Niestety, ta okazja już wygasła

Obudowa do komputera mATX Krux Naos TG ze szklanym panelem

kwi 1. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ostatnio szukałem jakiejś obudowy w styli ITX, ale bedącą w stanie pomieścić płytę mATX i natrafiłem na amerykańskim rynku na obudowę SAMA IM01 (newegg.com/p/N…COM). Po krótkich poszukiwaniach, odkryłem że w Europie występuje ona pod nazwą Inter-Tech IM-1 jak również Krux Naos(we wstawce wersja ze szklanym panelem - TG)

Obudowa z tego co widziałem kosztuje ok. 330-350 zł w wersji z metalowym panelem z siatką, a ta ze szkłem z jednej strony ma zniżkę do 250zł. Pomieści normalną płytę mATX (jak i oczywiście każdą ITX), zasilacz SFX albo ATX i w zależności od chłodzenia (4-6 wentylatorów 120mm) i montażu elementów wewnątrz, dłuższe karty graficzne i różne ilości dysków twardych.

Sam zamówiłem i liczę na to, że w końcu uda mi się zrobić jakiś build w małej formie, bez wydawania majątku na płytę ITX i malutki zasilacz. Zobaczymy też, czy szklany panel musi być po tej stronie, czy można je zamienić i wstawić z tyłu i za to mieć dodatkowe chłodzenie z boku (powinno się udać, bo cała obudowa jest dwustronna, można ją przerobić na montaż do góry nogami)

Wrzucam dwa filmiki pokazujące tą obudowę w akcji:

Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
43 Komentarze
Prześlij Komentarz