Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Baseus podwójna ładowarka indukcyjna 15W
508°

Baseus podwójna ładowarka indukcyjna 15W

69zł88,80zł-22%Allegro Okazje
22
508°
Baseus podwójna ładowarka indukcyjna 15W
paź 6. 2020
Bezprzewodowa ładowarka

Transparentna ładowarka indukcyjna dzięki swojej mocy 15W pozwala na szybkie ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie, dostępna w różnych kolorach: czarnym, białym, oraz z przezroczystą przednią płytą. 

Ładuj dwa urządzenia jednocześnie

 Koniec z dzieleniem się ładowarką kosztem swojego telefonu! Dzięki wbudowanym dwóm cewkom możesz uratować przed rozładowaniem dwa urządzenia jednocześnie. Natomiast obudowa jest wykonana z lotniczego aluminium, które zapewnia dobre odprowadzanie ciepła. 


Bezpieczne ładowanie 


Urządzenie automatycznie dostosowuje moc wyjściową w zależności od ładowanego urządzenia. Dostępne są 4 tryby ładowania: 10W, 7.5W, 5W oraz 2.5W. Brak przeciążenia, zero ingerencji właściciela. Wszystko to dzięki inteligentnej adaptacji ładowarki!

 

Błyskawiczny czas reakcji

Dzięki bezprzewodowej technologii QI urządzenie rozpoczyna ładowanie w przeciągu 0.1 sekundy od momentu położenia na nim smartfona. Dodatkowo, gdy ładowarka wykryje, że urządzenie jest w pełni naładowane - odcina dopływ prądu, chroniąc je przed przeładowaniem.
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
Najlepsze komentarze
"dwóm cewką" -> dwóm cewkom
22 Komentarze
"dwóm cewką" -> dwóm cewkom
Ciekawe czy udałoby się tym naładować samsung galaxy watch active2 - o ile galaxy watch ładuje praktycznie każda ładowarka, to do active2 nie mogę nic znaleźć - chyba rozmiar cewki ma tutaj znaczenie.
Przekierowanie z linka —-> 69 zł..
U mnie jest 69.

That's what she said
MajeV_-06/10/2020 14:50

Przekierowanie z linka —-> 69 zł..


juz PO, bylo za 49. Czarne 88,80
Teraz cena 69 zł
Ta ładowarka akurat mi nie pasuje, ale u tego sprzedawcy wyhaczyłem inną w zadowalającej cenie. Plusik
Czyli dla jednego urządzenia nie uda się wyciągnąć 15W?
nie warto zawracać sobie nią głowy
A podzielicie się spostrzeżeniami dotyczącymi bezprzewodowego ładowania?
Nie używałem sprzętu go obsługującego jeszcze nigdy, a zastanawiam się właśnie nad zakupem telefonu z ładowaniem indukcyjnym 10W i baterią 4300 mAh.

Nie wiem jakie są straty, więc nie przeliczę z wzoru ile czasu może zająć ładowanie takiej baterii od zera - jakie wartości wynikałyby z Waszych doświadczeń?

Urządzenie trzeba bardzo precyzyjnie kłaść na ładowarce?

Plusy i minusy jakie widzicie?
Rzeczowe uwagi mile widziane

Dzięki!
Wojtek.J06/10/2020 16:49

A podzielicie się spostrzeżeniami dotyczącymi bezprzewodowego ła …A podzielicie się spostrzeżeniami dotyczącymi bezprzewodowego ładowania?Nie używałem sprzętu go obsługującego jeszcze nigdy, a zastanawiam się właśnie nad zakupem telefonu z ładowaniem indukcyjnym 10W i baterią 4300 mAh.Nie wiem jakie są straty, więc nie przeliczę z wzoru ile czasu może zająć ładowanie takiej baterii od zera - jakie wartości wynikałyby z Waszych doświadczeń?Urządzenie trzeba bardzo precyzyjnie kłaść na ładowarce?Plusy i minusy jakie widzicie?Rzeczowe uwagi mile widziane Dzięki!


Same plusy, ja jak zacząłem ładować indukcją, to głównie w ten sposób ładuje. Polecam powerbank z funkcją ładowania bezprzewodowego, petarda!
Kuba_Luk06/10/2020 17:10

Same plusy, ja jak zacząłem ładować indukcją, to głównie w ten sposób ładuj …Same plusy, ja jak zacząłem ładować indukcją, to głównie w ten sposób ładuje. Polecam powerbank z funkcją ładowania bezprzewodowego, petarda!


Do tego można jeszcze kupić fajne bezprzewodowe ładowarki do auta w formie uchwytu. Pod nawigacje super.
Luscin06/10/2020 17:51

Do tego można jeszcze kupić fajne bezprzewodowe ładowarki do auta w formie …Do tego można jeszcze kupić fajne bezprzewodowe ładowarki do auta w formie uchwytu. Pod nawigacje super.


A czas ładowania i sposób kładzenia na ładowarce (jak z precyzją)?
Podejrzewam, że będą to ze 2,5-3 godziny od zera do pełna, ale to tylko strzał.
Nie wiem jak z kładzeniem telefonu na ładowarce - czy to musi być bardzo precyzyjne i czy wiemy od razu, że jest OK (a nie po 3 godzinach gdy przychodzimy do telefonu, a tam bateria naładowana w 10% )?
Edytowane przez: "Wojtek.J" paź 6.
Wojtek.J06/10/2020 18:24

A czas ładowania i sposób kładzenia na ładowarce (jak z pre …A czas ładowania i sposób kładzenia na ładowarce (jak z precyzją)?Podejrzewam, że będą to ze 2,5-3 godziny od zera do pełna, ale to tylko strzał.Nie wiem jak z kładzeniem telefonu na ładowarce - czy to musi być bardzo precyzyjne i czy wiemy od razu, że jest OK (a nie po 3 godzinach gdy przychodzimy do telefonu, a tam bateria naładowana w 10% )?


Moje ładowarki ( nie taka jak tu ) ładują realnie około 1A. Czyli bateria jaka ma mój tel - 3400 koło 3h. Precyzja, no mniej więcej trzeba w środek utrafić bo wydajność ładowania spada inaczej. Ale nie jest wymagana precyzja do milimetra.
iPhone XS na dobrej ładowarce (np. zens dual) ładuję się w 1,5 h
Luscin06/10/2020 17:51

Do tego można jeszcze kupić fajne bezprzewodowe ładowarki do auta w formie …Do tego można jeszcze kupić fajne bezprzewodowe ładowarki do auta w formie uchwytu. Pod nawigacje super.


Samsung indukcja auto uchwyt- ładuje ale....
1h w słońcu i koniec zbyt wysoka temperatura po 2 ładuje słabo... /s20+/
Edytowane przez: "Michal_Wbr5" paź 6.
Michal_Wbr506/10/2020 20:18

Samsung indukcja auto uchwyt- ładuje ale.... 1h w słońcu i koniec zbyt wy …Samsung indukcja auto uchwyt- ładuje ale.... 1h w słońcu i koniec zbyt wysoka temperatura po 2 ładuje słabo... /s20+/


Ja mam 2 sztuki Xiaomi i są świetne. Ładują dość szybko , maja wbudowany wentylator więc nic się nie grzeje. Automatyczne chwytają i oddają telefon.
Edytowane przez: "Luscin" paź 6.
Luscin06/10/2020 20:19

Ja mam 2 sztuki Xiaomi i są świetne. Ładują dość szybko , maja wbudowany we …Ja mam 2 sztuki Xiaomi i są świetne. Ładują dość szybko , maja wbudowany wentylator więc nic się nie grzeje.


No i pewnie wentyl robi robotę a samsunga kupa.
Nie ładuje jednoczesnie. Albo jedno albo drugie urzadzenie. Niezaleznie od zasilania :/
Cyber09/10/2020 09:01

Nie ładuje jednoczesnie. Albo jedno albo drugie urzadzenie. Niezaleznie od …Nie ładuje jednoczesnie. Albo jedno albo drugie urzadzenie. Niezaleznie od zasilania :/


Mam ten sam problem, leci zwrot
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Jasiek009. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst