Niestety, ta okazja już wygasła
Bardzo tanie słuchawki bluetooth z mikrofonem @Aliexpress
-174° Zakończono

Bardzo tanie słuchawki bluetooth z mikrofonem @Aliexpress

5,70zł Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
AvatarUsunięty11661912
gru 27. 2018Dostawa z: Chiny

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Poprzednim słuchawkom wrzuconym przeze mnie nie poszło najlepiej, może tym razem

za $1,52 - 5,7pln dostajemy słuchawki bluetooth z wbudowanym mikrofonem i pilotem
Po jakości dźwięku pewnie nie ma się co za wiele spodziewać, ale dla niektórych to bez znaczenia

Dostawa jest bezpłatna, dostępne dwie metody wysyłki

Są całkiem pozytywne opinie (trzy)
Aktualizacje społecznościowe
Jeśli klikniesz w linki zamieszczone na Pepper lub za ich pomocą sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać pieniądze. Nie ma to jednak wpływu na to, które okazje są publikowane.

Grupy

12 Komentarzy
@formulaRadbrucha Jeśli niektórzy wg Ciebie kupując słuchawki nie zwracają uwagi na jakość dźwięku, to z ciekawości zapytam jakie może być inne kryterium wyboru? Cena? To w takim wypadku lepiej kupić dwa korki i kawałek sznurka - będzie taniej.
Do audiobooka ok ale do muzy nie polecam. Zamówiłem z rok temu 2 szt. I leżą, bo grają jakbym łeb do studni włożył. No ale czego się można spodziewać.
Avatar
Usunięty116619
tohm27/12/2018 15:41

@formulaRadbrucha Jeśli niektórzy wg Ciebie kupując słuchawki nie zwr …@formulaRadbrucha Jeśli niektórzy wg Ciebie kupując słuchawki nie zwracają uwagi na jakość dźwięku, to z ciekawości zapytam jakie może być inne kryterium wyboru? Cena? To w takim wypadku lepiej kupić dwa korki i kawałek sznurka - będzie taniej.


No znam dużo osób które nie słyszą różnicy między słuchawkami z bazaru i za jakieś poważne pieniądze. A jak ktoś potrzebuje tanich słuchawek np do rozmawiania przez telefon to niezła opcja jak dla mnie
Edytowane przez: "Usunięty116619" gru 27. 2018
Mam identyczne - sa swietne do prowadzenia rozmow i audiobookow.
Avatar
Usunięty68637
Usunięty11661927/12/2018 15:43

No znam dużo osób które nie słyszą różnicy między słuchawkami z bazaru i za …No znam dużo osób które nie słyszą różnicy między słuchawkami z bazaru i za jakieś poważne pieniądze. A jak ktoś potrzebuje tanich słuchawek np do rozmawiania przez telefon to niezła opcja jak dla mnie


Chyba nie. Nie wrzucaj już takiego fajansu proszę.
Avatar
Usunięty116619
Usunięty6863727/12/2018 15:59

Chyba nie. Nie wrzucaj już takiego fajansu proszę.


Bo co, zobacz ze już dwie osoby napisały, że słuchawki są dobre do audiobooków i rozmów
Jeżeli chodzi o słuchawki douszne bez BT to jak najbardziej każde chyba słuchawki do 15 zł grają lepiej niż z Polski za 60 zł
Już kiedyś kupiłem 3 pary, jedna działała tak se i oczywiście nie było mikrofonu.
Avatar
Usunięty68637
Usunięty11661927/12/2018 16:04

Bo co, zobacz ze już dwie osoby napisały, że słuchawki są dobre do audi …Bo co, zobacz ze już dwie osoby napisały, że słuchawki są dobre do audiobooków i rozmów


Mam podobne i prosze Cie - mikrofon to porazka treszczaca a dzwiek jakby z kibla ktos puszczal. Za 5.70 to idz lepiej cheesa z frytkami zjedz i posluchaj jak papierek po nim szelesci niz dźwięku z tego.
Kupiłem podobne dokanałowe za 7.60zł, fakt do muzy się nie nadają, ale do grania na fonie, czy też do oglądania youtube w łóżku bez plątaniny kabli i wystającej wtyczki jack przeszkadzającej w graniu są idealne.
żeby chociaż przyszły te co są na zdjęciach to wziąłbym jedną parę dla modulu, ale tych z komentarzy to ja nie chcę
Niestety, nie nadają się nawet do rozmowy telefonicznej, bo zniekształcenia dźwięku są nieprawdopodobne. Chyba że ktoś chce, aby nikt go po głosie nie poznawał. O muzyce to nie ma co nawet wspominać. Leżą u mnie nie używane i nawet leżąc jedna wkładka się rozleciała, ukazując ubogie wnętrze. Strata kilku złotych. Nie warto.
Edytowane przez: "Aquari" gru 28. 2018
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst