Niestety, ta okazja już wygasła
Banany 1kg, Tesco
556° Zakończono

Banany 1kg, Tesco

1,40zł4,49zł-69%Tesco Okazje
6
556° Zakończono
Banany 1kg, Tesco
lip 28. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W Tesco Toruń banany za 1,69 zł za 1 kg. Dostałem jeszcze dodatkową zniżkę w postaci 1 zł, więc wychodzi okolo 1,40 zł za 1kg!!!
Aktualizacje społecznościowe
Tesco OkazjeTesco kody rabatowe
6 Komentarzy
Nie każdy chce mieć club card, przyjmijmy 1,69. I tak świetna cena. Szkoda, że lokalnie.
Fantastyczna cena, zdrowe owoce. Czego chcieć więcej. Duży plus.
QLogic28/07/2019 21:29

Nie każdy chce mieć club card, przyjmijmy 1,69. I tak świetna cena. Sz …Nie każdy chce mieć club card, przyjmijmy 1,69. I tak świetna cena. Szkoda, że lokalnie.


Niekoniecznie lokalnie, w mojej miejscowości również są w tej samej cenie. Co do clubcard, warto mieć aplikację. W przeciwieństwie do innych marketów jak np: Biedronka, w Tesco otrzymujesz na aplikację wartościowe kupony np: 1zł. na banany itd. itp. Dodatkowo za zakupy otrzymujesz dodatkowe kupony o nominałach np: 4- 5 zł. itd. Kupony te można wykorzystać podczas kolejnych zakupów, kupony nie mają żadnego limitu na zakupione produkty.
I się gorąco zrobiło (poleciało na główną)
miki8828/07/2019 22:31

Niekoniecznie lokalnie, w mojej miejscowości również są w tej samej cen …Niekoniecznie lokalnie, w mojej miejscowości również są w tej samej cenie. Co do clubcard, warto mieć aplikację. W przeciwieństwie do innych marketów jak np: Biedronka, w Tesco otrzymujesz na aplikację wartościowe kupony np: 1zł. na banany itd. itp. Dodatkowo za zakupy otrzymujesz dodatkowe kupony o nominałach np: 4- 5 zł. itd. Kupony te można wykorzystać podczas kolejnych zakupów, kupony nie mają żadnego limitu na zakupione produkty.


Bony są w nominałach 3 lub 7,50 zł (może są jeszcze wyższe ale nie zdobyłam nigdy aż tylu punktów xD) i są zależne od ilości punktów zdobytych w trakcie danego okresu rozliczeniowego. Kupony na konkretne produkty też dobre. I wszystkie się sumują np. kupon na warzywa 2 zł + kupon na ziemniaki 1 zł + bon 3 zł i mamy 6 zł rabatu
Ja wczoraj w Biedrze zrobiłem zapas po 2,49.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst