dość podobnej baseusa (ale 15W).
mwlodarc03/10/2020 07:30

Którego? Galaxy Watch ładuje praktycznie każda, ale mój poprzedni S2 ani ob …Którego? Galaxy Watch ładuje praktycznie każda, ale mój poprzedni S2 ani obecny Active2 niestety nie chcę się naładować na żadnej, nawet dość podobnej baseusa (ale 15W).


no fakt mogłem doprecyzować. Chodzi o galaxy watch
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst