Niestety, ta okazja już wygasła
Bang & Olufsen BeoPlay Form 2i
-74° Zakończono

Bang & Olufsen BeoPlay Form 2i

299zł399zł-25%Denon Okazje
4
-74° Zakończono
Bang & Olufsen BeoPlay Form 2i
wrz 4. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dostępne w salonach Denon, gdzie jest możliwy odbiór osobisty.
Najniższa cena jaką znalazłem to 399zł na emag.

recenzja: trustedreviews.com/rev…-2i


B&O PLAY Form 2i to eleganckie i ultralekkie słuchawki z doskonałym dźwiękiem. Ten zaktualizowany model, zapewniający ten sam imponujący wygląd i dźwięk Formy 2, oferuje również zwiększony komfort oraz mikrofon i pilot, który pozwala sterować urządzeniem lub iPhone'em bezpośrednio z przewodu.

Świetne dźwięki

Form 2i zapewnia imponujący i szczery dźwięk - są idealnym towarzyszem Twojej muzyki. Scena dźwiękowa jest dobrze zdefiniowana dzięki połączeniu dobrego basu, skupionych średnich i precyzyjnych wzlotów. Tak właśnie zamierzał artysta.

Super lekki

Ważąc zaledwie 90 g, słuchawki B&O prawie nie będą dla Ciebie zauważalne - po prostu będziesz świadomy niesamowitego dźwięku. Łącząc lekką konstrukcję z wygodnym dopasowaniem, Form 2i są niezwykle przyjemne w noszeniu, nawet przez długi czas.

Mikrofon i pilot

In-line mikrofon / pilot jest dogodnie umieszczony tuż pod policzkiem. Zapewnia to całkowitą kontrolę nad iPhonem i muzyką za pomocą jednego przycisku lub dwóch.

Zaprojektowany przez Steve'a McGugan, 1984, w kolekcji wzorniczej MOMA w Nowym Jorku.

Specyfikacja techniczna:

 • Marka - Bang & Olufsen
 • Długość kabla - 1.2
 • Połączenia - 3.5mm
 • Składany - Nie
 • Pilot mikrofonowy - Tak
 • NFC - Brak
 • Redukcja szumów - Nie
 • Sterowanie odtwarzaniem (Playback control) - Nie
 • Waga - 90g
Aktualizacje społecznościowe
Denon OkazjeDenon promocje
4 Komentarze
Ode mnie plus, promocja dobra Produktu nie mam i na jego temat się nie wypowiem czy warto w tej cenie, czy może konkurencja ma coś lepszego
Wyglądają identycznie jak moje które kiedyś kupiłem na ibood za jakieś 100zł. Pewnie klepane w tej samej fabryce, tylko tutaj za logo trzeba dodać kolejne 200zł.
jack7804/09/2019 13:42

Wyglądają identycznie jak moje które kiedyś kupiłem na ibood za jakieś 100z …Wyglądają identycznie jak moje które kiedyś kupiłem na ibood za jakieś 100zł. Pewnie klepane w tej samej fabryce, tylko tutaj za logo trzeba dodać kolejne 200zł.


W słuchawkach wg mnie wygląd nie jest najistotniejszy, tylko to jak grają Sprawdzałeś czy wspomniane przez Ciebie ibood mają podobne parametry?
Super cena!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst