Bardzo dobry płyn do soczewek kontaktowych
169°Zakończono

Bardzo dobry płyn do soczewek kontaktowych

20zł39,98zł-50%Super-Pharm Okazje
20
gru 8. 2018
W Superpharm mają fajną promocje na płyn do soczewek. Kupując jeden, drugi możesz dobrać za 1 grosz.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

20 Komentarzy
Dobry płyn! Kupilam 2 butelki
Avatar
Usunięty3668
Bez szału, polecam 5zł droższy Opti-Free: ceneo.pl/224…530 ale to kwestia gustu
Usunięty3668gru 8.

Bez szału, polecam 5zł droższy Opti-Free: https://www.ceneo.pl/2244530 ale …Bez szału, polecam 5zł droższy Opti-Free: https://www.ceneo.pl/2244530 ale to kwestia gustu


Opti-Free ma mniejsza pojemność i 5 zł wiecej za jedną buteleczke... Ten jest 5 zł tańszy, większy, wykonuje swoja robotę jak należy a co najlepsze druga sztuka za darmo pelnowymiarowego produktu. Pozdrawiam
Jak już w temacie soczewek, jakie krople nawilżające polecacie?
matt19042 min

Jak już w temacie soczewek, jakie krople nawilżające polecacie?


Opi free pro, mam je na testowaniu teraz Sa inne niz wszystkie bo nawilżają bardziej soczewke kontaktowa niz oko i sprawują się jak narazie genialnie!
Jak tylko jest dostępny w pozytywniej cenie, to zakupuje go tylko i wyłącznie do codziennego mycia pojemniczków na soczewki, a do samych soczewek używam dużo droższy i lepszy płyn... pozdrawam
Bardzo dobrym płynem jest Biotrue. Reszta markowych jak opti free, solo care jest dobra, a ten to nie wiadomo co. Średnia wstawka, zwłaszcza, ze Biotrue można kupić za podobna cenę co w tej "promocji"

matt190459 min

Jak już w temacie soczewek, jakie krople nawilżające polecacie?Używaj dobrego płynu do soczewek z kwasem hialuronowym to krople nie będą potrzebne.
Edytowane przez: "atanor" gru 8. 2018
patrycja.drobek57 min

Opi free pro, mam je na testowaniu teraz Sa inne niz wszystkie bo …Opi free pro, mam je na testowaniu teraz Sa inne niz wszystkie bo nawilżają bardziej soczewke kontaktowa niz oko i sprawują się jak narazie genialnie!


W szkła com są ciekawe też kropelki. Za 20 zł masz dwa opakowania z kwasem hialuronowym:) clean active premium
Edytowane przez: "matt1904" gru 8. 2018
atanor26 min

Bardzo dobrym płynem jest Biotrue. Reszta markowych jak opti free, solo …Bardzo dobrym płynem jest Biotrue. Reszta markowych jak opti free, solo care jest dobra, a ten to nie wiadomo co. Średnia wstawka, zwłaszcza, ze Biotrue można kupić za podobna cenę co w tej "promocji"Używaj dobrego płynu do soczewek z kwasem hialuronowym to krople nie będą potrzebne.


Ale dobry płyn a kropelki to dwie różne kwestie. Praca wiele godzin przed komputerem wymaga jednak dodatkowego nawilżenia.
matt190457 min

Ale dobry płyn a kropelki to dwie różne kwestie. Praca wiele godzin przed k …Ale dobry płyn a kropelki to dwie różne kwestie. Praca wiele godzin przed komputerem wymaga jednak dodatkowego nawilżenia.


Wiem co to trudne warunki dla soczewek. W pracy siedzę 12h (dniówki lub nocki) przed komputerem i nie mam problemu. Niekiedy noszę soczewki po 20h. Czasem jak jest duże zapylenie i jak mam problemy to wolę sobie przepłukać oczy płynem niż zakisić zanieczyszczenia kropelkami. Testowałem wszystkie topowe płyny - wybrałem Biotrue, kilka typów kropel - mam, ale nie używam. Na soczewkach też nie oszczędzam (Bioinfinity). Na badaniach wyszedł mi dosyć cienki film łzowy, więc teoretycznie powinienem mieć jakieś problemy, ale nie mam. Może przez to, że używam po prostu najlepszego (wg mnie) sprzętu na rynku i taki też polecam.
Edytowane przez: "atanor" gru 8. 2018
Nadaje się do SLIME ?
matt19043 g, 3 min

Jak już w temacie soczewek, jakie krople nawilżające polecacie?


Polecam picie dużej ilości płynów. Rozwiązuje to problem nawet przy siedzeniu cały dzień przed monitorem i suchym powietrzu.
Jak chcesz krople to Blink Contacts dają radę.
Danf6 min

Polecam picie dużej ilości płynów. Rozwiązuje to problem nawet przy sied …Polecam picie dużej ilości płynów. Rozwiązuje to problem nawet przy siedzeniu cały dzień przed monitorem i suchym powietrzu.Jak chcesz krople to Blink Contacts dają radę.


Duże ilości płynów?
matt19041 min

Duże ilości płynów?


Woda itp. Przecież nie płynów do czyszczenia soczewek
hmm,
atanor2 g, 20 min

Bardzo dobrym płynem jest Biotrue. Reszta markowych jak opti free, solo …Bardzo dobrym płynem jest Biotrue. Reszta markowych jak opti free, solo care jest dobra, a ten to nie wiadomo co. Średnia wstawka, zwłaszcza, ze Biotrue można kupić za podobna cenę co w tej "promocji"Używaj dobrego płynu do soczewek z kwasem hialuronowym to krople nie będą potrzebne.Biotrue uważam za bdb.
Używam zwykle B&L Multiplus i można kupić sporo taniej niż ten z promocji.
A sam płyn nie załatwi sprawy schnących oczu. Też miałem problem z suchym okiem, dopiero zmiana na soczewki, które podpasowały moim oczom załatwiła sprawę.
amciej10 min

hmm, Biotrue uważam za bdb.Używam zwykle B&L Multiplus i można kupić spo …hmm, Biotrue uważam za bdb.Używam zwykle B&L Multiplus i można kupić sporo taniej niż ten z promocji.A sam płyn nie załatwi sprawy schnących oczu. Też miałem problem z suchym okiem, dopiero zmiana na soczewki, które podpasowały moim oczom załatwiła sprawę.


No właśnie o tym mówię, że w wiekszości ludzie kupują krople, bo mają kiepski płyn lub soczewki.
Edytowane przez: "atanor" gru 8. 2018
matt19044 g, 39 min

Duże ilości płynów?

Racja, ma to sens, brak nawodnienia też negatywnie wpływa na kondycję oczu.
Edytowane przez: "matt1904" gru 9. 2018
matt190413 g, 43 min

Jak już w temacie soczewek, jakie krople nawilżające polecacie?


Między innymi dostępne w rossmanie, pakowane jakby w sprayu. Przechylasz do góry nogami nad oko, naciskasz spust i dokładnie jedna kropla ląduje w twoim oku. Wyglądają tak :
1576421-YCCtD.jpg
matt190420 g, 36 min

Jak już w temacie soczewek, jakie krople nawilżające polecacie?


Polecam Systane głównie Hydration, ale miałam też te w żelu, kupuję w aptekach, wcześniej porównuję na ceneo
Edytowane przez: "BreeVanDeKamp" gru 9. 2018
Dobry płyn w zacnej cenie ➕ ➕ ➕
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst