Niestety, ta okazja już wygasła
Banany 1kg @ Kaufland
1065° Zakończono

Banany 1kg @ Kaufland

2,49zł4,49zł-45%Kaufland Okazje
11
Zaktualizowano sie 12. (Opublikowano sie 6.)

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Od poniedziałku do środy (12-14.08.) w Kauflandzie kilogram bananów po 2,49 zł zamiast 4,49 zł.
Aktualizacje społecznościowe
Kaufland OkazjeKaufland gazetka

Grupy

11 Komentarzy
Taniej niż kartofle .....
Da ktoś przepis na kluski z bananów?🤪
te wasze promo dla cebularzy a mimo to frajerów. Pewnie mówie też o sobie. Jedziesz na plac , borek fałęcki , dla przykładu.

każde stoisk z bananami - po 2 zł/kg

bez tych dymków i krzykaczy jakie to promo.
banany!!! ugabugabuga yeah
Pudel66606/08/2019 06:07

Taniej niż kartofle .....Da ktoś przepis na kluski z bananów?🤪


Schabowe z bananami
poostman06/08/2019 08:46

te wasze promo dla cebularzy a mimo to frajerów. Pewnie mówie też o sobie. …te wasze promo dla cebularzy a mimo to frajerów. Pewnie mówie też o sobie. Jedziesz na plac , borek fałęcki , dla przykładu.każde stoisk z bananami - po 2 zł/kgbez tych dymków i krzykaczy jakie to promo.banany!!! ugabugabuga yeah


Jakie miasto ? Powiedź gdzie masz banany za 21 zł u mnie za 3 złote na targowisku miejskim to już przedojrzałe z plamami sprzedają
Pudel66606/08/2019 06:07

Taniej niż kartofle .....Da ktoś przepis na kluski z bananów?🤪


Naleśniki z bananów

1. Banana, jajka i wanilie zmiksować blenderem. Usmażyć naleśniki (około 6 mi wyszło). Polać jogurtem i ułożyć pokrojoną w kostkę połówkę pomarańczy.
krzynu06/08/2019 09:56

Naleśniki z bananów1. Banana, jajka i wanilie zmiksować blenderem. Usmażyć …Naleśniki z bananów1. Banana, jajka i wanilie zmiksować blenderem. Usmażyć naleśniki (około 6 mi wyszło). Polać jogurtem i ułożyć pokrojoną w kostkę połówkę pomarańczy.



Chlebek bananowy też jest smaczny (jak dla mnie), ale do niego to takie bardziej dojrzałe się daje. Tu masz przepis.
Edytowane przez: "eter" sie 6.
2675625-ynGWK.jpgDo smażenia używam oleju ryżowego. Posmarować serkiem homogenizowanym rolmlecza i szamać. To jest porcja na 2 osoby, a może i na trzy jak ktoś mniej je.
@Pepper od dziś, można dźwignąć
2687338-JT24C.jpg
darosoldier06/08/2019 09:36

Jakie miasto ? Powiedź gdzie masz banany za 21 zł u mnie za 3 złote na ta …Jakie miasto ? Powiedź gdzie masz banany za 21 zł u mnie za 3 złote na targowisku miejskim to już przedojrzałe z plamami sprzedają


Dobrze powiedziane jeśli sa to nie za 2 zlote a za ponad 2,a to chyba jest roznica. Najczesciej najtaniej sa za ponad 3 złote.
darosoldier06/08/2019 09:36

Jakie miasto ? Powiedź gdzie masz banany za 21 zł u mnie za 3 złote na ta …Jakie miasto ? Powiedź gdzie masz banany za 21 zł u mnie za 3 złote na targowisku miejskim to już przedojrzałe z plamami sprzedają



Borek fałęcki - google - Kraków, Dedukcja sherlocka
tak były po 2 zł w czerwcu nie wiem jak teraz
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst